Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lecs@


Lecs@
addikt

Várós :K

512 GB

(#2) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Legalább WP-s? Az tényleg sokkoló volna.... :D

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#3) babkukta


babkukta
senior tag

Na.. külön kíváncsi leszek erre a Kirin procira. Vhogy nincs jó érzésem ezzel kapcsolatba

Üdvözlettel, Tibi

(#4) halkow


halkow
őstag

nem értem miért kell errőltetni ez a kirin soc-ot mikor egy hulladék kenyérpirító mérhető a melegedéséhez és a játékok nagy részét se fejlesztik rá ezen kívül zabálja az akkut-t rendesen

Alcatel onetouch idol2s the king

(#5) Kékes525


Kékes525
félisten

Mennyibe fog kerülni? :F

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#6) Fr0z3n válasza Bogyó bá' (#2) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Lesz wp-s hüvely nálunk is elöbb-utóbb. Inkább utóbb :D

(#7) dsr


dsr
senior tag

Várom már :)

(#8) kcsa válasza halkow (#4) üzenetére


kcsa
veterán

ez nem az a Kirin.

(#9) halkow válasza kcsa (#8) üzenetére


halkow
őstag

Kicsi az esély hogy orvosolták mind azon hibákat amit az előző generáció képvisel

Alcatel onetouch idol2s the king

(#10) #86973952 válasza dsr (#7) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ebből még sok minden nem derül ki, remélem azért még szivárog ki néhány dolog, mert 1 hónap sincs addig.

Az is tök jó, hogy dobálják ki a készülékeket, de remélem nem lesz hatással az előző készülékek frissítésére. Pl. P7 -re az elvileg szemptemberre ígért emo 3. Mint a P6 -nál is frissítés = csúszás.

Szerk.: Bocs, "Válasz" -ra nyomtam "Új" helyett...

[ Szerkesztve ]

(#11) kcsa válasza halkow (#9) üzenetére


kcsa
veterán

Más mikroarchitektúra, másik GPU, kisebb csíkszélesség. Szerinted?

(#12) #16820480 válasza #86973952 (#10) üzenetére


#16820480
törölt tag

Valószínűleg hatással lesz. Kíváncsi vagyok erre a telefonra, de kicsit hamar jönnek ki ezek az új modellek mostanában.

(#13) #86973952 válasza #16820480 (#12) üzenetére


#86973952
törölt tag

Sajnos én is ettől tartok...

(#14) Felhasználom


Felhasználom
tag

Ki az az őrült aki 6 colos telefonnal futkározik.
Az 5,5 a max amit még el tok képzelni (pedig nekem a 3,5 is majdnem nagy 1 kézre), de azt is szájhúzogatással :/
A 4,5-5" ideális az átlag embernek sztem. A 6 colos telóval meglátnák valakit telefonálni lehet képen röhögöm....

[ Szerkesztve ]

(#15) kengyel


kengyel
nagyúr

A Huawei sem sokat tétovázik mostanában, kezdi felvenni a " kesztyűt " :)

kengyel

(#16) #86973952 válasza Felhasználom (#14) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én is az egykezes telefonokat szeretem, de nálam még az 5,5 col belefér ebbe. Viszont 5 col a legideálisabb nekem is.

Azt sem szabad elfeledni, hogy ez két kézre készül. Pl. olyan embereknek is jól jön, akik sokat utaznak és nem szeretnének külön venni tabletet meg telefont. Én biztos nem leszek a vásárlók között, de szerintem ez a jelenlegi trendbe illesztve nem fogja befolyásolni az eladást, mármint a nagyobb kijelző.

kengyel: Legalább 1 évig támogatják frissítéssel az előző készülékeket, akkor engem sem zavar, ha felveszik a kesztyűt :)

[ Szerkesztve ]

(#17) Tian66 válasza Felhasználom (#14) üzenetére


Tian66
senior tag

Egy headset és lehet bármekkora a telefon a táskában. :)

(#18) bajaki


bajaki
őstag

6" Nem semmi. :DD

(#19) Zsolt74 válasza Felhasználom (#14) üzenetére


Zsolt74
senior tag

Egy 4,5" telefont is nehézkes egy kézzel kezelni, de mivel az átlag embernek két keze van ezért szerintem nem okoz problémát senkinek egy ekkora telefon használni.

Zsolt

(#20) a.sebi


a.sebi
őstag

Komolyan bannolnám azokat az arcokat akik minden nagy telefonnál rimánkodnak! És így gyüjtik a hsz eket... Rohadt uncsi, hogy egy ilyen készüléknél a 100 hsz ből 63 arról szól hogy kinek mi az ideális!
Nekem az ideális 180 cm 65 kg nagy cici, göndör haj! Barna szem szép mosolygós arc!
Kb semmi köze a telefonhoz, de annak se hogy kinek mi az ideal mérete!

(#21) Nigér válasza a.sebi (#20) üzenetére


Nigér
őstag

Azt nem mondtad hogy nőneműről van-e szó ;]
:DDD

(#22) Peaceliker válasza Felhasználom (#14) üzenetére


Peaceliker
őstag

Keveset telefonalok, sokat netezek. Nincs kedvem kulon tablat hordani kulon net elofizuval. 5.8as telom van, ha lesz fizikailag ennel nem nagyobb, de nagyobb kijelzos, olyanra valtok majd.

Be kell latni, hogy nem mindenki ugy eli az eletet, mint te es valszeg izlese sem ugyan az mint a tied …
Mas emberek, mas igenyek. De bartan nevess ki bkit bmiert, ez csak 1 valakit minosit! ;)

No offence, peace! :R

"Oh my Goa'uld!"

(#23) a.sebi válasza Nigér (#21) üzenetére


a.sebi
őstag

Gondoltam a ciciből lehet erre következtetni! Sokat jársz ázsiában mi? Heheheh ;-)

(#24) Nigér válasza a.sebi (#23) üzenetére


Nigér
őstag

Sörcsöcsről még nem hallottál? ;)
:DDD

(#25) #86973952 válasza a.sebi (#23) üzenetére


#86973952
törölt tag

Manapság már ez sem egyértelmű... Nők "kis" extrával :DD

(#26) kcsa válasza a.sebi (#23) üzenetére


kcsa
veterán

(#27) Zsolt74 válasza #86973952 (#25) üzenetére


Zsolt74
senior tag

Bárkiből lehet bármi... :-)

[ Szerkesztve ]

Zsolt

(#28) Forest48 válasza halkow (#4) üzenetére


Forest48
aktív tag

A p6-nál a gpu típusát választották meg rosszul, ezt a p7-be kerülő soc-nál már orvosolták. A 920-as egy vadállat lesz, nézz utána. Egyedül a melegedéstől félek én is, de azt senki se gondolja, hogy a snapik nem melegszenek pl. A 801 is megsüti a kezedet, ha masszívan játszol rajta 30°-os környezetben full fényerőn.
Egyébként eddig én sem.voltam megelégedve a hisilicon procikkal, de semmit se temess, amíg nem próbáltad ki.

(#29) Zsolt74


Zsolt74
senior tag

Nem minden a hardver , a megfelelően optimalizált hardveren sokkal több múlhat.

Zsolt

(#30) Nigér válasza Zsolt74 (#29) üzenetére


Nigér
őstag

Akarod mondani: szoftveren.

(#31) Zsolt74 válasza Nigér (#30) üzenetére


Zsolt74
senior tag

Bocs igen rosszul írtam.

Zsolt

(#32) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ez a 7-es szám megoldás... Kicsit emlékeztet....

Amúgy várjuk, mostanság jó pár Huawei-hez volt szerencsém, vannak meggyőző pillanataik.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Van egy olyan érzésem, hogy ez komoly motyó lesz. :K

(#34) Felhasználom válasza Peaceliker (#22) üzenetére


Felhasználom
tag

Félre ne értsd. Nem megbélyegzek, de naon hülyén néz ki, hogy 1 péklapát ván az ember füle mellett (sztem).
2k forintért már lehet venni telefont amin lehet telefonálni és sms-t küldeni+ mellé egy tablet(ez nincs bent a 2k forintban).
Ekkora telefonhoz úgyis táska kell már és akkor már egy tablettel a nethez nagyobb kijelződ ván....
De aztán tleg mindenki maga dönti el. Ettől nem leszel rosszabb csak érdekes...

[ Szerkesztve ]

(#35) #86973952 válasza Felhasználom (#34) üzenetére


#86973952
törölt tag

Annyira nem lesz azért különleges, mert amíg ki nem jönnek a valódi flexi telefonok, valamikor jövőre, addig szerintem ez lesz a trend, mindehol ezt fogod látni.

(#36) Lambach válasza babkukta (#3) üzenetére


Lambach
tag

Elvileg alázza a Snapit.

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#37) kcsa válasza Lambach (#36) üzenetére


kcsa
veterán

MSM7227-et nem is nehéz, az is snapdragon. (snapi... :U )

(#38) Lambach válasza kcsa (#37) üzenetére


Lambach
tag

[link]

Erre gondoltam. Elég volt ebből a Snapdragon imádatból.

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#39) Graphics válasza Lambach (#38) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezek az ún. e-penis számok... Lehet vele dörgölni a szemünket, de semmi realitása egy grafikonnak...

Beírják, hogy gyorsabb mint a Snap801... alig 1000 ponttal... És mihez mérten? milyen rendszer,optimalizáltság mellett..

Ez így vadbaromság kb... de semmi több

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#40) vimes válasza #16820480 (#12) üzenetére


vimes
senior tag

Egyetértek. Bő 1 éve jött ki a P6, nem olyan régen, nem értem mi ez a nagy loholás...

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#41) Lambach válasza Graphics (#39) üzenetére


Lambach
tag

Majd elválik cimbora, ki kell próbálni.

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#42) Nigér válasza Zsolt74 (#31) üzenetére


Nigér
őstag

:-D

(#43) Graphics válasza Lambach (#41) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Persze, ez majd csak akkor derül ki :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) joey04 válasza halkow (#9) üzenetére


joey04
titán

Te már csak tudod.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45) vimes válasza joey04 (#44) üzenetére


vimes
senior tag

Bennfentes munkatárs a Huaweinél :DD

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#46) dsr válasza Lambach (#38) üzenetére


dsr
senior tag

Ezek az 1000 pont eltérések igen csak semmit mondóak , havonta 1-2 alkalommal futtatok antutu-t , van amikor 19500 pontot ad ki és van amikor 23000 pontot. Tesztprogramokkal sosem lehet 100%-os pontossággal mérni, hiszen akkor nekem egyik héten ~20%-al erősebb lenne a telefonom , mint a másik héten? Dehogy , csupán ezernyi dolog játszik közre a mért végeredmény alakulásában és éppen ezért sosem lehet 2x ugyan azt a pontot elérni. :)

[ Szerkesztve ]

(#47) Lambach válasza Graphics (#43) üzenetére


Lambach
tag

Mindenesetre van esélye a kínaiaknak összehozni egy ütős kis cuccot, szerintem. Lehet nem lesz olyan erős mint az a puccos új Tegra, de ha már ott van az élvonalban az hatalmas dolog lesz/lehet.

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#48) Graphics válasza Lambach (#47) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Persze van. En hasznaltam egy hetig egy P7est. Gyakorlatilag mindenre eleg.

Es az meg a regebbi SoC.

En inkabb a Mediatek uj cuccaira leszek kivancsi. Meg vevő.
Es ne felejtsuk el a Snapdragon csalad uj tagjait se. Lesz nagy arverseny minden szegmensben

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#49) svgyula


svgyula
addikt

Tisztelt Urak!
Végigolvastam ezt a pár hozzászólást! Elárulná valaki azt, hogy melyik modellről van szó konkrétem?
Szó volt a p5, p7, honor c3(láblécben). A Kirin 920 ha jól tudom a Honor 6-ban jelent meg először.
De valójában mire lett nyitva? Melyik 5", 5,5", 6"? Az hogy szeptemberben jelenik meg igen sovány.
A cím alapján, hol jelenik meg szeptemberben kínában, európában, itthon? Ez ugye nem egyértelmű az sem, hogy ami megjelenik az nálunk is kapható lesz itthon is valamikor! Vagy használható!
Vagy csak egy beszélgetős fórumról van szó?

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#50) #16820480 válasza svgyula (#49) üzenetére


#16820480
törölt tag

Valószínűleg ez lesz a Mate 3, bár az eddigi Mate modellekhez képest ez felső kategóriás hardvert kap majd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.