Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szupermacs


szupermacs
veterán

Remélem PC-re is jön majd, mint az előd és nem lesz húzós a gépigénye. Mondjuk csoda, hogy az Intel E5200-on és a HD5750-en az első rész is elfutott közepesen. :DDD

(#2) Dilikutya válasza szupermacs (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Majd ez fos lesz, mint a Mortal Kombat X. :) Az Injustice még az előző MK motorját használja, az jól sikerült. És lehet majd külföldről venni ezt is egy sarlós Superman miatt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3) szupermacs válasza Dilikutya (#2) üzenetére


szupermacs
veterán

Nem próbáltam a MKX-et. De ezek tipikusan azok a játékok, amiket 1-2 évvel a megjelenés után kell venni az összes DLC-vel együtt. Mondjuk ha itt is lesznek DLC-s karik amiket nem kap meg minden platform, az szopacs lesz.

(#4) AS


AS
félisten

Szerintem nem lesz PC-re. Az hogy megszün a PC-s mortal támogatás ez egy jel volt szerintem. De majd kiderül . Bár az a konzolos motral X pack egy nagy 0 volt.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Frissítve, megtörtént a bejelentés.

Live-Die-Respawn

(#6) szupermacs válasza oriic (#5) üzenetére


szupermacs
veterán

Köszi! :R

(#7) callmeakos válasza oriic (#5) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Mik ezek a páncélok mindenkin? :F

All→M8

(#8) oriic válasza callmeakos (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó kérdés. De nem érdekel, mert lesz Karaaa. \o/

Live-Die-Respawn

(#9) Sirandrish válasza oriic (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

Osztàn az valami Halos hős hogy ennyire örülsz neki?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) oriic válasza Sirandrish (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem ismered Supergirlt? :Y

Live-Die-Respawn

(#11) Sirandrish válasza oriic (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Úgy tűnik :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) Kanczy válasza callmeakos (#7) üzenetére


Kanczy
veterán

Hát ez eddig nekem is nagyon ehhh... ez nem Transformers, hogy robotruhája legyen mindenkinek. Batman még oké, de a többiek :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#13) Sirandrish válasza Kanczy (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mindenki Batmanra akár hasonlítani :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) tailor74 válasza Sirandrish (#13) üzenetére


tailor74
őstag

Egyedül Batman akar Chuck Norrisra hasonlítani... :D

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#15) AS


AS
félisten

Nem nem . Mindenki betört Vasember laborjába ......

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#16) pomorski válasza Sirandrish (#13) üzenetére


pomorski
őstag

Ezek szerint ez (is) egy Batman játék. :)

(#17) FefeeX válasza Dilikutya (#2) üzenetére


FefeeX
veterán

Hát nem tudom, nálad miért fos a MKX, mert szerintem, és még nagyon sokak szerint méltó folytatása a korábbinak, ráadásul a MK9 portja sem volt fantasztikus PC-re, tehát erre se nagyon lehet fogni. Azt meg fel kell fogni, hogy ha normálisan akarsz ilyet játszani, konzolt kell venni és ennyi.

AS: szerintem sem lesz PCre. Egyébként pedig a multis résznek nagyon jót tett az XL pack, triborgról nem is beszélve...

[ Szerkesztve ]

(#18) Dilikutya válasza FefeeX (#17) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nálam nem fos, mert elment a kedvem a megvételétől, amikor olvastam a jól sikerült PC portról. Mi az, hogy el kell fogadni? Akkor ne legyen PC verzió inkább. Unom már a hulladék konzolportokat.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#19) Sirandrish válasza pomorski (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát sajna Batman túl OP :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20) Bad Pritt válasza Sirandrish (#19) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ahhoz képest milyen fasza volt a MKX trailere, ez elég vérszegény. Ennél még az Infinite Crisishoz is jobbat dobtak össze, a DCUO-ról nem is beszélve... :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#21) athee76


athee76
csendes tag

Magyar feliratos előzetes.
Katty
Az irodalmi mélységek hihetetlenek :))

(#22) #45378816


#45378816
törölt tag

(#23) Bad Pritt válasza #45378816 (#22) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Supergirl meg Aquaman dizájnja kritikán aluli. Mintha nem is licensz alapján csinálták volna. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24) #45378816 válasza Bad Pritt (#23) üzenetére


#45378816
törölt tag

Háááááát, van benne valami, nekem fura egyelőre az egész game grafikája, nem igazán látok olyan MKX-es szintet.
Pedig a csapat ugyan az ugyebár. Lehet már korábban kész volt a játék, mint azt hittük volna?

Számomra ez a tényező, ami miatt még nem tettem előrendelést, ha ez változik esetleg, akkor tuti ebből is CE dobozt veszek! :K :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.