Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#133) opr válasza Synthwave (#125) üzenetére


opr
veterán

Ahh, igen, az emlekek. Amikor eloszor jutottam arra a szintre, hogy elkezdjek szamolni jatek kozben... Eleinte az ember feje kettehasad a sok dologtol, amit folyamatosan fejben kell tartani, plane egy jo kis 1v1 dm-nel, ahol nincs tapasztalt csapattars, aki segitsen... Ha elfelejtesz valamit, igy jartal, sanszos, hogy nagy baj lesz es lehet utana dolgozni kemenyen, hogy visszahozd, amit elkefeltel.
Eltelt jopar honap, mire nem kellett tudatosan megeroszakitanom magam, hogy szamoljam a dolgot, hanem elkezdtem ugy igazan "erezni". Es mikor vegre ez megvolt, mar jol mozogtam, meg jol is lottem (ezek nyilvan jovan a szamolas elott mar mentek), akkor vegre johetett az, hogy akkor taktika is legyen benne, mert addig egy igazi topligas jatekos ellen semmi eselyem nem volt.

Komolyan, akarhanyszor irsz a q3-rol, mindig feltamad bennem a nosztalgia, aztan mindig rajovok, hogy amennyit abba bele kellene tenni, hogy ugy elvezzem, mint regen, annyi ido csalados felnottkent a vilagon nincs. :(

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.