Hirdetés

2019. augusztus 21., szerda

Gyorskeresés

(#1) EczkE

EczkE
(addikt)

Durva. :Y Dugni nem is szoktak?

:DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#2) Wictor

Wictor
(senior tag)

Számból vetted ki a szót... Engem ki is közösítettek anno, mert nem mentem utánuk. 4 évig szarba se vettek.

De csinálják, ha nekik ez jó...

(#3) darál0w

darál0w
(Jómunkásember)

ez a menő...eldöntheted akarsz e menő lenni... ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#4) zH.

zH.
(senior tag)

és mivel ezt nem tudod megoldani leírod egy anonim blogra. gratulálok.

[ Szerkesztve ]

just be

(#5) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Grat a szülőknek... ezekből mind senkiházi lesz, ne törődj velük ;)

Respekt Neked, hogy Te normális vagy! :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6) Ptech válasza EczkE (#1) üzenetére

Ptech
(őstag)

Lál.

ON: hol, milyen suli ez, elég lazának hangzik.. :F

(#7) szezso15 válasza EczkE (#1) üzenetére

szezso15
(addikt)

Na, ezt nem tudom, erről még nem volt szó...:DDD

(#2) Wictor: NA igen, akkor sejted milyen...:( Mindegy, nem fontos nekem velük jóba lenni, tőlem úgy sz@rják el az életüket, ahogy akarják!

(#3) darál0w: Háttőő, inkább nem...:)

(#4) zH.: Nem tudom, mi a gondod, csak a véleményemet írtam le...:F

(#5) Motion_Blur: Na igen, állítólag a szülők se tudnak tenni semmit... (anyám jóban van az egyik ilyen gyerek anyjával, azt mondta, semmi nem érdekli a fiát...)

(#6) Ptech: Az ebbe a kemény, hogy vallásos, ferences rendi suliról van szó! :Y És nem éppen a mindent-megengedünk fajta...:NN

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* ## i7

(#8) tboldi

tboldi
(addikt)

Nálunk azért nem ilyen durva a helyzet. Csak néhányan cigiznek és mennek el hétvégente inni (16-ak vagyunk többnyire).
Én sem vetem meg az alkoholt, de ez a hétvégi beb*szás nem az én világom. Csak néha iszom, pl. nyáron citromos sört és télen forralt bort. :D

Ja és mi újság a HD2-vel? Mi volt ez a Nexus One-os aláírás közben? :)

(#1) EczkE: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9) zH. válasza szezso15 (#7) üzenetére

zH.
(senior tag)

semmi gondom, egyszerűen irritáló ez a sok ugyan arról szóló bejegyzés egy sémára, ugyan ilyen az elektronikus zene nem zene, az összes cigis haljonmeg, aki mac-et használ sznob és sorolhatnám. nyilván ezen a fórumon várható, hogy támogatást fogsz kapni, ellenben a való élettel szemben. tehát, akkor most gratuláljak? nyilván arra megy ki.
mondjuk én nem szoktam inni, de attól még lehet valaki értelmes, jó felfogású, logikusan gondolkodó etc., hogy iszik. mindenki döntse el hogy él, aki primitív, idióta az pia nélkül is az.

[ Szerkesztve ]

just be

(#10) szezso15 válasza tboldi (#8) üzenetére

szezso15
(addikt)

Na, az nem vészes, de ez itt már több, mint túlzás...:(

A másik témát PÜbe inkább! ;)

(#9) zH. : Egyszerűen csak a véleményetekre vagyok kíváncsi, hogy szerintetek is durva ez a helyzet?

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* ## i7

(#11) keldorpapa88

keldorpapa88
(félisten)

Az én időmben, magyarul mikor csak 14-15 voltam csak a cigi ment, más nem. Azt is inkább a leányok csinálták. Füves cigi az szép 15 évesen, meg seggrészegedés is ennyi idős korban. LOL! :C
Nem baj egyébként, mert így is sokan vagyunk a bolygón, felesleges ennyi ember. 30 év múlva csak 9.95 milliárdan leszünk, nem 10 milliárdan, annyi baj legyen...

Engem sosem közösítettek ki emiatt, mert mint mondtam annó nem volt még ennyire gáz a helyzet, másrészt én is próbáltam már minden szart, szóval nem vagyok különb, csak nem szoktam rá. (minden szar alatt a fűnél durvábbra nem kell gondolni, mert leszarom milyen hatása van a kokónak, heroinnak, lsd-nek, elvből se nyúlok ezekhez)
De emiatt kiközösíteni valakit elég durva, nem is hallottam még ilyenről. Jó irányba halad a társadalom, jól van emberek.

Amúgy poén, épp csütörtökön panaszkodott haver, hogy nem bír egyszerűen csajozni 20-30 között, mert minden nő cigizik. Ilyet szól: csatornaszag árad a szájukból és nem bírja elviselni, én persze halálra röhögtem magam az utcán, annyira vicces volt ahogy előadta. :DDD Hála istennek engem nem zavar. De képzelem biztos idegesítő ez a része is. Ha tiszta piaszaga van egy lánynak az jobban zavar viszont, magyarul mikor részegebb mint én. ;]

[ Szerkesztve ]

(#12) dízelracer válasza EczkE (#1) üzenetére

dízelracer
(senior tag)

Na de ezt mégis, hogy képzelted? Gondolom hímnemű mind. "Kardoznak" és aki veszít megfordul vagy mi? :DDD

szezso15:

Annak idején mi is csináltunk hasonló dolgokat. Jó mi nem az utcán piáltunk mint a csövesek hanem mindig valami buliba mentünk. De ott adtunk a májunknak rendesen. :D Csak mi tök csórók voltunk és Martini helyett Éva vermut és/vagy kevert volt a slágertermék e célra, attól függően mikor mire volt pénzünk. Füves cigi helyett a barna szofi ment. Akkoriban (17 lehettem) havi 1-2x atom bebasztunk valami buliban aztán meg okádtunk össze vissza mint állat. Ezek tök lényegtelen dolgok. Nem kell velük foglalkozni. Majd kinövik az ilyen hülyeségeket ahogy én is kinőttem. Kiröhögnek? És? Röhögjenek. Számít valamit? Semmit.

(#5) Motion_Blur: Kösz :R :D

[ Szerkesztve ]

(#13) keldorpapa88 válasza zH. (#9) üzenetére

keldorpapa88
(félisten)

Ebben egyet kell értsek. Sok az ilyen bejegyzés, mondjuk engem nem zavar, de tényleg sok a "noname" klón az életben, ha érted mire gondolok...
Egyik munkatársam másfél doboz cigit szív el naponta. Ha várni kell pl. 10 percet mindig 2 szál cigit szív el egymás után. Viszont az egyik legintelligensebb ember, akivel valaha találkoztam. IQ-ra meg általános műveltségben értem, de a szakmailag is hallgatok rá, mert látszik ért ahhoz, amit csinál. Szóval attól, hogy valaki mérgezi magát intenzíven még valóban lehet értelmes ember.

(#14) Ptech válasza dízelracer (#12) üzenetére

Ptech
(őstag)

Amikor én jártam gimibe akkor a csajok pl. sokkal durvábban alkoholizáltak. Lehet, hogy ez csak akkor volt divat persze :P

(#15) Motion_Blur válasza dízelracer (#12) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

De ezek a gyerekek nem havi 1-2x b*sznak be, hanem minden nap :U Tehát gyakorlatilag soha sem tiszták..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#16) Ptech válasza Motion_Blur (#15) üzenetére

Ptech
(őstag)

Ööööö, honnan van rá pénzük?
Szülő naponta hozzávág a gyerekhez 2-3k-t, hogy vegyé kaját-piát édes fiam?

(#17) keldorpapa88 válasza Ptech (#14) üzenetére

keldorpapa88
(félisten)

Most is durvábban nyomja az alkoholt, cigit némelyik. 20-30 év közöttiek legalábbis tuti. A lányok 80-90%-a is aktívan bagózik, saját és haverok megfigyelése szerint. Fiúknál ez az arány 50-60%. Hogy mi az oka nem tudom.

Lehet az, hogy férfiaknál impotenciát is okozhat hosszú távon a cigi.

[ Szerkesztve ]

(#18) dízelracer válasza Motion_Blur (#15) üzenetére

dízelracer
(senior tag)

Egy két atyai pofon biztosan megoldaná a helyzetet. ;]

(#19) szezso15 válasza Ptech (#16) üzenetére

szezso15
(addikt)

Nem, a gyerek dolgozott a nyáron, kb. 40k-t szedett össze, na abból már csak 20 körül van neki...:U Meg mindig egymást hívják meg, amelyiknek van véletlenül pénze, az meghívja a többit....

Nem azt mondom. hogy nem találkoztam még se cigivel, se semmivel, és kisangyal vagyok, na de mégse szoktam rá, és esek szét, mert ettől én RAJ vagyok...:U

dízelracer: "Na de ezt mégis, hogy képzelted? Gondolom hímnemű mind. "Kardoznak" és aki veszít megfordul vagy mi? " LOL! :DDD

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* ## i7

(#20) Lauda

Lauda
(félisten)

Annak orulj, hogy Te nem vagy ilyen. Ezen ne akadj ki, magukat teszik tonkre, sok sikert kivanok hozza.

(#21) Motion_Blur válasza Ptech (#16) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Pontosan.

(#22) Jhonny06

Jhonny06
(addikt)

Ez se normális, de az sem, ha sose csinálod ezt, nem jársz el, stb. Meg kell találni a kettő közötti utat, mert egyiknek sincs jó vége..

Niche parfümök szórófejes üvegben, különbözo kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. https://bit.ly/2Tz8UbE

(#23) szezso15 válasza Jhonny06 (#22) üzenetére

szezso15
(addikt)

Szoktam én mászkálni haverokkal/bnővel! :K De ezeket az embereket hanyagolom.... Nem mozdulnék ki velük sehova...:U

Mondjuk ők se mozdulnának ki velem, mert a szemükben nem vagyok ember! :DDD

(#24) dízelracer : Az viszont már szerintem is gáz...:DDD

(#27) Motion_Blur: Ott a pont, én is így gondolom! :K

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* ## i7

(#24) dízelracer válasza Jhonny06 (#22) üzenetére

dízelracer
(senior tag)

Jaja. És mi a megoldás? Nem kell kimozdulni. Basszon be otthon. :DDD

(#25) lorcsi

lorcsi
(addikt)

nálunk is volt iylen cca. 15 évvel ez előtt...meg szerintem midnen korosztálynál meg van ez hogy..15-17 éves korukban rájuk jön a hoppáré..és azt hiszik hogy a pia meg a cigitől lesz faszagyerek(ettől talán csak az a gázabb, ha valaki főiskolán szokik rá hogy csapódhasson a bandával :W)...akkor is csak kiröhögtem mindet és inkább focizni mentünk :DDD

Peter F. Drucker könyveket keresek magyarul => PM;|||ELADO Baseus BS-M35 powerbank, bontatlan fóliás

(#26) Lauda válasza dízelracer (#24) üzenetére

Lauda
(félisten)

Az a legjobb. :DDD

(#27) Motion_Blur válasza szezso15 (#23) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Hát ja... koccintóstól beállni + beszívni egy ligetben semmilyen időközönként nincs értelme.

Szerintem akár 2-3 hetente egy házibuli, vagy egy sörözés a haverokkal teljesen más (normális) dolog, mint suttyomban bebaszva henteregni hétköznap a zöldben..

mod: az én időmben nem volt ilyen (~10 éve), csak hétvégén ittunk, de akkora nagyon :D

[ Szerkesztve ]

(#28) Ptech válasza Motion_Blur (#21) üzenetére

Ptech
(őstag)

Akkor ott a szülővel sincs minden rendben azért..

Mondjuk a teljes nyári melós keresetet sem semmi elinni, azt meg pláne nem értem. Bár a gyerek még csinálhat hülyeségeket, de ha a szülőt nem érdekli, hogy a kölök mire költi el a pénzt, ott már nagyobb gond van.

(#29) darál0w válasza szezso15 (#19) üzenetére

darál0w
(Jómunkásember)

40Kbol 3-4 napig iszom...kispályások...

(#30) keldorpapa88 válasza szezso15 (#23) üzenetére

keldorpapa88
(félisten)

Ha bnő is van, akkor eleve nem látom a problémát... ezek szerint van életed.
Tehát ezek szerint neked mindenképpen jobb, ők meg egymással töltik az estéket az utcán, mint holmi csövesek. Lehet homi is 1-2 egyed.
Tehát neked mindenképpen jobb...

Te nem vagy ember? :DDD Azért az LOL, mert én pl. azt, aki minden nap segg részeg és a földön fekszik, abba legszívesebben én is rúgnék még egyet, tehát inkább magyarázd el nekik ki az ember és ki nem. :U

(#31) Ptech válasza darál0w (#29) üzenetére

Ptech
(őstag)

Még kicsit a májuk, na ;]

(#32) szezso15 válasza Ptech (#28) üzenetére

szezso15
(addikt)

Az itt a gond, hogy mindenre találnak megoldást! Az egyik gyerek pl. eldugta az összes pénzét, hogy ne tudják tőle elvenni, aztán szépen fogyasztgatja... Amúgy már minden létező dologról letiltották a gyereket, i4-e van, vagyis volt, mert egy ideje már nincs nála (:DDD), és inkább elküldi a szüleit a pics*ba, minthogy észhez térjen...

(#29) darál0w: :DDD Na igen, de ugye a költségeket megosztják, így sokáig kitart az a 40k...;)

(#33) Keldor papa : Tudtam, hogy valakinek rosszul fog lejönni! :DDD
Előzőhöz: Ja, van életem, nem is izgatnak túlzottan, csak a történetet mondtam el...:) Meg nekik aztán magyarázhatnád, fosnának rád, mint Gaben a habos-babos virsli után! :DDD

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* ## i7

(#33) keldorpapa88 válasza szezso15 (#32) üzenetére

keldorpapa88
(félisten)

Már hirtelen azt hittem elsőre, hogy máshogy dugta el. :DDD

(#34) dízelracer válasza darál0w (#29) üzenetére

dízelracer
(senior tag)

kannást? :D

(#35) darál0w válasza szezso15 (#32) üzenetére

darál0w
(Jómunkásember)

a fő probléma itt kezdődik...

15 éves nyikhaj kezébe odaadnak olyan dolgokat, amiért a halando ember ~2 honapig dolgozik...aztán majd néznek nagyot, amikor a kokira ivott agyukkal nem tudnak leérettségizni, nemhogy még egyetemre/főiskolába bekerülni...bár talán a szülők benyomják...de hogy az életben ezekből a gyökerekből nem lesz senki az 100%.

én is megosztom a költségeket...ezt eliszom, utána meg meghívnak... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36) Ptech válasza szezso15 (#32) üzenetére

Ptech
(őstag)

Az igen. Pár év, és masszív alkesz lesz akkor..

(#37) darál0w válasza dízelracer (#34) üzenetére

darál0w
(Jómunkásember)

kannást...bazze...abbol 1 évi adagot megveszek 40ből...:D

(#38) szezso15 válasza darál0w (#35) üzenetére

szezso15
(addikt)

Na igen, elég gazdag család, eddig megkapott mindent a gyerek, amit akart! :K

(#36) Ptech: Hát, ha így folytatja/ják, akkor elég valószínű...

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* ## i7

(#39) hoffman_

hoffman_
(veterán)

14-15 évesen kezdtem én is, meg a legtöbb ismerősöm - nyilván nem ipari méretekben - piázni, ezzel nincsen semmi baj szerintem. A vizipipa ízlés dolga, a cigi talán rosszabb. De az hogy tekernek is 15 évesen, na b*sszmeg, ez már tényleg durva. Én se voltam jó gyerek, a balhéban is benne voltam, de nálunk sosem az volt a menő, aki már bagózott, és "mert" alkoholt inni. Ma meg már szét kell csapja magát a hétvégén 15 évesen? Mi az istent lehet ezeknek még mutatni.

mod:

zH. mióta lett ekkora bunkó troll? vagy eddig is volt, csak én nem vettem észre?

#29, dara:

40Kbol 3-4 napig iszom...kispályások...

Mondtam, hogy gyere ide, abból két hétig piázunk :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#41) keldorpapa88 válasza hoffman_ (#39) üzenetére

keldorpapa88
(félisten)

Kemény drogok még mindig hátravannak. Meg a mindenféle pirulák. Bár az csak discoban terjed ezerrel.

(#42) hoffman_ válasza keldorpapa88 (#41) üzenetére

hoffman_
(veterán)

Na ja, ez is igaz. Ha meg thc-ről átállt valami keményebbre, akkor onnan 100-ból 95 el fog patkolni gyorsan.

Nem mondom, hogy nem találkoztam még trombitával, elég aktív éjszakai életet élek. Azonban szerintem az pont nem egy olyan dolog, amivel nem lehetne mértéket tartani. Hollandiában nem véletlenül legális, egyszerűen nem fogom fel, hogy lehet rákattani. De nyilván, nem is az a típus, amit 15 évesen kell kezdeni.

[ Szerkesztve ]

(#43) zH. válasza Lauda (#40) üzenetére

zH.
(senior tag)

nem olvastam el az egészet, de..

képzeld már el, hogy 14-17 évesem mindenki indul haza fél 8-kor. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

just be

(#44) keldorpapa88 válasza Lauda (#40) üzenetére

keldorpapa88
(félisten)

Ebből sem lesz semmi, mert nem tudják betartatni. Azt se tudják megoldani, hogy 18 év alatt ne adjanak a gyereknek cigit meg alkoholt, akkor mit akarnak ezzel?

"Dabason "rávezető módon próbálnak segíteni", és havonta egyszer megszervezik a fiatalok éjszakáját, amikor a sportcsarnokban biztosítanak kulturális és sportprogramokat a gyermekeknek."

Hehe, képen röhögik majd a gyerekek ezt az egészet, meg azt is, aki kitalálta. Én is voltam fiatal, totál hidegen hagyna az ilyen esemény, ugyan már. Teljesen rossz oldalról közelítik meg a problémát... a szülőt se érdekli, ebből sem lesz semmi.

Ráadásul a "svédekről" még nem is beszéltünk, a rendőrök nem mernek odamenni a csoportokhoz bizonyos településeket, akkor velük ki tartatja majd ezt be? A paksi neutron bevetési osztály? :DDD

(#45) szezso15 válasza Lauda (#40) üzenetére

szezso15
(addikt)

Na, ez mondjuk nagyon durva, de őket nem érdekelné, mivel közvetlen suli után, azaz 3-4 óra körül tolják! :K

Meg kb. pont mindenki le fogja szarni! Minden sarkon qrva rendőr fog állni? Vagy hogy akarják? Ne vicceljünk már...:N

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* ## i7

(#46) zH. válasza hoffman_ (#39) üzenetére

zH.
(senior tag)

miért? szerinted nem unalmas, hogy ez az x. topic, amiben ugyan arról van szó? az ilyen topicok felkapottak mindig, amikben lehet fikázni valaki(ket). bár a bejegyzés alapján tényleg idióta osztálytársai vannak, attól még szerintem unalmas ez az egész, idővel úgyis kinövik, ha nem akkor az ő bajuk, nem hat meg.

egyébként nem értem ezt a nagy felháborodást a fűre az alkohollal szemben, nem akarok vitát kezdeményezni, de olvass utána mennyire is "káros" a fű. ellenben az alkohol bizonyítottan az.

[ Szerkesztve ]

just be

(#47) keldorpapa88 válasza szezso15 (#45) üzenetére

keldorpapa88
(félisten)

A rendőr max traffipaxal áll a sarkon, másra nem jók.

(#48) hoffman_ válasza zH. (#46) üzenetére

hoffman_
(veterán)

Tiszta sor. De abba gondolj bele, hogy eddig ilyenekkel nem nagyon találkoztunk, nem véletlen, hogy újabban elszapodorodtak. Elég brutál tendenciát mutat a kamaszok változása negatív irányba. Én inkább benyelem, és leírom 101x is, ugyanazt, minthogy elküldjem a p*csába, hogy na-már-te-is-kezded. Ha neki jól esik kiírni magából, csak nyugodtan. Arról nem is beszélve, hogy ez egy blogokhoz épült oldal, mindenki azt ír, amit akart. Ha netán a 101x leírással tudunk segíteni, vagy jobb lesz a lelkének, hát legyen. (Amúgy lehet ignorálni is). Inkább, mint hogy 15 évesen ő is arra jusson, hogy áh, itt is csak le vagyok oltva, akkor megyek szívok inkább én is.

egyébként nem értem ezt a nagy felháborodást a fűre az alkohollal szemben

Na igen, értelek. Valóban, szerintem se rosszabb, egyéni preferencia - ha visszaolvasol engem, látod hogy vélekedem. De a köztudatban mégsem ugyanúgy kezeljük a kettőt, nincs is ezzel semmi baj. Épp elég, ha a fiatalok elkezdenek piázni, nem kell hogy még nonstop be is legyenek tépve.

[ Szerkesztve ]

(#49) csƵ

csƵ
(őstag)
LOGOUT blog

Ez megy egy ideje, bár sohasem fogom megérteni, hogy mitől menő piázni meg dohányozni ennyi idősen. Abba ne menjünk bele, hogy a sislaci félék 13 éves korukban már füveznek, mert az más tészta... :DDD

Nekem inkább az irritál, hogy a lakosság 80%-a cigizik, a lányok iszonyú nagy részét is beleértve. Rohadt kiábrándító, ha meglátsz egy szép és értelmesnek tűnő lányt, aztán meg rágyújt...
És bazmeg csodálkoznak, hogy nem megyek oda egyikhez sem ismerkedni, erre azt mondja nekem a csaj, hogy fogadjam el, hogy 90%-uk cigizik. Meg *nyád!

(#50) szezso15 válasza keldorpapa88 (#47) üzenetére

szezso15
(addikt)

:D Ez szép!

cs: Na igen, arra nem tértem ki, hogy az osztályban hány csaj cigizik... Pedig nem elenyésző a számuk...:U

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* ## i7

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.