Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HawerKing


HawerKing
őstag

S korulbelul mit fog ez tudni? 480x800 ? :DDD

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#2) DaveJr válasza HawerKing (#1) üzenetére


DaveJr
őstag

Galaxy Tab 1 átnevezés lesz ez kb.

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#3) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Zene füleimnek. Jöhetne windowsal is. ;)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#4) Jonesy84 válasza HawerKing (#1) üzenetére


Jonesy84
tag

Na igen. Az alap sorozat is erősen túlárazott. A 8.0 is annyiba kerül mint egy LG G Pad miközben van benne egy kis felbontású kijelző egy 1000 éves SoC (aminél már a occó kinai tabletekben is combosabb van) és telefonos gombok (mondjuk ez valakinek pont bejön).

(#5) Avicularia


Avicularia
veterán

Nem értem. Ha nem is 100, de 110€-ért lehet most is kapni Samsung tabletet
[link] 990 SEK -ért már van és a mai árfolyam 8.92

(#6) ghiottone válasza DaveJr (#2) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ja, bár ki tudja, lehet ebbe raknak egy IPS panelt picivel nagyobb felbontással.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#7) DaveJr válasza ghiottone (#6) üzenetére


DaveJr
őstag

Úgy ismered a Samsungot?:D

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#8) Carbonado11


Carbonado11
tag

A Tab 3-nál lightabb?Az mit tud?Lesz rajta kijelző? :DD
Most őszintén:Mindenki fanyalog,hogy az Apple drágán adja a hőn áhított motyóit...Sajnos ez a szutyok Samsung túlszárnyalta mesterét : Drágán adja a szemétből összekukázott,elavult ,copy/paste szarjait!!! :Y

Redmi Note 8

(#9) DaveJr válasza Carbonado11 (#8) üzenetére


DaveJr
őstag

+1

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#10) motoflug válasza Avicularia (#5) üzenetére


motoflug
őstag

Ez rendelhető itthonra?

(#12) Avicularia válasza motoflug (#10) üzenetére


Avicularia
veterán

Nem nagyon postáznak az itteni cégek külföldre. Nagyon drága a posta.

(#13) puskint


puskint
tag

A Samsung bármelyik jelenlegi 7"-8"-es TAB-jét átnevezheti Lite-tá, és árulhatja egy 100-asért, többet úgysem érnek. ;]

(#14) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Az a baj, hogy a nevesebb gyártók igazán olcsón szinte csak versenyképtelen cuccokat nyomatnak...

(#15) Dr.FantastiK válasza =Mentor= (#14) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

igy igaz, es ezekre az olcsobb cuccukra altalaba gyorsan megszunik a tamogatas !!

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#16) smkb


smkb
őstag

Hát csak az előttem szólókat tudom megerősíteni, a Tab 3-on mit lehet még lájtosítani? A képernyőtől kezdve SoC-on át lájt ott minden, de nagyon. Az Asus Memo Pad HD 7 körberöhögi ugyanannyiért minden tekintetben.... és akkor ez még egy nem túl olcsó Asus. Nagyon arrogáns lett a Samsung, mióta ennyire rátelepedett a piacra. Azt gondolná az ember, hogy ilyen piaci fölénnyel, meg Apple mértékű negyedéves rekordprofitokkal, innovatív dolgokat tesznek le, remek árakkal párosítva... ehelyett... kiérdemelnének egy pofont a piactól.

(#17) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Úgy kell tiltakozni, h nem kell megvenni. ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#18) blade zte


blade zte
őstag

Szerintem amikor majd meglátom, az első gondolatom az ásítás lesz, olyan unalmas kinézete és hardvere lesz.

Oppo find 7 astro black

(#19) B.i.L


B.i.L
senior tag

Gondolom kevesebb lessz benne a cucc,mármint Gps,fényérzékelö,stb.
Ugyanakkor lehet akksit nem kap

Horgászni mentem...B.i.L

(#20) tjb007


tjb007
nagyúr

A Lite változat burkolata gondolom kartonpapírból fog készülni à la IKEA, mert már a mostani verzió is a lehető leglájtosabb.

(#6) _ghiottone

Ja, persze.
A mostani 7 hüvelykes Tab 3-ban sem IPS kijelző van, és akkor majd a még olcsóbb verzióba azt fognak rakni.

(#21) ghiottone válasza tjb007 (#20) üzenetére


ghiottone
nagyúr

:DDD hipotetikus álomféleségnek szántam. De lassan haladhatnának már a korral.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#22) moli.hu válasza HawerKing (#1) üzenetére


moli.hu
őstag

"S korulbelul mit fog ez tudni? 480x800 ?"

hat ez az, a Galaxy Tab 3-nak mar jelenleg is az also kategoria alja a kijelzoje.

(#23) DiVaD


DiVaD
senior tag

Eddigi tapasztalataim szerint: ismert gyártó + alacsony ár (kb 80-120euro) = katasztrófa :(

(#24) kengyel


kengyel
nagyúr

Ez szerintem egy butított verzió lesz. Azért várjuk ki a végét :)

kengyel

(#25) nakos1212 válasza Carbonado11 (#8) üzenetére


nakos1212
senior tag

+1

(#27) Paul119


Paul119
addikt

Galaxy Note 3 Lite...gondolom snapi 600 meg 2 gb ram aztán viszont lángos :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28) Thaaleum válasza Paul119 (#27) üzenetére


Thaaleum
aktív tag

És műanyag hatású hátlap! :DDD

[ Szerkesztve ]

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#29) saelin


saelin
veterán

A cikkre:
Erm.. azt megnézném!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#31) sNake^


sNake^
tag

Hát , én is olcsó kínai újrabrandelt tabletet nézek (Allview H8), de azzal legalább telefonálhatok, és 4 magos.....

Ha indulsz, ha érkezel, éjjel-nappal étkezel.

(#32) azopi74 válasza sNake^ (#31) üzenetére


azopi74
addikt

4 db Cortex-A7-es mag... :F Hát az egy két Krait-magos SoC nyomába sem érhet.
De komolyabb processek futtatása esetén még egy egymagos Scorpion is simán elp*csázza...

(#33) Paul119 válasza sNake^ (#31) üzenetére


Paul119
addikt

4 a7 maggal :D dísznek jó lesz ;]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#34) IX0S


IX0S
csendes tag

De legalább 2014-ben is verheti a mellét az eladási darabszám statisztikákkal...
Kíváncsi lennék, ha a lowend kategória nélkül lenne ringben, akkor milyen eladási csúcsokat tudna virítani a Samu...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.