Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#120) #16939776 válasza Kisgépkezelő (#119) üzenetére


#16939776
törölt tag

A kérdéses gombbal kapcsolatban megkereslek privátban amint az enyémről be tudtam azonosítani annak a pontos típusát.
A jitter-ért amiért jogosan panaszkodtak a felhasználók, kétség kívül a szenzor alsó részét védő burkolat, valamint a hozzá illesztett lencse reszketése felel. illetve a géppel való kommunikáció minőségére, az USB kábel egér felőli végén lévő csatlakozónak, annak az állapotára tud rettentő érzékenyen reagálni a konstrukció. Ha ezeket a - gyártó által ottfelejtett - problémákat kijavítod és teszel alá egy olyan padot amit szeret (a cuccaim között találod leírva a típusát) akkor "jitter-free" lesz az input és azt fogod tapasztalni, hogy mennyire finom dolgokat lehet bevinni azzal a szenzorral és mennyire tiszta és mély 3D-s képet adnak a vele játékok, amihez hasonlót egyik most a piacon lévő egérrel sem fogsz látni.
A szoftver támogatás hiánya engem nem zavar, mert nincs késztetésem játékokhoz profilozgatni a beállításait. letöltöttem a hozzá való setpoint-ot egy másik win-7-es gépre, 1x beállítottam rajta a szokásos dolgaimat és ennyi.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.