Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

"wasabi - sz@r, mint a mustár" :)

mennyit bír ez a 4cellás aksival? mert a pinket el tudom képzelni szőke fősulis manager-lányok kezében, csak hát ha egy dupla előadás alatt lemerül, nem túl egészséges :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) bcd86h


bcd86h
csendes tag

ebben van optikai meghajtó? mert arról nem esett szó.

(#3) venember83 válasza bcd86h (#2) üzenetére


venember83
nagyúr

...és a gyártó az optikai meghajtóról valamint kártyaolvasóról sem feledkezett meg.

Kérdés már csak a minőség. Meg az, hogy miért nem képesek normális kiosztású billentyűzetet gyártani.

(#4) Eagle16 válasza mephi666 (#1) üzenetére


Eagle16
addikt

Miért pont menedzser lányok kezében? :)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#5) mephi666 válasza Eagle16 (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

passz, az jutott eszembe elsőre... de dr szöszi után szabadon, mehetne szőke joghallgató csajoknak is :) egyébként nőknek egy ilyet tudnék még elképzelni... ez szolidabb is sokkal:

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) Eagle16 válasza mephi666 (#5) üzenetére


Eagle16
addikt

Ja értem. :)

Ez a Dell szerintem sokkal szebb, jobb mint az egy színű MSI.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#7) Ste válasza mephi666 (#1) üzenetére


Ste
addikt

nekem a régi s271 ment 3-4 órát 8cellás akkuval 2maggal
szal 4 cellástól nem lehet csodát várni, de 2-2.5óra benne lehet

az alacsony fogyasztású, nagy akkus gépek jöjjenek inkább :K

(#8) Tomi84


Tomi84
aktív tag

most mondanám, hogy csini, de gyakorlatilag elég undorítóak...
monnyuk én eleve nem kedvelem ezeket a mini notikat. 12 colon szerintem nem lehet dolgozni, de legalábbis kifolyik az ember szeme.

(#9) Siera


Siera
senior tag

ez már régi fajta noti csak erősebb belső.igazából Imibácsi-nak is hasonlo notija van csak az síma szürke
a pixelek megvannak így is.nem hiszem hogy kifolyna. mellesleg nekem pspn se folyik ki.most tervezem majd valamikor a gamer pc-t 1 12" notira csereberélni

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.