Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ttt


ttt
senior tag

Jól néz ki és jó is lehet. De ez a kialakítás napi használatra bizony melléfogás :U

[ Szerkesztve ]

(#2) b.


b.
félisten

Jó kis egérnek néz ki, főleg annak akinek nagyon számít a súly.Ugye Synthwave :DDD .
Én maradnék a loginál, nekem mellékes e za tényező és dizájnra abszolút csúnyának tűnik a szememnek,de hát ugye ez szubjektív.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3) DroneZ


DroneZ
aktív tag

A képről frankón azt hittem, hogy a Razer is felszállt a lyuggatott egér hype vonatra.

(#4) Synthwave válasza DroneZ (#3) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azzal a zölddel a dobozának is van egyfajta razeres aromája.

Hype vagy nem hype, ezek a méhsejtes ketyerék a legkönnyebbek, és van, akinek csak ez számít. Én se azért vennék pl. (fehér) CM MM710-et, mert odavagyok a nokedliszaggatókért vagy a new wave trend az életem, hanem mert a high-end szenzor mellé 53 gramm.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Tetszik, de mennyire fog belül lekoszolódni? :F

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#6) snecy20


snecy20
veterán

Gondolom nem ajánlott az egér felett zabálni, morzsálni... :DDD

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#7) pomorski válasza ttt (#1) üzenetére


pomorski
őstag

Belemegy a por?

(#8) Predatorr


Predatorr
őstag

Túlárazott porzsírfogó.

Snecy20: az igazi egérbe is bekemegy a morzsa. Sőt, a sajt és a kenyér is, szóval van még mit fejleszteni.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#9) Victorio


Victorio
aktív tag

Ezekkel a lukacsokkal mágnesként fogja vonzani a koszt.
Ami nem is lenne nagy baj, mert szétszedi az ember, kipucolja, és mehet újabb 3 hónapot.
(Golyós egér - emlékszik még valaki?)

De a szétszedéshez mindig le kell szedni a tappancsot. Szerintem a 3. műtét után már nem fog tartani a ragasztó.
Nagy baklövés volt a csavart a tappancs alá tenni.

Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

(#10) Nemeth-R


Nemeth-R
csendes tag

Nekem már a Coolermaster cuccai is aggályosak voltak. Ismerem magam, ebbe beleesne minden. :D

(#11) troviko


troviko
senior tag

Jó lehet ezt takarítani!
:W

https://www.oldtech.hu/

(#12) #48613632


#48613632
törölt tag

Jelent bármi előnyt gaming közben, hogy egy egér nem 200 gramm, hanem csak 60?

(#13) PitLee válasza Nemeth-R (#10) üzenetére


PitLee
őstag

"ebbe beleesne minden." is.
Mondjuk 5év használat után az FBI-nak DNS mintához és teljes életút lekövetéséhez biztos elég volna a benne összegyűlt szajré, de őserdei túlélő csomagként is lehet jól vizsgázna amolyan instant levesként és úgy lehetne használni, mint a lógatós tea filtert :DDD

(#14) Csandi válasza #48613632 (#12) üzenetére


Csandi
őstag

Igen, főleg fps gamingnél. Kisebb erő kell, hogy elinditsd és kisebb, hogy megállitsd. Gyorsabban is lehet vele flickelni.

[ Szerkesztve ]

(#15) TTomax


TTomax
nagyúr

Én már csak maradok a kb 80g-os G305ömnél...cserébe nem lyukas,jól takarítható,és kábellal sem kell vacakolnom.Egy AAA elemmel elmegy hónapokig...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#16) Synthwave válasza TTomax (#15) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Elemmel azért több az, mint 80 gramm.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#17) DroneZ válasza Synthwave (#4) üzenetére


DroneZ
aktív tag

Jah nem azért írtam, hogy kifogásoljam, de tény az utóbbi időben nagyon megszaporodtak a különböző gyártók által szállított lyukas egerek.

Az biztos nekem, irtózatosan könnyűek. A hosszú-hosszú évek alatt kitapasztaltam, hogy számomra a "bestof" ideál a 92-96g közötti ambidextrous egerek. Ennek ellenére van egy Deathadder Elite is, amik az előbbieknek homlokegyenest ellent mond. Gaming-re nem is igazán használom :DDD

(#18) Fecogame válasza Neurotoxin (#5) üzenetére


Fecogame
veterán

Én is erre gondoltam, a mostani nagyjából zárt egerem is rendkívül koszolódik, pedig nem kajálok mellette.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#19) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Megijedtem, hogy a koszolódás nem fog előkerülni, de aztán hibátlanul leírtátok:
"ahol is a felgyülemlő, elhalt bőrszövet válhat eltántorító tényezővé az arra kényesek számára; hatványozottan kell ügyelni a tisztaságra az egérpad környékén."
Ez brutális mértékű lesz, főleg izzadó tenyerű játékosoknál. Nem is értem.
Milyen patkányt tudtok ajánlani ebben a kategóriában? Elsősorban Office, némi játék.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#20) DroneZ^


DroneZ^
őstag

Akinek a koszólódás a félelme.. Nem gondolt még arra, hogy vesz egy aeroszolos sűrített levegőt és kifújja vele nettó 10mp alatt? Vagy ott van józsibácsi jó öreg kompresszora a sufniban, azzal kifújja évi 1x... Szerintem az alacsony tömeg a legnagyobb előny, ha gyors a játékmenet. Ezért is vettem végül G Pro Wirelesst. Engem a kábel is zavar, az is csak korlátozza az egér gyors ráncigálását. A jövő a könnyű wireless egereké szvsz :U Ha lesz 80g-nál könnyebb vezetéknélküli, valószínűleg instant get lesz nálam ;]

[ Szerkesztve ]

(#21) Synthwave válasza DroneZ^ (#20) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egy bungee vagy egy darab szigszalag, és olyan, mint ha nem is lenne az a kábel. Pláne, ha paracord mod is van.

Van. A Razer Viper Ultimate 74 gramm.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#22) DroneZ^ válasza Synthwave (#21) üzenetére


DroneZ^
őstag

Nálam ez már ilyen rögeszme... 2020-ban már ne kábelezzünk.. Nem akarok az asztalomon ilyen pecatartóhoz hasonló kábel-emelő alkalmatosságot sem... Már van technológia hozzá, hogy ne kelljen ilyenekkel szívni :U Hmm, -6 grammért még nem válok meg a GPW-től, nagyon megvagyok vele elégedve :B Ez a Viper Ultimate elég hasonló paraméterekkel rendelkezik amúgy. Vajon melyik volt előbb? Szerintem a Viper 'vagányabb', a Logitech-nek szerintem jobb lesz a fogása. Ki kéne próbálni ezt is :U

[ Szerkesztve ]

(#23) GEIL


GEIL
addikt

A szenzor a lényeg és nem a külcsíny....bár ettől függetlenül jó egér lehet.
kicsit hamar koszolódik az tuti, ami engem zavarna....befolyna az izzadtság is...ehh....nem kéne.

Szóval a "Logitech MX518"-at még mindig nem cserélném el erre sem.
fiam "Steelseries Rival 110"-e is nagyon jól teszi a dolgát :R . , bár nekem az "túl könnyű".

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#24) TTomax válasza Synthwave (#16) üzenetére


TTomax
nagyúr

82g igazad van... :D

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#25) Jim Tonic válasza DroneZ^ (#20) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Mármint, ha van egyáltalán kompresszorod, azzal be tudod fújni a retket az elektronikára. Kitűnő.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#26) -FLY-> válasza Jim Tonic (#25) üzenetére


-FLY->
őstag

Zsíros hámdarab ráadásul egy eléggé letapadós dzsuva fajta. Persze van az a nyomás, ami megmozdítja :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27) DroneZ^ válasza Jim Tonic (#25) üzenetére


DroneZ^
őstag

Nem tudom itt egyes embereknek miből van a kezük, talán tömör faggyúból... De akkor hagyományos egér illesztései között is (gombok, görgő körül) bejut ennyi erővel... vagy minimum összeragasztja azokat... Logikusnak látom, ha mégis ilyen kezed van, akkor fogod leveszed a burkolatot és kitakarítod... Megmondom őszintén, még életemben nem találkoztam és nem is hallottam olyan emberről, akinek a keze általi zsírtól teljesen eltelítődtek volna az egerei illesztései... Amit valósabb problémának találok pl ha iszol gép mellett és egy óvatlan folyadékcsepp bekerül a lyukon át az elektronikára. A por továbbra is kifújható, a felületi zsírosodás pedig nedves törlőkendővel letörölhető. (ezt hagyományos egeren is megteszi az ember). Szerintem abszolút túl van reagálva ez a "jaj bejut a lyukon a minden" c. sztori :U

[ Szerkesztve ]

(#28) Synthwave válasza TTomax (#24) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Milyen elem van benne? AAA-val is ~85-86-nak kéne lennie.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#29) Synthwave válasza Jim Tonic (#19) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Tehát nagyjából 20 000-ig? Ha az office mellett van némi játék is, akkor mindenképpen kell a jó szenzor.

Hogy fogod az egeret? Egy FPS-ben/TPS-ben hány cm az egérpadon egy 180 fokos fordulat? Milyen egereket szerettél eddig?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#30) TTomax válasza Synthwave (#28) üzenetére


TTomax
nagyúr

Energizer AAA ultimate lithium+mod adapter.... [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#31) #06658560 válasza DroneZ^ (#27) üzenetére


#06658560
törölt tag

A RAT MMO-m eléggé retkes a görgőnél csak a kezem miatt. És elég nehéz az ottani recékből kiszedni úgy, hogy a puha felületet ne tegye tönkre az ember.

(#32) Piftuka


Piftuka
veterán

Én azon tanakodom, hogy hol a vége ennek a könnyítésnek!?

Érdekes például, hogy ennél az egérnél a gombok felületének csak egy része lyukacsos. Pedig adná magát, hogy azt is teljesen kilyuggatják.

Talán a következő fokozat az lesz. Vagy egy olyan szimmetrikus egér, ami 3 hosszirányú, és egy keresztirányú bordából áll csak, amelyek kiadják az egér ívét. A bordákon elfér 1-1 gomb...

Annál könnyebb szerkezetet már nem tudok elképzelni.

"Aquila non captat muscas."

(#33) #48613632 válasza Csandi (#14) üzenetére


#48613632
törölt tag

Hát, ez biztos így van, de ez nekem nagyon elméleti dolognak tűnik. Jó, én nem vagyok profi gamer, de nekem a 200 plusszos egér is túl gyors. Azaz, pontatlan az aimom. Innen nézve nem hiszem, hogy bármit is javulnék, ha lenne egy ilyen, vagy bármilyen egyéb könnyített egerem. Gondolom itt ezredmásodpercekről lehet szó.
Egyébként meg, az ember karja többezer grammra van limitálva úgymond. Ilyen téren megint nehezen látom be, hogy számítana egy-két száz gramm.
Ugyanakkor, ha ergonómiailag több egér is megfelel, akkor valóban érdemes lehet a legkönnyebbet választani. De ettől még azt gondolom, kicsit túl van lihegve ez a probléma.

(#34) DroneZ^


DroneZ^
őstag

Szerintem a piacot elnézve sajnos sehogy sem versenyképes ez a Naginata. Technológiában, súlyban de lefőképpen árban sem, mivel 'nincs nagy neve'. Ennyi pénzért ott van a valamivel nagyobb piaci részesedést élvező G-Wolves Hati is. Rengeteg más kisebb cég lyukacsos egere is ott van még, ráadásul jóval alacsonyabb áron. De ami az i-re a pontot teszi, a 17500Ft-os Razer Viper Mini.... ~60gramm, lyukacsok nélkül is elérték ezt a súlyt és a dizájn egyértelműen fejlettebb...

(#35) NightGT


NightGT
senior tag

Nagyjából ugyanaz, mint a Glorious Model O, illetve a G-Wolves Hati. Azok pár grammal talán nehezebbek, alak ugyanez, szintén méhsejtes. Talán 1-2 mm különbségek vannak méretben.

Viszont azokban ha jól rémlik, még a 3360as szenzor van. De annál nehéz lehet jobbat csinálni...

Egyébként meg nem kell ettől a lukacsos szerkezettől félni. Nálam egy G-Wolves Skoll (68gr) van egy hónapja, nem látom nagyon koszolódni. Porszívó meg biztosan működni fog rajta. Amúgy ha nagyon megszorítom, akkor néha meg tud moccanni az illesztéseknél, masszivitásban a G502-őmmel (120gr) nem ér fel...de amikor azzal kompetitívet játszottam, akkor konkrét ínhüvelygyulladást kaptam :D És ezzel gyorsabb, talán még pontosabb is vagyok. Pedig műszakilag az se gyengébb egér.

Egyszóval: nekem ilyen van, merem őket ajánlani! És élőben sokkal jobban néznek ki, mint képen

Speed is the only truly modern sensation

(#36) Synthwave válasza DroneZ^ (#34) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Technológiában semmi probléma nincs vele. 3389, és a kapcsolók sem határ fosok, talp is PTFE. Egyedül az ár, de ezt bele is írtam; lehetne legalább 4-5 ezerrel olcsóbb.

G-Wolves --> az is valami óriásmárka lehet, kész monopólium, mert most hallom először, hogy létezik.

A Viper Mini tetszetős, de sokkal kisebb. Aki ezt kényelmesen fogja, az nem biztos, hogy a Razer kapcsán is így érez (és vica versa). Meg akkor már igazán lefaraghatnának még belőle 5 grammot – akkor már csak a Synapse-szal kéne valamit kezdeni.. Meg kérdés, hogy mi lesz majd kapcsolócserekor, mert előbb-utóbb úgyis lehal.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#37) Csandi válasza #48613632 (#33) üzenetére


Csandi
őstag

Pedig rengeteget számít, már 10 gramm is nagyon érződik. A pontatlan aim az max attól van, hogy nem találtad meg a neked megfelelő sensitivity-t még, (nekem pl egy 180 fokos fordulat egy fps játékban 29cm az egérpadon), illetve, hogy nem játszol annyit és olyan komolyan. Hidd el, hogy sokat számít, nem véletlen csinálják ezeket, nekem is volt már sok egerem, sok méretben és súlyban, ugyhogy nem a levegőbe beszélek

(#38) khron78


khron78
őstag

Nyerő ötlet ez a lyukacsos ház. Az átlag felhasználó arról híres, hogy mindig tiszta kézzel fogja meg az egerét és a lakásban sincs por, ami esetleg az egér belsejébe kerülhet. A lyukak mint a sajtreszelő, szépen az egér közepére darálják majd a cuccot. :C

(#39) Amerigo57


Amerigo57
őstag

Jól néz ki , de Palm fogáshoz lehetett volna egy kicsit magasabb , mint pl a Glorius D.

(#40) Synthwave válasza #48613632 (#33) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Számít, nem keveset, leginkább a gyakorlatban! Egyáltalán nincs túllihegve (inkább alábecsülve van a fontossága, de mostanában szerencsére kezd fordulni ez a trend; az utóbbi 2 évben több ultrakönnyű cucc jött ki, mint előtte ~10 évig). Meg nyilván az sem véletlenül van, hogy ha megnézed a prókat, nem nagyon fogsz találni féltéglákat a kezeik alatt, általában 105-110 grammnál meg van húzva az a felső határ, de inkább a 90-100 az általános.

Ahogy korábban írták, a könnyebb egeret sokkal könnyebb precízen rántani, és a mozdulathoz is kevesebb erő szükségeltetik, a rágcsálónak kisebb a tehetetlensége, és jobban is csúszik. Volt olyan pehelysúlyú patkányom, amin über glide volt, és egy pici pöccintésre keresztülszánkázott az Allsop Raindrop XL-en. Az ám az aimbot.

Ne aggódj, egy 200 grammos vasbeton tömbbel én se tudnék normálisan puffogtatni, maximum rinocéroszt taglózni, de azt legalább hatékonyan. Nyilván a ~10 másodperc után jelentkező éles nyilallás sem segítene...

Hosszútávú, aktív használat mellett (értsd kb. naponta több óra) az izületeknek (elsősorban a csuklónak) is sokkal jobb, ha nem 150 grammot cibálsz állandóan, hanem mondjuk csak 80-at. Természetesebbnek hat, a perifériát inkább a teste meghosszabbításának érzi az ember, mintsem egy eszköznek a kezében.

Az 53 grammos CoolerMaster MM710-nél néha konkrétan elfelejtettem, hogy egeret fogok, csak mozdult a kezem és mozdult a kurzor. El is gondolkodtam rajta, hogy a játszós géphez használt 70 grammos Aurorákat lecserélem egy ilyenre (kizárólag a tömeg miatt).

Az én esetem amúgy egy véglet: szó szerint fizikai fájdalmat okoz perceken belül, ha ~80 gramm felett akarok mondjuk FPS-t játszani. 70 grammal vagy alatta meg órákig elvagyok vígan.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41) Synthwave válasza khron78 (#38) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem mintha baja lenne tőle. A szennyeződések inkább a rácsok peremeinél lehetnek zavaróbbak.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#42) Noukoum válasza khron78 (#38) üzenetére


Noukoum
veterán

Ha koszos lesz majd veszel újat. :D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#43) Cyberboy42 válasza Synthwave (#40) üzenetére


Cyberboy42
senior tag

Hello. Na pont ilyesmi egér után leskelődök, És eddig az van hogy ez, vagy az MM710 :D
Viszont érdekelne, mi a véleményed az ilyen, de alacsonyabb ár kategóriában induló egerekről, gondolok itt konkrétan a [connect-it battle air pro gaming] Egerkére. Esetleg iyenről egy teszt nem ésélyes gondolom. Vélemény láttatlanba? :D

[ Szerkesztve ]

...A teknős ezután pszichoanalitikusként kezeli az identitászavaros krokodilt...

(#44) akaido


akaido
addikt

A Tom és Jerryben ezért sem kapta el a macsek az egeret: mert gyors. :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#45) Synthwave válasza Cyberboy42 (#43) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Életemben nem hallottam róla. Ebből szerintem sejtheted, hogy milyen hevesen adnék érte 14 000-et látatlanban. : D

Ha küldesz egyet, nincs elvből kizárva a teszt. : >

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#46) GreatL


GreatL
őstag

A Glorious Master Race PC egér is valami ilyesmi.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#47) MikoDavid92


MikoDavid92
lelkes újonc

Legújabb Endgame XM1 nél nem kell jobb (nem is nagyon van jobb) :)
(Nem fizettek le, hogy ezt írjam, én ingyen is megteszem ;] )

Delay is better than a disaster.

(#48) Synthwave válasza MikoDavid92 (#47) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Miért, lenne aki neked ezért fizetne? ;]

Óvatosan azzal a labdával, mert magasra ível. )

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#49) MikoDavid92 válasza Synthwave (#48) üzenetére


MikoDavid92
lelkes újonc

Ínséges időket élünk. :B

Delay is better than a disaster.

(#50) Subi77


Subi77
csendes tag

Én rettenetesen kíváncsi lennék azok fizikumára, akiknek számít, hogy 60 vagy 120g egy egér. Nekik nincs súlya pl. a karjuknak, kezüknek? Mert, ha az ezek nulla súlyúak, még akár számíthat is a 0-hoz képest a +60 vagy +120g, amit mozgatni kell.

Nekem gyanús, hogy hitbéli dolgokról lesz itt szó, vagy olyan emberekről, akit két csomag ásványvízzel már nem igazán tudnak felsétálni a hetedik-nyolcadik emeletre...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.