Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Idén is kinézek szerintem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) crsx001


crsx001
csendes tag

Érdekes, hogy Fortnite-ból még a formátumot sem mondják meg. Így hogy készüljön bárki is? Solo, duo, trio, squad gamek lesznek? Squad gondolom nem, trio sem a befogadó képesség miatt. Duo aréna most nincs, csak scrim gamek. Solo lenne a legkézenfekvőbb.

Mától lehet nevezni, hát kíváncsi leszek. Mindenesetre elég későn kezdték el promózni.

(#3) Ranagol_5 válasza crsx001 (#2) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Én sem értem egyébként, hogy miért csak most tették ki alig 1 hónappal az esemény előtt. Tavaly 3 hónapig promózták és a csapbol is ez folyt a google meg facebook reklámok között. Mondjuk engem annyira nem foglalkoztatott, csak vasárnapra mentem ki, akkor voltak az érdekesebb dolgok.

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#4) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

VP, mouz, mibr, NIP a meghívott CS:GO csapatok. Innentől fogva én tuti megyek. Lehet, hogy mindkét nap. NIP mindig is a kedvencem volt. Még a Heaton, Spawn, ahl, es időkből. Aztán lettek ugye SK. De azóta is mindig NIP-nek vagy SK-nak szurkoltam.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) Ranagol_5 válasza .LnB (#4) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Tavaly az emberek többsége érezhetően a lengyeleknek szurkolt. Nagy is volt a meglepetés meg a csalódottság, amikor kikaptak.

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#6) .LnB válasza Ranagol_5 (#5) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pasha monológja után ez szerintem nem is csoda. :D

Sajna ő idén nem lesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) Ranagol_5 válasza .LnB (#6) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Nyilván az még rátett, de már előtte is. :DDD (még a vip-nél is, én ott voltam fent)

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.