Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bteebi


bteebi
veterán

"több szálat futtató szintetikus tesztben is 10-20%-ot ver a Samsung Exynos 7420-as rendszerchipre. Persze a Nuclun 2 megjelenése leghamarabb egy év múlva esedékes, tehát ez az eredmény mondhatni elvárható"

Azért nem mindegy, hogy +10, vagy +20% (nyilván tesztfüggő), de mondjuk egyik se valami sok. Az üzemidőben, melegedésben viszont rendesen elgatyázhatná a Samsungot. Igazán érdekes persze az lesz, hogy mit tud majd ehhez képest az új Exynos, vagy épp a Snapdragon 820 teljesítményben és fogyasztásban.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#2) babkukta


babkukta
senior tag

nekem már ez a +10-20% teljesítmény semmit nem hoz a konyhára :N Ott van a tegra is, ami kenterbe verte a chippeket a maga idejében, mégse kellett a kutyának se.
Bár nem tudom jó e ez, h most minden gyártó majd akkor saját soc-t fog gyártani? :F

Üdvözlettel, Tibi

(#3) Tutu7030 válasza babkukta (#2) üzenetére


Tutu7030
veterán

Egyszer volt tegrás telefonom, osztom Linus véleményét.: https://www.youtube.com/watch?v=_36yNWw_07g
:D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#4) Sn00k válasza babkukta (#2) üzenetére


Sn00k
veterán

Azert az picit tulzas nem kellett senkinek. A nexus 9et is tegraval hasznalom es , nincs ra kulonosebb panaszom :DDD

3njoy the Lif3

(#5) icp1970


icp1970
senior tag

Kíváncsi leszek majd még a hiányzó részletekre.

(#6) Kékes525


Kékes525
félisten

" egy és több szálat futtató szintetikus tesztben is 10-20%-ot ver a Samsung Exynos 7420-as rendszerchipre" A szintetikus tesztek nem a valós helyzeteket mutatják. Maximum marketingre jók.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#7) Klaus Duran válasza Tutu7030 (#3) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Még mindig inkább Nvidia, mintsem hogy a piros sütővas.

TEFAmdL

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#8) Tutu7030 válasza Klaus Duran (#7) üzenetére


Tutu7030
veterán

Melyik telefonra gondolsz? :F

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#9) Klaus Duran válasza Tutu7030 (#8) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Csak a Linus Nvidia videóra gondoltam. Mer az zöldek még így is jobb drivert írnak Linuxra mint a pirosak.

Bár tény hogy a HTC Tegra páros is eléggé forrófejű volt tudtommal.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#10) Tutu7030 válasza Klaus Duran (#9) üzenetére


Tutu7030
veterán

Használtam zöldet is, jelenleg pirosat (amd apu) az ubuntun, szopatott meg mind a kettő. :D De ha működik, akkor nincs vele bajom. Mindegyik általában a frissítésbe szokott belerondítani. :D
Telefonon csak tegra volt (lg o2x), nem volt zökkenőmentes a dolog.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.