Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) hoffman_ válasza D1Rect (#149) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Komolyan? Nem hittem volna, hogy valaki valaha felismeri :D

mod:

Hoppá, várjunk. Nick mint nick, van nick mint avatar?

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#152) mexicanraven válasza Vladi (#150) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Errol legalabb 5-6 eve hallottam es akkor sem volt friss dolog.
Regen a samanok hasznaltak gombakat kulonbozo szeanszokhoz es azok se abba doglottek bele.
A helyzet az, hogy mar a mai cuccok kozelebe sem allnak a regiekhez minosegben.
Meg hat a biznisz tesz tonkre mindent. (szokitik minden fossal, pl a heront telirakjak nyugtatokkal es fajdalomcsillapitokkal de megvan minden cuccra az alternativa) Egy rovid adat: egy gramm fu kiindulasi ara 150ft/gramm. Nah mire ideer lesz 3-4-5000, minosegtol fuggoen. Mit jarhatott az meg? Rossz belegondolni.
De vegeredmenyben mindig az van, hogy az ember a gyarlo. Gyarlo az aki eladja, es az is az aki rendszeresen veszi es ebbe oli bele az eletet.
Bar meg mindog tartom a velemenyem, hogy kemeny drogokat azok tolnak gyakrabban akiknek vmi lelki differenciaja van.
Aki meg azt mondja, hogy CSAK a fu tette tonkre az hazudik, mert ott van valami mas szintetikus cucc.
Egy kozeli haverom tarsasagban vt egy srac akinek a Katitol a kormei leestek, orra verzett etc.

when the sun shines, we'll shine together

(#153) D1Rect válasza hoffman_ (#151) üzenetére


D1Rect
félisten

Nick. Nem avatar.

(#152) mexicanraven: A pszilocibin és az LSD nagyon nem egy kategória.
Sőt, nem is egy játéktér. :N
Egyébként ha 3-4-5eFt-ért veszel füvet, akkor nagyon lehúznak. :D

150Ft-ból meg max akkor jön ki, ha kivágod a pusztába 'szt nőjjön magátó'...

(#154) mexicanraven válasza D1Rect (#153) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Ok.

when the sun shines, we'll shine together

(#155) hoffman_ válasza D1Rect (#153) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hát, 3-4-5 ezerért nem biztos, hogy lehúzás, attól függ mennyit veszel :DDD Btw nick, miért? Jöhet privátban is, érdekel :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#156) Kaiku válasza Lauda (#132) üzenetére


Kaiku
senior tag

Lehetne! Pl lemenni, videofelvétel az összes hülyét összeszedni a rendőrségre bevinni és mondjuk 100óra közmunkára ítélni! Amit mondjuk valamelyik szeméttelepen kellene ledolgozniuk hétvégén. A drága szülőket értesíteni és tudatni velük, nehogy később az legyen, hogy "bár csak tudtuk volna..."

(#157) Kaiku válasza Chosen (#135) üzenetére


Kaiku
senior tag

Szeméttelep, kórház alagsorában, hajléktalan szállón, stb stb.

(#158) Lauda válasza Kaiku (#156) üzenetére


Lauda
félisten

Miert nem indulsz akkor? Menj es videozd le oket, vidd be oket a rendorsegre, itt az alkalom.

[ Szerkesztve ]

(#159) Chosen válasza Kaiku (#156) üzenetére


Chosen
addikt

Személyiségi jogokat sértesz vele ha az engedélye nélkül felveszel bárkit és fel akarod használni a felvételt.

(#160) hoffman_ válasza Chosen (#159) üzenetére


hoffman_
nagyúr

És a biztonsági kamerákra ez nem vonatkozik?

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#161) Chosen válasza hoffman_ (#160) üzenetére


Chosen
addikt

Ez jó kérdés, ott lehet azért engedélyezett, met hivatalos személy, vagy szerv felügyel és nem magánszemély vesz fel magánszemélyt.

(#162) Lauda válasza Chosen (#159) üzenetére


Lauda
félisten

Felveheted, mert kozterulet, de fel nem hasznalhatod semmilyen celra.

hoffman_ A bolti dolgozoval alairatjak, hogy veszi a kamera, ezen kivul jol lathatoan ki kell irni, hogy kameraval megfigyelt terulet.

(#163) hoffman_ válasza Lauda (#162) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Jó, és ha nem bolti dolgozóról van szó, hanem ügyfélről? Vagy térfigyelő kameráról? :)

mod:

#162-ben a térfigyelő végülis benne van, ez sztornó.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#164) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Hihetetlen büszke vagyok az osztálytársaidra.
Nincs is annál szebb mint egy jó spangli,néhány ser,szép liget cicik.Akinek meg az jön be zárkozzon be és olvassa a háború és békét.Tök jó,hogy nem vagyunk egyformák.
Nem kevés R'N'R számot írtam ezekből a fiatalkori élményeimből. :K

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#165) Kaiku válasza Chosen (#159) üzenetére


Kaiku
senior tag

Látod, pont az ilyenek miatt mint amilyen Te is vagy nem történik soha semmi intézkedés. Mindjárt a személyiségi jogokkal jöttök ami mögé minden tetű elbújik. Az még véletlenül sem jut az eszedbe, hogy a rendőrség rögzítené a saját kamerájával majd a bíróságon ezzel bizonyítaná a történteket. Majd kötelezően végignézetné a kedves szülőkkel is, ezután papíron aláírással tudomásul vetetné, hogy a látottakat tudomásul vették.
Persze tudom ez megint nem fontos, meg nincs rá pénz. A sok nem normális pedig jó úton halad ahhoz, hogy egy sötét felnőtté váljon aki nem tud mit tenni és teljesen kiszolgáltatott lesz!!!

(#166) Pala válasza keIdor (#51) üzenetére


Pala
veterán

80-90%?? :Y Ez biztos?

Valamikor pár éve olvastam egy felmérést, hogy Mo-n a lakosságnak kb. egyharmada dohányzik, persze ez minden korosztályra kivetítve volt értendő. Gondoltam, a fiataloknál magasabb az arány a sok partidohányos, meg "faszavagyok"-dohányos miatt, de a 80-90% még ennek ellenére is meglepne.
Egyébként állítólag Dél-Koreában a legmagasabb a dohányzók aránya, a teljes lakosság háromnegyede pöfékel!

(#167) Chosen válasza Kaiku (#165) üzenetére


Chosen
addikt

Hm, ez vicces, az én hibám, hogy a törvény tiltja amit felvetettél. :U

(#168) D1Rect válasza Kaiku (#165) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem az ő hibája, vagy ha igen max. "egytízmilliomod rész"ben.
Alapvetően a rendszer van elb@szva, hogy a munkakerülő/alkoholista/drogos/bűnöző söpredék a tisztességes embereknek kitalált jogok mögé bújik.

Ennek szélsőséges esete, ha netalántán az ilyen szemétláda még valamilyen kisebbségnek is a tagja, akkor több joga van mint a dolgos, rendes embernek.

(#169) hoffman_ válasza D1Rect (#168) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Sajnos valóban így van. Szerencsére találkoztam ellenpéldával is, ha a rendszer szar is, a rend őrei azért sokszor jó emberek,és tudják, mit kell lépni.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#170) Kaiku válasza Chosen (#167) üzenetére


Kaiku
senior tag

Senki nem mondta, a Te hibád, csak Te is mindjárt azzal jössz, hogy hogyan és miért nem lehet a dolog ellen tenni.
Nem kell fölöslegesen áldozatot csinálni magadból!!!

[ Szerkesztve ]

(#171) D1Rect válasza hoffman_ (#169) üzenetére


D1Rect
félisten

Ó igen, ez addig tetszik, amíg nem ellened "lépik". ;)
Egy ötöskaliberűzsanetthelyzetnél már nem tartanád sztem annyira helyesnek, ha nem követik a rend őrei az előírásokat.

(#172) hoffman_ válasza D1Rect (#171) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem ugyanarról beszélünk :) Ide már nem írom le, nem ide való tényleg :) Alapesetben nem szeretem a rendőröket, hogy mieért, szintén nagyon off.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#173) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

[link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.