Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MMt#k#D


MMt#k#D
tag

pedig milyen beképzelt egy banda a TDK...mindig verik a mellüket....majd az árra fogják a satnya minőséget.

Eat Sleep JDM

(#2) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Hallgassatok meg egyszer egy Maxell Metallicsot, hasonló a dizájn, 2 ezerrel olcsóbb és az egyik legjobb hangú füles ezért az árért.

(#3) Paul119


Paul119
addikt

akkor már inkább Sony vagy Senheiser picit drágábban :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4) Zoli133 válasza Paul119 (#3) üzenetére


Zoli133
őstag

Ne a márka után menj, Sennheiser messze nem ajánlott 50k alatt, Sonynak is csak egyes modelljei.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#5) sys25


sys25
aktív tag

Én 4000 ft-ért vettem amolyan hirtelen megoldásként ideiglenesen egy pio fülest addig amíg meg nem lesz az AKG-m.Ekkorát még életemben nem csalódtam!Nem vártam sokat tőle,de ennél még a gyári samsung fülesem is dinamikusabban és szebben szólt...
Azt amit a pioneer szól nehéz alulmúlni.Szerintem annál még ez a tdk is jobban szólhat,de igazából szerintem bármelyik nevesebb gyártó olcsó fülese is jobb lehet.Igazából nem is tudom mit vártam!A méregdrága pio dj fejes se egy nagy eresztés,számíthattam volna rá hogy belépőszinten még rosszabb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#6) #68237056 válasza kolosanyi (#2) üzenetére


#68237056
törölt tag

Nekem is Maxell Metallics van, pont egy TDK után vettem, fényévekkel jobb.

Egyébként kicsit olyan "gagyi" a kinézete. Mintha a formatervezést félbehagyták volna.

(#7) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Én pont tegnap rendeltem egy Thomson fejhallgatót.
Nem vagyok vájtfülü, igazából csak azért kellett, hogy ha a barátnőm tanul, vagy tv-zik, én meg gépezek, akkor ne zavarjuk egymást. A tesztek alapján az árához képest jól szól, és headset-ként is használható. Ennél többet (6000Ft) meg úgysem adnék ki egy fül/fejhallgatóért... :)

Minden szavam magánvélemény!

(#8) sys25 válasza tothmaxy182 (#7) üzenetére


sys25
aktív tag

Nem vagyok egy audiofil alkat,de a Thomson cuccok hangjával sose voltam elégedett se hifiben,se fülhallgatóba ,se semmiben.Kinézetre szépek,de számomra olyan semmilyen a termékeik hangja.
Vagy csak én mentem el az igazán jó cuccaik mellett? :D

(#9) tothmaxy182 válasza sys25 (#8) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Kb holnapután kiderül... :) Én eddig egy 3000 Ft-os Panasonic agybadugós fülest használtam a munkahelyemen, és teljesen meg voltam vele elégedve, úgyhogy biztos velem van a baj, de szerintem ezzel a Thomsonnal is megleszek... :)

Minden szavam magánvélemény!

(#10) Paul119 válasza Zoli133 (#4) üzenetére


Paul119
addikt

6k ért vettem egy cx200at rettentően jól szól :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#11) Zoli133 válasza Paul119 (#10) üzenetére


Zoli133
őstag

Hallgasd meg a konkurenciát is, utána nem hinném. hogy ezt állítanád.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#12) halkow


halkow
őstag

ki volt az a hülye aki 30cm es vezetékkel kiad egy ilyet

[ Szerkesztve ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#13) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Engem egy zuhanyrózsára emlékeztet ezekkel a furatokkal. :D 6.000 Ft-ért adnak manapság egy ilyen vackot? Kőkemény 1.600 Ft-ért vettem nem rég egy Panasonic fejhallgatót, hát állítom lealázza tudásban.

Nyugodj békében Integra!

(#14) #53932800 válasza halkow (#12) üzenetére


#53932800
törölt tag

Nem 30 cm-es a vezeték,hanem 30 cm-el kisebb,mint az átlag! ( 120 helyett 90 cm ) :R

(#15) Flind


Flind
senior tag

Én ha valamilyen hangkeltőre (másra is igaz) van szükségem, mindig a Sony háza táján keresgélek.

[ Szerkesztve ]

(#16) Maacaw


Maacaw
tag

Kövezzetek meg, de nekem az IP150 jobban tetszik. Itt előttem írta valaki hogy egy zuhanyrózsára emlékeztet a külseje, és nekem is ez jutott először eszembe róla. Mindenesetre én rendeltem egy IP150-et pár napja, és akkor majd kiderül hogy hogy szólnak ezek a TDK-k :K

(#17) Peterson_


Peterson_
addikt

Én még mindig arra szavazok, hogy fülesben Sennheiser,fejesben AKG, kazettában TDK.:))
Komolyra fordítva a szót, a CX175-öm 500 forinttal vettem ennél drágábban, de simán megállja a helyét pár árkategóriával feljebb is.
Házon belül és a konkurenciánál is bőven akad drágább, de gyengébb tudású.
Igaz, nem a szépség bajnoka:B

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#18) Paul119 válasza Zoli133 (#11) üzenetére


Paul119
addikt

Meg hallgattam akg 20 ezer forintért úgy szólt mintha egy tejfölös dobozba dugtam volna a fejem, TDK maradjon inkább az írható cdknel ;], Sony, Samsung(s3 mellé amit kaptam piszok szépen szólt) , Senheiser, :) utóbbi 3 ami valamire való :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#19) Zoli133 válasza Paul119 (#18) üzenetére


Zoli133
őstag

Bocs rosszul fogalmaztam, hallgasd meg az ajánlott fülhallgatókat az árkategóriában. (fülhallgatós topik összefoglalójában megtalálod), aki azok közül halott valamit a világból ki lehet üldözni a cx sorozat bármely darbjával.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#20) macskea válasza kolosanyi (#2) üzenetére


macskea
őstag

Nekem is az van, a hangjával még meg is lennének elégedve, de a kábele annyira gubancolódik, hogy azt fehér ember hosszú távon nem bírja ki agykárosodás nélkül. :F

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#21) Paul119 válasza Zoli133 (#19) üzenetére


Paul119
addikt

Meglesem :R

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#22) Peterson_ válasza Zoli133 (#19) üzenetére


Peterson_
addikt

Dobnál egy linket nekem, ha megkérlek?
Csak hogy tudjam, hogy miért lehet kiüldözni a cx sorozat bármely darabjával.:B:R

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#23) kolosanyi válasza #68237056 (#6) üzenetére


kolosanyi
veterán

Bizony. :)

(#20) macskea
Tekerd fel és rakd tokba, úgy nem lesz gáz. Egy kábel vagy könnyű, kényelmes, ezesetben van hangja és gubancolódik, vagy vastag, nehéz és merev. Máshogy nem lehet megoldani sajnos.

(#22) Peterson_
Fülhallgatós topik itt a PH-n.

[ Szerkesztve ]

(#24) Peterson_ válasza kolosanyi (#23) üzenetére


Peterson_
addikt

..Hát, nem vagytok barátai a lusta embernek :( ;)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#25) Zoli133 válasza Peterson_ (#24) üzenetére


Zoli133
őstag

Itt van, csak, hogy ne panaszkodj. :)

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#26) Peterson_ válasza Zoli133 (#25) üzenetére


Peterson_
addikt

Köszönöm, Zolibácsi!:P
Nos, belekukkantottam, de igazából a keresőt használva is csak annyi jött le, hogy van akinek bejön, van akinek nem.
Biztos van egy miértje, hogy miért van kiutálva a totyikból(ahogy néztem még az ajánlásokban sem szerepel egyik kategóriában sem) nem vagyok én hangmérnök, de én eddig maximálisan meg vagyok elégedve a kapott hangzással.
Innentől kezdve pedig feleslegesnek tartom, hogy égi magasságokba törő professzionális magyarázatokkal foglalkozzak.
Hozzáteszem, biztos az sem mindegy, hogy az ember mivel használja.
Mobiloktól, meg mp3-maktól amúgy sem vár az ember csodát, de Adapt Sounddal bekalibrálva, szerintem jól és tisztán szól.
Azért, ha kompetens vagy a témában, és esetleg időd is engedi, egy PÜ-ben leírhatnád nekem a dolgot, csak hogy felvilágosultabb legyek. :B :R

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#27) kolosanyi válasza Peterson_ (#26) üzenetére


kolosanyi
veterán

Alapvetően a Sennheiser cuccaival az a baj, hogy szar az ár/érték arányuk. A konkurencia olcsóbban kínál jobb hangminőséget, innentől meg a fogyasztó dönti el, hogy a név megéri-e a felárat. Felső kategóriában, ahol nem számít az ár, viszont vannak jobb alkotásaik, de ott már inkább a szimpátia dönt.

(#28) Peterson_ válasza kolosanyi (#27) üzenetére


Peterson_
addikt

Hmm...
Elég sok zenét hallgatok, sokféle eszközön.
Nem igazán akartam viszont több tízezres tételt beleölni egy fülhallgatóba.
Nem is igazán tehetem meg, vagy hát...ha futja is rá, annyira azért nem tartós cikkek ezek, pedig én relatíve óvatosan bánok a dolgaimmal.
Lényeg a lényeg, hogy az alsó kategóriában volt lehetőségem keresgélni, és próbálni több darab fülest.
Lehet, hogy az én fülemmel van baj, de ezt találtam a legjobbnak.
Értsd, 10k felett is nézelődtem még, de ezt még azoknál is jobbnak találtam.
Persze 3 vagy négy darab volt amit ismerős/család által ki tudtam próbálni(boltokban valamiért nem engedik :( :DDD )
Meg olvastam egy rakat külföldi tesztet...sehol nem találkoztam olyan negatív visszajelzésekkel, mint ami a linkelt totyikban van.
Egyébként nem a márka miatt, csak nekem ez jött be.
Asszonykának is tőlük van, fejesből egy felújított AKG, azelőtt meg KOSS volt(míg rá nem léptem).
Egy szónak is száz a vége, köszönöm a válaszaitokat ;)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#29) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Szerintem konkrétan ronda, olyan mint valami konyhai kiegészítő, borsszóró stb. Így nem is fáj, hogy sz*rul szól. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.