Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Szoszo94 válasza Doze (#2) üzenetére


Szoszo94
őstag

Nem lepődök meg ezen, az ottani főnökség 90%-a azért került a posztjára, mert anno tudott németül mikor megépült a Merci gyár és kellettek az olyan vezetők, akik beszélik a nyelvet. Személyesen ismerek most már olyan vezető beosztású hölgyet is, akinek fodrász a hivatalos szakmája, csak anno a rokonságában voltak német nyelvűek is így megtanult németül. Tudnék én is szépeket mesélni, de ez csak egy kis kitérő volt, hogy még árnyaltabb legyen a kép :) Miután hazaértem, gondoltam leülök és kiosztok pár headshot-ot a cs:go-ban a feszültség levezetése érdekében - hát nem most kell sz@rakodnia a routernek? 500-1000 közt ugrált a pingem, úgyhogy még ez sem jött ma össze....gondoltam akkor nekilátok az alkoholellátmányom elpusztításának, de gyorsan letettem erről is, mivel amilyen szerencsés vagyok a mai napon úgyis a detoxban kötöttem volna ki, az meg nem hiányzik nekem... :DDD Most pedig lefekszem és megpróbálok holnap jobb lábbal kelni :)

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.