Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Taranti


Taranti
senior tag

Okos dolog így elkülöníteni a modellszámozással, mert a vásárlónak nem kell zsákbamacskát vennie. Reméljük, a többi gyártó is ezt csinálja majd.

Addig is esetleg egy PH! teszt szinkron vs. aszinkron SSD?

Ja, és mi van azokkal az SSD-kkel, amik nem SF vezérlőre építenek (vagyis nem tömörítenek)?

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#3) bteebi


bteebi
veterán

"viszont az írás 520 MB/s a korábbi 515 MB/s helyett"

Ezt még elhiszi valaki a marketingeseken kívül? Megnézném, hogy tud-e félig-meddig tartósan egyáltalán 450-500 MB/s-et, na meg arra is kíváncsi lennék, hogy milyen gyorsan (és mennyire) csökken le a sebessége. Meg majd az árát is jó lenne tudni...

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#4) J.J. András válasza bteebi (#3) üzenetére


J.J. András
őstag

én spec. szeretem a PATRIOT-ot és az A-DATA-át, régóta használom a termékeiket..., főleg ugye memória vonalon elérhetőek idehaza régóta...

na, de amit mondani akartam, alig találkoztam különbséggel (jó, csak egy 3,5GHz-es Quad-os rendszer LGA775 foglalatban) az A-DATA S511 modell és az én saját A-DATA S599 modellem között.... a WIN7-et tettem fel unokatesómnak rá, de aki a Benchmarkokon kívül bármit is megérez, az kajlizik :)

egyben bízok, hogy szinkron, meg 24nm-es chipek, így hosszabb lesz az élettartalmuk...
Nekem még egy otthoni gépben egy kb. 13 éves 60GB Seagate Barracuda pörög, és az akkoriban mekkora csúcs volt :D na, remélem ez az SSD korosztály is megkorosodik majd nálam :)

peace, meg aztán hajrá versenypiac...., ;]

(jah, ugye az S599-es az Sandforce SF-1222, a kisebb gyári számozású S511-es meg SF-2200 vezérlővel büszkélkedik)

[ Szerkesztve ]

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.