Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Szoszo94 válasza ®abstract® (#50) üzenetére


Szoszo94
őstag

Írtam a cikkben az akkuidőt, meg hozzászólások között is ha jól rémlik, azóta nem teszteltem, de hozza az elvárhatót, sőt, kicsivel többet is :)
Ami egyedül feltűnt, hogy ha régóta (pl egy hete) folyamatosan be van kapcsolva és naponta játszok játékokkal, akkor hétvégére kicsit lelassul például a multitasking, ezért is akartam rendszert frissíteni, mert ez tisztán szoftveres probléma lehet.

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#52) ®abstract® válasza Szoszo94 (#51) üzenetére


®abstract®
őstag

várjál a frissítéssel...az jóó :) én dalvik runtime ba 25% fényerőn elértem 44 óra futásidőt,6:30perc kijelzőidővel.
teszteltem navigációval a nokia here el és frankó a téma.a gps kiegészítettem egy apk val, A GPS switch a neve.bekapcsolás után előbb jön a jel :)

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#53) Szoszo94 válasza ®abstract® (#52) üzenetére


Szoszo94
őstag

Én sose használom 50%-nál kisebb fényerőn, de általában maxon van :B

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#54) ®abstract® válasza Szoszo94 (#53) üzenetére


®abstract®
őstag

egészségedre :) nekem a negyed fényerőn is elég a használatra beltéren.kültéren bekapcsolom auto fényre.
a játék élmény joystikkal brutáljó :) six guns,real racing 3,flipperek,jetski stb.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#55) ®abstract®


®abstract®
őstag

babráltam a kamerájával,elég siralmas a gyári appal.bemelegszik a kamera és fagy az app gyakran.de leszedtem a snap camera apk.evvel már javítható a helyzet :)

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#56) Szoszo94 válasza ®abstract® (#55) üzenetére


Szoszo94
őstag

Nekem működik a gyári, de nem használom, mert amúgy is siralmas képeket készít :D

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#57) ®abstract® válasza Szoszo94 (#56) üzenetére


®abstract®
őstag

Nekem is de botrányos :) snap el jobb.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#58) ®abstract® válasza Szoszo94 (#56) üzenetére


®abstract®
őstag

úgy néz ki megérkezett a lollipop frissítés :)

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#59) Szoszo94 válasza ®abstract® (#58) üzenetére


Szoszo94
őstag

Miiicsooodaaaaaa? HOL? LINK! MOST! :Y :C :R
Nem hittem volna, hogy hivatalosan is kapni fog a tab :N

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#60) ®abstract® válasza Szoszo94 (#59) üzenetére


®abstract®
őstag

[link]

tudtam én,hogy érkezik,olvastam :) az oldalon nagyon friss a dolog!

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#61) ®abstract®


®abstract®
őstag

keresőbe azt írtam,pipo p4 update.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#62) Szoszo94 válasza ®abstract® (#61) üzenetére


Szoszo94
őstag

Szerintem ez kacsa :) Hivatalos oldalukon nincs infó róla sajnos.

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#63) ®abstract® válasza Szoszo94 (#62) üzenetére


®abstract®
őstag

jaa.de mi a rosseb értelme van ilyen ócska hírnek?!

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#64) atee


atee
őstag

Sziasztok! Honnan lenne èrdemes most beszerezni a pipo p4 et? Ami árban ès szállítási időben sincs elszállva?

D-day 2002-01-04 01:54

(#65) Szoszo94 válasza atee (#64) üzenetére


Szoszo94
őstag

Szia!

Alin nézz körül, én onnan rendeltem, esetleg banggood vagy hasonló kínai oldalakon lehet még. :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#66) atee válasza Szoszo94 (#65) üzenetére


atee
őstag

Alit ismerem. Csak ott horror szállítási idők vannak. :(

D-day 2002-01-04 01:54

(#67) Szoszo94 válasza atee (#66) üzenetére


Szoszo94
őstag

Sokkal jobbat nem nagyon fogsz találni, NL postával mostanában két héten belüli szállítások vannak, ami nem rossz. :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#68) atee válasza Szoszo94 (#67) üzenetére


atee
őstag

Vám ès áfa mennyit dobnak rá kb.?

D-day 2002-01-04 01:54

(#69) Szoszo94 válasza atee (#68) üzenetére


Szoszo94
őstag

VÁM nincs, ÁFA van ha kiszedik, ami ugye 27% +1500-2000Ft a vámkezelés. Ha 1,3-al megszorzod az árát és átváltod forintra, körülbelül azonos összeget fogsz kapni :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#70) atee válasza Szoszo94 (#69) üzenetére


atee
őstag

Szòval 60-70 be áll.meg kb. Ès mèg várni is kell rá a garanciáròl nem is beszèlve. Bármennyire is ez lenne aktuálisan a legjobb választás. Így annyira nem nyerő.
Kènytelen leszek más után ès nem az ár miatt!

[ Szerkesztve ]

D-day 2002-01-04 01:54

(#71) Szoszo94 válasza atee (#70) üzenetére


Szoszo94
őstag

Nem tudom épp mennyi az ára, de én nem találtam a megvételekor normális alternatívát.Bevállaltam, gariztatás szempontjából pedig már volt pár telefon, amit visszaküldtem (szám szerint 5), szerencsére egyet leszámítva mind rendben ment eddig (az az egy pedig épp tegnap ért Kínába), úgyhogy emiatt sem aggódtam. Remélem sikerül találnod megfelelő alternatívát :K

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#72) x.pet válasza Szoszo94 (#71) üzenetére


x.pet
tag

Banggood-ról 10 nap alatt jött be az országba, a posta másik 10 nap alatt hozta meg. (ebből 7 nap volt mire megjött a levél a vámárú nyilatkozattal)
Lehet [innen] gyorsabban megjön. (Nem tudom megbízható bolt-e és valóban UK-ból küldik-e)

[ Szerkesztve ]

(#73) atee válasza Szoszo94 (#71) üzenetére


atee
őstag

Nem nagyon van... Amikor belekezdtem kèt hete a keresèsbe azt gondoltam sok megfelelő lesz ès nem tudok majd választani. Az igazat megvallva kicsit szegènyes a kínálat. Főkènt, hogy nálam Asus nem játszik.
Mire mindent elolvastam ès belőttem, hogy mire is van szüksègem. Csak a pipo p4 maradt fent a rostán. Ezt meg csak kapni nem lehet :) (okè lehet, de nekem nem hiányzik a macera) használni szeretnèm ès nem várni rá vagy èpp a garanciával vesződni.
Lenne egy befutò, de abban nincs 3g. Ami alapbòl nem èrdekel, de nèha jòl jönne. valahogy ha már kiadok èrte egy halom pènzt akkor legyen benne!
Szòval várok ès inkább semmit nem veszek mèg!

Köszi a segítsèget!

D-day 2002-01-04 01:54

(#74) Szoszo94 válasza atee (#73) üzenetére


Szoszo94
őstag

Én most telefon terén vagyok így. Egy van, ami majdnem minden elvárásomnak megfelelne (pedig rengeteget állítottam fel a következő telefonhoz, amiket maradéktalanul szerintem soha semmilyen készülék nem fog tudni megugrani :DDD ), az a O+O, csak annyit telefonért nem szívesen adnék ki. Úgyhogy én meg ezzel várok, hátha jön nyár végén valami :K
Nincs mit!

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#75) atee válasza Szoszo94 (#74) üzenetére


atee
őstag

Közben csak nem birtam ki :) addig keresgèltem amíg a banggod oldalròl megrendeltem :)
Mivel a mobil app első használatára ad 10% kedvezmènyt az első vásárlásra.
Ezèrt 42000 Ft. Plusz majd az áfa. Ez elfogadhatò ár a garancia ès a várakozás miatt! Most remèlem, hogy nem hibás èrkezik... Különben falhoz vágom :)

D-day 2002-01-04 01:54

(#76) Szoszo94 válasza atee (#75) üzenetére


Szoszo94
őstag

:DDD Ilyen ez, én egy monitorral jártam így a héten, csak nem bírtam otthagyni a neten, már meg is hozta a futár :B

Használd egészséggel, remélem te is hibátlant kapsz :K
Majd ha annyit megtennél, hogy leírod, milyen androiddal kaptad, hálás lennék - csak kíváncsiság :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#77) atee válasza Szoszo94 (#76) üzenetére


atee
őstag

Termèszetesen megírom majd! Ha bekapcsol ;)

D-day 2002-01-04 01:54

(#78) ®abstract® válasza atee (#75) üzenetére


®abstract®
őstag

klassz :) én a merimobiles tól rendeltem 50eftba került.erre jött még a 27%áfa és 2,5% vám.így összesen 65eft ba került.
+5$ ért nagyon korrekten bedobozolták így biztonságosan ideért. :) még érvényes kuponkódot is találtam így volt 7%kedvezményem. én még kértem,hogy feladás előtt még teszteljék le.
most az oldalukon 150$ a vas.
ja,33 nap alatt kaptam kézhez.

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#79) Szoszo94 válasza ®abstract® (#78) üzenetére


Szoszo94
őstag

Vám? Ha jól tudom, azt 150€ felett tehetnek csak rá, alatta csak áfa van! Nem lehet, hogy a vámkezelés költségét (1500-2000Ft) hitted vámköltségnek? :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#80) x.pet válasza Szoszo94 (#79) üzenetére


x.pet
tag

Banggood 2015 áprilisi szállítás

Android verzió
4.4.4

Kernel verziója
3.10.0
yc@mid-server3 #665
Tue Oct 28 14:23:43 CST 2014

Build szám
KTU84Q test-keys

(#81) ®abstract® válasza Szoszo94 (#79) üzenetére


®abstract®
őstag

nos,167$ ba került a csomagom erre számolta rá a vámtiszt a 27% áfát és a 2,5% vámot megfűszerezve 1500ft eljárási díjjal :)

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#82) Szoszo94 válasza x.pet (#80) üzenetére


Szoszo94
őstag

Tieden frissebb a kernel, nálam a következő:

3.10.0
yc@mid-server3 #568
Tue Aug 12 09:20:06 CST 2014

Többi stimmt :)

®abstract®:
Ja igen, a drága árfolyam miatt a167$ már megegyezett 150€-val gondolom :( Ebbe amúgy cakkumpakk minden benne is volt? Szállítás, plusz csomagolás, ilyesmik?

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#83) ®abstract® válasza Szoszo94 (#82) üzenetére


®abstract®
őstag

kuponkóddal 162$ volt a tab.én még kértem 5$ ért extra csomagolást,hogy ne sérüljön.megérte,mert compó kartondobozba körberagasztva mindenhol érkezett.10 percbe telt mire kihámoztam belőle :) amúgy ja. free shipingbe kértem trackingnumber küldtek.

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#84) atee


atee
őstag

Nekem elvileg 150€ alatt lesz a vègösszeg a kedvezmènnyel. Nem.mintha földhöz vágna a vám, de rohadjanak meg!

D-day 2002-01-04 01:54

(#85) ®abstract® válasza atee (#84) üzenetére


®abstract®
őstag

kb.az a rohadt áfa se kéne rá! meg az ügyintézés is elhúzódik belföldön..12nap alatt ideért a csomagom és a posta+vám ült még rajta 3 hétig!van pofájuk erre a lassú ügyintézésre 1500-2000eft ot felszámolni!!

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#86) Szoszo94 válasza ®abstract® (#85) üzenetére


Szoszo94
őstag

Nekem szokott jönni SMS a vámról, hogy vámköteles áru érkezett, abban a pillanatban töltöm ki magamtól a már előre letöltött sablont és küldöm is még aznap mailben vissza :DDD

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#87) ®abstract® válasza Szoszo94 (#86) üzenetére


®abstract®
őstag

nagy hal vagy :) én ritkán rendelek a föld másik feléről.meg volt adva telefonszám de a postavám a csomagérkezés után 10 nappal postázta a levelet,hogy nyilatkozzak.ezután újabb hét eltelt mire feldolgozták az adatokat és kihozták a rendelésemet.szóval tetűlassan mindent :)

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#88) Szoszo94 válasza ®abstract® (#87) üzenetére


Szoszo94
őstag

Kb fél éve küldték az első ilyen SMS-t, meg is lepődtem, előtte csak a követési státuszon lehetett észrevenni (vámkezelésre vár), hogy megfogták és lehet küldeni a papírokat. :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#89) ®abstract® válasza Szoszo94 (#88) üzenetére


®abstract®
őstag

értelek.nos,nekem se üzenet se frissítés a nyomkövetésben..célországba érkezett állapot volt addig amíg a postavámos levél megjött..

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#90) ®abstract®


®abstract®
őstag

nálam nem jók ezek a játékok:game of thrones,age of sparta,dungeon hunting.ha lesz időtök tesztelhetnétek.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#91) atee válasza Szoszo94 (#86) üzenetére


atee
őstag

A postátòl ma kaptam meg a vámárú nyilatkozatot. Nem kapkodtak...
Sajnos külföldön vagyok a hèt vègèig így nem láttam mèg. Igazábòl mit kell majd csinálni vele?
41392 Ft. Az elvileg 145$ szòval mègcsak nem is vámköteles tudtommal!

D-day 2002-01-04 01:54

(#92) Szoszo94 válasza atee (#91) üzenetére


Szoszo94
őstag

150€-ig nem vámköteles, de ÁFA-t kell fizetni.
Igazából már csak annyi a dolgod, hogy kitöltöd a nyilatkozatot és beszkennelve visszaküldöd az email címükre (ez a legegyszerűbb), illetve csatolsz hozzá pár képet - az áru oldala árral, bankszámláról levont összeg.

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#93) atee válasza Szoszo94 (#92) üzenetére


atee
őstag

Köszi :R

D-day 2002-01-04 01:54

(#94) sharkypeti


sharkypeti
aktív tag

Debreceni illetőségű (vagy környékbeli) fórumtársat keresnék, aki szánna rám pár percet, és megmutatná alaposabban Akár be is ülhetünk valahova, a kávét, sört, üdítőt vagy bármit természetesen én állnám.
Többit priviben, előre is köszönöm!

OnePlus 12

(#95) Szoszo94 válasza sharkypeti (#94) üzenetére


Szoszo94
őstag

Segítenék, de echte az ország másik csücskében lakom :B Talán lesz majd valaki ;)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#96) ®abstract® válasza sharkypeti (#94) üzenetére


®abstract®
őstag

nekem is volt ilyen gondolatom mielőtt rendeltem volna :) de utánakérdeztem és olvastam itt forumon és meghoztam a döntést:kell nekem! :)
napokon belül 3 hónapja használom a tabletet és imádom!
nem tudom az igényeidet de az én elvárásaimnak maximálisan megfelel a pipo p4 :)

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#97) atee


atee
őstag

Nagynehezen kézhez kaptam a P4 et amit a Banggood oldalról rendeltem már több mint egy hónapja.
Minden költséggel együtt. 54568 Ft. lett. Ami tartalmazza azt a qrva áfát és a pofátlan kezelési költséget is.

Android verzió
4.4.4
Kernel verziója
3.10.0
yc@mid-server3 #665
Tue Oct 28 14:23:43 CST 2014

A gépről nem tudok még nagyon érdemben nyilatkozni. Most próbálom belakni.
Fogása, anyaghasználata rendben van.
Ami nem tetszik első körben az, hogy az USB rejtett egy vacak műanyagot kell lepattintani. Kis odafigyeléssel lett volna erre jobb megoldás is.
A csomagban a töltőhöz nem mellékeltek eu adaptert....
Kicsit több használat után majd írok még pár dolgot róla!

D-day 2002-01-04 01:54

(#98) ®abstract® válasza atee (#97) üzenetére


®abstract®
őstag

sok sikert hozzá :)
az adatok ugyanezek az enyémen is.kis zárólapka nehezen vehető le és visszatenni se könnyű,de néhány alkalom után könnyebb lesz.

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#99) atee válasza ®abstract® (#98) üzenetére


atee
őstag

Ja majd jòl kikopik ès elveszik ;)

Egyèbkèn a wifivel baromira nem vagyok elègedett.... A telefon simán veszi ez meg alig alig vagy sehogy nem látja. Pedig ez fontos lenne mert sokat vagyok szállodában. (Most is) a telefonròl írok a tablet meg nèha elkapja a jelet, de leginkább nem....

D-day 2002-01-04 01:54

(#100) Szoszo94 válasza atee (#99) üzenetére


Szoszo94
őstag

Nálam pont fordítva van, a telefoné siralmas, a tableté viszont elég jó ahhoz képest, hogy még a hátlap is fém.

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.