Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#124) Kisgépkezelő válasza Subi77 (#121) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Én először a K-1-et láttam ilyen a tradicionális boxhoz képest nagyon lerövidített lebonyolításban, még a 90-es évek derekán. Nem tudom ők tették e népszerűvé ezt a 3-5 menetes lebonyolítást, de a 90-es évek óta senki se kacsintgat a 12 menet felé, mert különben elfáradnának, aztán egymás méregetésével meg összekapaszkodásokkal töltenék ki a plusz időt. MMA-ban is néha úgy belekényelmesednek a fölharcba, hogy a bírónak kell felébresztenie őket. Lényeg, hogy nézőként látszik, hogy attól még, hogy tele vannak adrenalinnal, ugyanúgy, sőt talán jobban is fáradnak.

laposonly11 A hosszan tartó teljesítmény kulcsa egyébként nem az adrenalin, hanem az eritropoetin. Abból termel a szervezet amennyit termel, de ha nem elég akkor kívülről is lehet pótolni, csak a WADA rá ne jöjjön. ;]

Duracellm...: Na majd ránézek akkor, hátha egy csöpp pillanatragasztótól hirtelen pontosabbá vállik mint az előző G502-őm. Bár olvastam valahol, hogy egyszer valami okos angol admirális azzal érvelt az új sokkal pontosabb huzagolt csövű ágyúk ellen, hogy ha nem ott van az ellenség ahova céloz, akkor hatástalan. Bezzeg a régi pontatlanokkal bármikor bevihettek egy szerencsés találatot. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.