Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) idegen lény válasza #44630784 (#147) üzenetére


idegen lény
őstag

+2

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#152) elefant válasza #44630784 (#147) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

1: abszolút értékelem a véleményt,

2: de nem értek vele egyet :DD de hát itt konkrétan az értékesítési adatok mutatnak durva csökkenést. Nem a hasukra ütöttek,és mondtak valamit. Az hogy egy évben egy 5 milliárdos mobil eszköz piacon valamiből 100-120 millió fogy, (és ebben bennen van értelemszerűen az átcímkézett dzsunka vacak is), az szerintem válságot jelent.

[ Szerkesztve ]

(#153) Narxis válasza elefant (#152) üzenetére


Narxis
nagyúr

Szerintem a 100-120 millió azt jelenti, hogy van rá kereslet, maximum nem lehet 1 évben tucatszámra különböző szegmensbe új modellt kiadni mint a mobiloknál. Én nem tehetek róla, hogy a 3 éves tabletem még működik és elegendő arra amire kell pedig napi szinten használom több órát.

Szóval ne pánikoljanak csak, gyártsák a tabletet de adjanak ki 1 olcsóbb meg 1 drágább modellt évente vagy 2 évente aztán kész. Nagyon remélem, hogy nem szűnik meg ez a szegmens mert akkor bajban lennék ha új tabletet akarnék venni.

Thanos was right.

(#154) ®abstract®


®abstract®
őstag

persze,megmaradnak.
2db kínai tabletet használok több mint 2 éve.2 giga ramosak.2 operációs rendszerrel :)
elégedett vagyok.
nem a mi kis országunk a mérvadó a tabletek piacán,valójában nemigazán számolnak velünk a gyártók.
kína a tabletek fellegvára ezért ők határozzák meg a piacot.
ha elkezd hanyatlani a tabletpiac kínában akkor be fog dőlni az egész és vége lesz.
amíg ez nem következik be addig tök felesleges ezen csámcsogni és hamis álhíreket terjeszteni.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#155) fecke78


fecke78
senior tag

Volt egy lenovo 8" tabim garancia idő után egy honappal rohadt le, volt egy kinai 10" csodám az is kuka lett. Igazából a fiamnak vaszek most egy 2019 10"ipadet 128 gb val. Mert az ő korosztálya mindent telefonon néz, nyomkod(11) éves, hogy ne folyon ki a szeme, ha neg megyek tronolni akko majd én is nyomizom, illetve az erősitöm mobilos apja sokkal jobb nagyobb verzióban mint telefon méretben. De szerintem helye van a tabletnek csak sokan ki akkarnak vele váltani eszközőket, mint telefon fényképezőgép, de ez már parázs vita....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.