Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) ngabor2 válasza kicsitomi88 (#18) üzenetére


ngabor2
nagyúr

igen, tisztában vagyok vele. a gyógynövény-kivonatok az egészen más téma. azok hatnak, mert van bennük hatóanyag. bizonyított évszázadok alatt, bár nem tudom, hogy van-e róluk "szokásos" klinikai vizsgálat. gyógyteákat én is ittam. nem is voltam beteg.

sőt, a nyomelemek hatása is bizonyított, abból se sok kell, de nélkülük nem teljes a szervezet. de azok anyagok, nem holmi magányosan utazó információ az immunrendszernek.

a mai ember túl tisztán él, emiatt gyenge az immunrendszere. ezen nem azt értem, hogy "nefürgyélle", hanem azt, hogy átestünk a ló túloldalára, mindent tisztára sikálunk és lefertőtlenítünk, a szervezet nem találkozik a kórokozókkal semmilyen mértékben, nincs valós ellenség, ami ellen küzdenie kell, ezért vagy ellustul, vagy keres belső "ellenséget". egyes gyerekek sajnos nem tudják, hogy mennyivel finomabb pl. a cseresznye közvetlenül a fáról, vag a szőlő a fürtről, a tőkéről szemezve. megmosva nekem ízetlen. a kerben, a fáról nagyon finom. de így van ez majdnem mindennel. emlékszem, kiskoromban mennyi sárgarépát ettem úgy, hogy kihúztam, megtöröltem, megettem :D csak úgy ropogott a homok is a fogam között :D de eszem ágában nem volt megmosni, mert úgy a finom. igaz, akkor nem permetezünk minden hetente 2x...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.