Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szuper-t


szuper-t
senior tag

Mintha a Kingmax a Kingston meg egyébb gyártók is csináltak volna iylet.. csini meg minden meg pink meg aranyos kis izé de ha jól emléxem ebből a fajta usb-s cuccból hoztak vissza rengeteget mert kis sztatika miatt megpurcant a drága

(#2) Skizz


Skizz
addikt

na ilyen (zöld) színben kérek szépen egy Gallardot karácsonyra.

(#3) stevve


stevve
nagyúr

:DDD szép, meg színes, meg jó, de elhagynám simán, amilyen pici.

(#4) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Mindegyik szép és jó, de hol marad a Windows 7 minősítés? Ez ma már alap követelmény lenne. :DDD

<-ƘƘ->

(#5) P00By válasza stevve (#3) üzenetére


P00By
nagyúr

Nekem is ez a bajom ezekkel! :D

(#6) bartucc


bartucc
addikt

Nem védi a kicsiket semmi a statikus károsodástól....

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#7) Daniel Alves válasza szuper-t (#1) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Pontosan
Nekem ilyen van [link] otthon es eddig teljesen megvagyok elegedve vele.

[ Szerkesztve ]

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#8) TK36


TK36
aktív tag

Nekem tetszenek, bár így 40 évesen biztosan nem vennék ilyeneket a nyakamba. :DDD

Amikor megnéztem elöször azz alsó képeket - amikről kiderült, hogy Verbatimos merevlemezek - azt hittem, hogy nyalókák. :D Aztán mégse. :DDD

De - manapság - ki lehet valami új design-t találni pendrive-ok terén, mivel nekem is úgy tünik, hogy enymásról másolnak a gyártók?

(#9) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Hjajj milyen szép kis pendriveok ezek :)
Minek ennyire agyon "designolni" elegendő lett volna egy sima kis téglalap alakú, persze valszeg nem nekem készült :D

...

(#10) Ari18


Ari18
őstag

Miért jó, hogy ennyire kicsik :F persze nem jó ha nem fér el a zsebben, de ezzel eddig sem volt gond. Sose találnám őket az biztos :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11) Ari18


Ari18
őstag

dupla :(

[ Szerkesztve ]

(#12) shteer válasza Ari18 (#10) üzenetére


shteer
titán

még jó h én mindig megtalálom :)

..szerintem jónak tűnik

(#13) geezer


geezer
aktív tag

Ezek vajon SLI Ready-k? Mert én csak akkor vennék ilyet. ;]

(Nekem a Kingston RAM-jaimra is rá van írva. Azokat is csak azért vettem.... ;] ;] )

Ja, és igen! Win7 "szörtifájd" matrica sincs.... hát ez így Vérpistikének nem fog kelleni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.