Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) x.pet válasza Szoszo94 (#100) üzenetére


x.pet
tag

Az antenna valamelyik szélen van, ahol műanyag a hátlap. Amúgy nálam is jó a wifi, de csak itthon használom, így nem tudom a kissebb jelszintet hogyan tolerálja.
Más: A bőrtokban van mágnes, így annak becsukásakor, illetve nyitáskor ki- illetve bekapcsolja a kijelzőt. Az mágnes az előlapi kamera alatt kb. 8 cm-re van.
Akku tapasztalat: Böngészés, on-line video nézés, egyszerű játék használttal 1-25% fényerön kb. 6 órát bír. Sebességgel nincs gond.

(#102) Szoszo94 válasza x.pet (#101) üzenetére


Szoszo94
őstag

Tudom, hogy ott van, de valamelyest szerintem így is jobban árnyékol a hátlap, mintha teljes műanyag lenne. Nagyrészt meg pont ott fogom, a két szélén :B Otthon (nagy családi ház) padláson van a router, édesanyám tabja már a nappaliban elhasal (na az full fém hátlapos), telefonom a konyha elején, a tabbal pedig az egész lakásban netezek. Konyha amúgy a legtávolabbi pont a földszinten, saccperköbö 5 Ytong fal választja el ”légvonalban” a routertől. Jó lenne szabad rálátással is tesztelni, talán majd össze tudok hozni egy táblázatot egy gyenge minőségű, de működő routerrel és 6 mobileszközzel + 2 laptoppal (amik valószínűleg úgyis leköröznek mindent). Ha van igény rá természetesen, feleslegesen nem akarok pakolászni/futkorászni/kéregetni :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#103) atee válasza Szoszo94 (#102) üzenetére


atee
őstag

Lehet csak elkènyelmesített a ZTE V5? Ennek sosincs gondja a wifivel.
Most is maxon veszi. Mellette a P4 nèha 2 max, de többnyire 1 vagy semmi. Nem használhatò kènyelmesen :(
Elèg csalòdott vagyok... Jobb lenne azon böngèszni, de így sajnos elèg problèmás.

D-day 2002-01-04 01:54

(#104) ®abstract® válasza atee (#103) üzenetére


®abstract®
őstag

nos,a gps és a wifi antenna a hangszóró felőli végén van.amikor navigáltam és wifivel böngésztem portré ban tartottam a pipot.így nekem jó mind2 antenna jelerőssége.amikor net speed tesztet futtatam 30-40 Mega között volt a sebesség.elég az nekem :)
a telefonom wifije az erősebb mint a p4 be van,ez is kiderült.(telóm:Xiaomi MI2)

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#105) Lovi24


Lovi24
senior tag

A Family Guy megy valakinek a tabon? Nekem telepíti ,elindul,de FC-zik sajnos.
4.4.2 van rajta és 2014.07.23 a szoftver dátuma,de frissítést nem ajánl fel.

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#106) x.pet válasza Lovi24 (#105) üzenetére


x.pet
tag

Kipróbáltam, nálam működik. Rom: 4.4.4 2014.Oct 28.

(#107) Lovi24 válasza x.pet (#106) üzenetére


Lovi24
senior tag

Köszi,akkor gondolom szoftveres a hiba. Rápróbálok majd valami frissítésre.

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#108) atee


atee
őstag

Kicsit több használat után

Szeretem, hogy az akksi sokat bír.
Elèg nagy a kijelző, de mègse otromba nagy mint egy 10 es tab.
Jò ár/èrtèk ilyen erős hardverrel ennyièrt más nem nagyon van.

Mindezek ellenère bőven van negatívum is.

Pont a mèret miatt alig lehet rá kapni èrtelmes tokot.
Wifi szerintem csak közepes erőssègű.
Usb hozzáfèrhetősèg szerencsètlenül van megoldva.
Kamera gyenge. (Ez mondjuk pont nem èrdekel)
Hangszorò szintèn (ez se èrdekel)

D-day 2002-01-04 01:54

(#109) ®abstract® válasza atee (#108) üzenetére


®abstract®
őstag

visszaolvasol akkor látni fogod,hogy egy jófajta tokot ajánlottam hozzá.
vettem hozzá egy jófajta cipzáros habszivaccsal bélelt neoprén tokot.gerilla névre hallgat.
azt ne felejtsd el itthon 80000ft ba kerül a masina.
én játékra és filmnézésre,olvasásra használom a pipot.
otg n keresztül kezeli a pendrájvomat,memóriakártyát,usb s egeret és joystickot-gamepadet.
ha esetleg előfordul,hogy valami fc zik akkor ezt közli és megy tovább :)
camera hoz is ajánlottam appot.:snapcamera apk t rátelepíted és faxán fog működni a kamera és a videózás is :)

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#110) ®abstract® válasza atee (#108) üzenetére


®abstract®
őstag

evvel az equalizerrel pedig sokat lehet javitani a hangon :)

[link]

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#111) atee válasza ®abstract® (#109) üzenetére


atee
őstag

Van hozzá tok, de nincs túl nagy választék. Ezt a méretet nem nagyon favorizálják a 8 és a 10 az amihez van választék.
Persze ez nem a tablet hibája. Csak nem gondoltam, hogy a 9 es méret így el van hanyagolva!
Még mindig azt gondolom, hogy 50-60 ezer között ez az egyik legjobb vétel.
80k az azért már elég vicces!
Filmezésre, játékra, netre és némi adminisztratív munkára használom megelégedéssel!
Kamera egyáltalán nem érdekel nem is volt szempont a hang sem. Fejhallgatóval meg teljesen rendben van :)

D-day 2002-01-04 01:54

(#112) Szoszo94


Szoszo94
őstag

Nekem csak az szúrja a szemem, hogy még nem találtam hozzá 5.0-ás droidot :P

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#113) ®abstract® válasza Szoszo94 (#112) üzenetére


®abstract®
őstag

kérdés az:kell e nekünk?
más tabletfelhasználók akik megkapták a lollipop frissítést panaszkodnak hogy sokkal rosszabb lett a rendszer(lg,lenovo,wayteq,asus talajok)

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#114) Szoszo94 válasza ®abstract® (#113) üzenetére


Szoszo94
őstag

Én azért rápróbálnék, még úgysem használtam azt a rendszert :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#115) ®abstract® válasza Szoszo94 (#114) üzenetére


®abstract®
őstag

én a telefonomon használtam lollipop 5.1 et.flott+minden.de tudok élni nélküle :)

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#116) ®abstract® válasza x.pet (#72) üzenetére


®abstract®
őstag

és atee!

milyen csomagolásban érkezett nektek a banggood tól a termék?

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#117) x.pet válasza ®abstract® (#116) üzenetére


x.pet
tag

Egy iszonyú nagy hungarocell csomagolásban. Írták is az adatlapon, hogy nem a gyári csomagolással küldik, mert abban nem garantálják a sértetlenségét.

(#118) ®abstract® válasza x.pet (#117) üzenetére


®abstract®
őstag

:) nem baj az.én is ezt olvastam.néztem banggood os videókat kicsomagolásról.méretes hungarocelldobozba zárt készülék.sértetlenség megér ennyit :)

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#119) ®abstract®


®abstract®
őstag

na,,végre megérkezett a P4 kistestvére a W4S névre hallgat :)

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#120) ®abstract®


®abstract®
őstag

nekem játékokban akad a hang mindig.mitől van ez?nektek mi a tapasztalat?

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#121) Szoszo94 válasza ®abstract® (#120) üzenetére


Szoszo94
őstag

Nem tudom, mostanában vettem én is észre. Gondolom szoftveres hiba, talán lesz majd a tabhoz főzött 5.0 ami javítja.

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#122) ®abstract® válasza Szoszo94 (#121) üzenetére


®abstract®
őstag

én is erre gondoltam :( kipróbáltam dalvik és art rendszerben is és kikapcsoltam appokat is semmi javulás.zenelejátszóra gondoltam de nem lett jobb a kikapcsolása után se.
arra gondoltam talán root olás után ha magasabbra venném a cpu órajelet hátha javulna valami..

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#123) Szoszo94


Szoszo94
őstag

http://crewrktablets.arctablet.com/
Lollipop, CM12.1, illetve egyéb nyalánkságok :)
A CM12.1 most jön lefele nekem, viszont aki még ezt akarja feltenni, az vigyázzon, ugyanis alapjáraton a P9-re lett készítve! Alul van egy "for installation on Pipo P4 change:" rész, ahol le lehet tölteni azokat a fájlokat amiket bele kell "fésülni" a ROM-ba. :)

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#124) ®abstract® válasza Szoszo94 (#123) üzenetére


®abstract®
őstag

jól hangzik,köszi :) amennyiben sikerült összefésülni a dolgokat a tapasztalataidat várjuk :)

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#125) Szoszo94 válasza ®abstract® (#124) üzenetére


Szoszo94
őstag

Igzából félreérthetően fogalmaztam: a rendszert tartalmazó zipet ki kell csomagolni, majd ott kell a fájlokat felülírni. Az AndroidTool-al választhatóak a flashelni kívánt dolgok, a TWRP recovery van eredetileg kijelölve de én bootloopot kaptam vele. Kivettem a pipát, helyette a CWM-et választottam, most kapcsol épp befele a tab :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#126) ®abstract® válasza Szoszo94 (#125) üzenetére


®abstract®
őstag

szurkolok :) eddig root olni se tudtam,szóval figyelem az eredményed.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#127) Szoszo94 válasza ®abstract® (#126) üzenetére


Szoszo94
őstag

Valami nem okés vele, fals érintéseket csinál, úgyhogy holnap keresek valami mást a CM12.1 helyett. Kár érte :(

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#128) Szoszo94 válasza Szoszo94 (#127) üzenetére


Szoszo94
őstag

Visszavonom! CWM-ből toltam egy factory resetet, azóta minden OK :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#129) ®abstract® válasza Szoszo94 (#128) üzenetére


®abstract®
őstag

jól hangzik.jó tesztelést :)

azt írják,a gps nem működik..

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#130) Szoszo94 válasza ®abstract® (#129) üzenetére


Szoszo94
őstag

A sima LP-ben nem, de a CM-ben elvileg igen. Viszont megint előjött az érintés bug, úgyhogy holnap keresek rá valami mást.

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#131) ®abstract® válasza Szoszo94 (#130) üzenetére


®abstract®
őstag

értem.gondolom a ghost touch ra célzol.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#132) Szoszo94 válasza ®abstract® (#131) üzenetére


Szoszo94
őstag

Igen, pontosan, csak nem tudtam, hogy ezt így nevén nevezve ismered-e :)
Felraktam a sima 5.1.1-et, GPS tényleg nem működik, de a rendszer eddig stabil. Holnap jelentkezem :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#133) Szoszo94 válasza Szoszo94 (#132) üzenetére


Szoszo94
őstag

Újabb fejlemény: az intelligens fényerő bekapcsolása után jelentkezik a ghost touch, úgyhogy val'szeg a CM-en is ez volt a probléma (reflexből az első mozdulat nálam e funkció bekapcsolása). GPS tényleg nem működik ezen a rendszeren, úgyhogy megy vissza a CM újra :)

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#134) ®abstract® válasza Szoszo94 (#133) üzenetére


®abstract®
őstag

minden tisztelet a fejlesztőknek,hogy dolgoznak az 5.1 alapú droidon :) a hibák picit aggasztóak számomra.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#135) Szoszo94 válasza ®abstract® (#134) üzenetére


Szoszo94
őstag

Ezen a rendszeren csak ezzel a két hibával találkoztam eddig, számomra a GPS kritikus pont, de a CM-nél nem írták ezt hibának, ezért is akarok visszatérni rá. Valószínűleg ott is bugos lesz az automata fényerő, de az a legkevesebb :)

Viszont hihetetlen smooth a rendszer, imádom a hibák ellenére is :K

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#136) ®abstract® válasza Szoszo94 (#135) üzenetére


®abstract®
őstag

igéretesen hangzik :) kiváncsi leszek akad e majd a hang a jatékokban és netes videókban.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#137) Szoszo94 válasza ®abstract® (#136) üzenetére


Szoszo94
őstag

Na: YT alatt nincs a hang 'ropogása, fagyogatása', akkor sem, mikor össze-vissza forgatom a kijelzőt (jellemzően ekkor jelentkezett nálam eddig).
A GPS sajnos a CM alatt sem működik egyelőre, de minden más okés, illetve az említett automata fényerő az nem. Ha nem kell a GPS, akkor nagyon ajánlom ezt a rendszert, stabil, nem fagy, nagyon gyors és esztétikus is, témázható, meg még lehetne sorolni. Ha kijavítja még a srác a GPS-t (nincs egy hetes a rendszer, szóval remény az van bőven) akkor már majdnem tökéletes is lesz, egyedül az automata fényerősség maradna bugnak amit szvsz bárki el tud viselni, hisz kézzel az állapotsávon (vagy gyorsbeállítások közt) tud módosítani.

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#138) ®abstract® válasza Szoszo94 (#137) üzenetére


®abstract®
őstag

nagyon jó hírek :) még szerencse hogy vannak ilyen korrekt fejlesztők és összeraknak ilyen flott rendszereket nekünk :) neked is meglett a sikerélményed hisz 5.1 droidod vártál.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#139) ®abstract® válasza Szoszo94 (#137) üzenetére


®abstract®
őstag

ráérsz,leírhatnád a telepítés menetét :)

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#140) ®abstract® válasza x.pet (#101) üzenetére


®abstract®
őstag

netes videóknál vagy játékoknál volt gondod a képpel vagy hanggal?

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#141) Szoszo94 válasza ®abstract® (#139) üzenetére


Szoszo94
őstag

Hú meg ha, a linkelt oldalon le van írva a telepítés menete, ha jól rémlik CWM alól telepítettem, de most telefonról nem fogom tudni megmondani :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#142) ®abstract® válasza Szoszo94 (#141) üzenetére


®abstract®
őstag

rendben,köszi :)

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#143) ®abstract® válasza Szoszo94 (#141) üzenetére


®abstract®
őstag

nem enged belépni a recoverybe.felborult piros felkiáltójeles droid figura látható kínai betűkkel.. :(

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#144) Szoszo94 válasza ®abstract® (#143) üzenetére


Szoszo94
őstag

Hangerőgombokat próbáltad? Elvileg azok valamely kombinációja (fejből nem tudom, google-n biztos megtalálod) eljuttat a gyári recovery-be.

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#145) ®abstract® válasza Szoszo94 (#144) üzenetére


®abstract®
őstag

próbáltam,igen de nem sikerült..

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#146) Szoszo94 válasza ®abstract® (#145) üzenetére


Szoszo94
őstag

Gépről rakj rá másik recovery-t, ha jól emlékszem lehet így is csinálni. :)
Most utánanéztem, a gyári recoverybe úgy tudsz átlépni a fekvő robotnál, ha hosszan nyomod a power gombot.

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#147) ®abstract® válasza Szoszo94 (#146) üzenetére


®abstract®
őstag

köszi,én is ezt próbáltam többször is,reakció:újraindulás.
azt nemtom hogy kell,ráadásul azt se,hogy winydóz 8.1 32b.hez jók e a driverek.

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#148) Szoszo94 válasza ®abstract® (#147) üzenetére


Szoszo94
őstag

Abszolút be sem kapcsol amúgy a tab?

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#149) ®abstract® válasza Szoszo94 (#148) üzenetére


®abstract®
őstag

dehogynem.a gomb kombóra bejön a fekvő robot kínai szöveggel de a power nyomvatartásakor ujraindul..

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#150) vargacs0909


vargacs0909
csendes tag

Sziasztok!

Problémám a következő:

Egy Pipo P4 tabletre raktam volna fel Riley romot. A flash-elésnél a system.img letöltése közben a folyamat megakadt, a letöltés sikertelen volt.

A tablet újraindítása után az újbóli próbálkozásnál a flash-elés rendben lefutott, a tablet újraindult, jött az a pár soros recovery system felirat, reboot. Ez után megjelenik a pipo logó és a betöltés leáll (lefagy?) a tablet nem moccan tovább…

Próbálkoztam ismételt flash-eléssel, többfajta rommal (riley, oma), visszaraktam a gyári romot. Minden flash-elés sikeresen lefut, reboot, recovery sorok, reboot, de aztán a logónál ugyanúgy megáll a tudomány…

Valami ötlet? Esetleg Kecskemét környékén valaki hozzáértő, aki tudna segíteni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.