Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sandrew


Sandrew
őstag

Tavaly ilyet vettem 4k-ért vidéken egy ismerősnek. 5Megás Invitel modemes netet küldi szét tökéletes :) Nem fagy le semmi baja nincs egyenlőre.

Tp-Link volt neki előtte az iszonyúan gagyi volt, igaz olcsóbbak közül volt az is.

(#2) Mr X


Mr X
veterán

Nabazz, ilyen routerem van itthon. Egy okádék szar. 20/10-es net, wifin nem tud hozni csak a felét jó esetben, ha kábelen vagyok, akkor meg letöltésnél eldobja a kapcsolatot. Semmirevaló egy szutyok.

(#3) danih


danih
addikt

Ez márpedig szemét...
Bocsi.

(#4) xdx@


xdx@
aktív tag

Mr X & danih: :DDD :DDD
HA működik(;]), használd egészséggel! :)

[ Szerkesztve ]

(#5) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hát pedig kérem alássan ez bizony szemét.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6) danih válasza xdx@ (#4) üzenetére


danih
addikt

Ez van, én is PONT ilyen cipőben jártam, elhoztam munkahelyről (ahol sokat szoptam vele btw), beraktam anyáméknak.
Anyámék (friss nyugdíjasok) véleménye: "ez egy szar".

(#7) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Már miért lenne szemét, ha fel lehet használni valamire? :F
Háttérben a happy boxos Me to You macik hada nagyon ottvan :)

(#8) Sandrew válasza danih (#6) üzenetére


Sandrew
őstag

Nekem meg pont ellenkező :D
1Éve tökéletesen szolgáltatja rokonéknál a netet. Csak akkor van újraindítva ha elmegy az áram :)

(#9) proof88


proof88
addikt

Net megosztásra jó, ha csak lájtosan netezik vele az ember.
Viszont ha helyi hálón CS-zünk (4 gép), egy idő után elérhetetlenné válik, áramtalanítani kell. Ez kb 1-2 óra játék után jelentkezik.
Vagy ha torrentezés megy, 1-2 napig megy aztán áramtalanítani kell.
Az a gond, hogy ilyenkor a webes felülete sem érhető el, hogy ott lehetne nyomni egy resetet, tehát oda kell menni hozzá és áramtalanítani kell. Másik SMC router esetén volt szó túlmelegedésről, lehet hogy itt is ez a probléma. Lehet hogy egy combosabb bordával nem melegedne túl intenzív használat közben és nem kéne áramtalanítani folyamatosan.

szerk.: régebben tény és való még NAT-tábla betelési probléma is volt, de ezt elvileg friss firmware orvosolta már.

[ Szerkesztve ]

(#10) szőröscica


szőröscica
addikt

Volt ilyenem, egy rakat fos, torrentre fagyással/reboottal reagál, gyakran dobálta a kapcsolatot, ez egy fos. Vagy ezt már írtam? :D

(#11) Mr X


Mr X
veterán

Ezzel együtt adja magát a kérdés részemről, hogy milyent éri meg venni? Olyan kell, wifin is tud adni normális sávszélt, nem fagy le, és nem utolsósorban nem egy vagyon. :D

(#12) Sandrew válasza proof88 (#9) üzenetére


Sandrew
őstag

Nekik szintén éjjel nappal megy a torent :DDD 12Centis 800Rpm-es Coolink hűti. Semmi hangja nincs és nem fagy :))

(#13) szőröscica válasza Mr X (#11) üzenetére


szőröscica
addikt

TP-Link 1043-ast tudom ajánlani.

(#14) danih válasza Mr X (#11) üzenetére


danih
addikt

Szerintem a TP-Link teljesen jó ár/teljesítmény mutatókkal bír (értsd: óóóóccccsssóóó de egész használható :) )
Egy darabbal sem volt még gondom, soha...

(#15) xdx@ válasza szőröscica (#13) üzenetére


xdx@
aktív tag

Azt én is. :)
(#14) danih +1

[ Szerkesztve ]

(#16) adalbert1 válasza Mr X (#11) üzenetére


adalbert1
veterán

Nekem a Linksys WRT54GL vált be. Ugyan wireless sávszélt nem mértem, de elégedett vagyok vele (barátnőm tud a másik gépen lévő megosztásról wifin filmet nézni, ennyi elég), firmwaret olyat raksz rá amilyet szeretnél, topicja is van, mondjuk az árát megkérik rendesen.

(#17) Mr X


Mr X
veterán

Köszönöm a tippeket, körbenézek. :R

(#18) proof88 válasza Sandrew (#12) üzenetére


proof88
addikt

Vagy be kell szerelni a gépbe a routert a műanyag borítás nélkül aztán ott megkapja a huzatot amire vágyik. :) Akkor ezek szerint tényleg a hűtés kell neki, elmondásod szerint. :)

(#19) Tálydi


Tálydi
senior tag

Ugyan ilyet használok, teljesen jó :DDD

Eeeeh, what’s up, doc?

(#20) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Hát nem egy zseni meg nem valami barátságos wifi terén, de megy. Elrakom a rossz időkre. :DDD

(#21) JoeYi


JoeYi
őstag

virágot bármibe lehet ültetni

(#22) Kolondrum válasza JoeYi (#21) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ááá, túl kicsi! Mellesleg megy,de a ping borzalmas,és az az 54mega sem annyi mint kéne. Bár nekem 5megás a netem így nem érzékelem.

[ Szerkesztve ]

(#23) Mr.Csizmás válasza JoeYi (#21) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

be positive - asszem összefoglaltad ennek a sz@rnak a lényegét, nálunk a cégnél is ilyen adja a netet a tárgyaló gépére, be van dugva egy szekrénybe. epekedve várom hogy mikor füstöl el, és dobhatom ki ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#24) Tulipanti válasza Szten Márs (#7) üzenetére


Tulipanti
tag

A macik az enyémek! :DDD

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#25) vans? válasza Tulipanti (#24) üzenetére


vans?
őstag

Sosem talaltuk volna ki. :D

hábm bábm

(#26) xdx@ válasza Tulipanti (#24) üzenetére


xdx@
aktív tag

Azt hittem Symbiané. ;] :D
szerk.: Jó az aláírásod. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27) myteve


myteve
csendes tag

Itt még a 2/0.2 netet sem tudta osztani, plusz napi 2x-3x lefagyott. Ipari hulladék!

(#28) gabor85


gabor85
őstag

+1: ez egy naaagy rakás guánó:D Örülök hogy megszabadultam tőle. :K

(#29) Rive


Rive
veterán

Jó ez, csak hűteni és kétévente kondizni kell, nomeg csinján kell bánni az elvárásokkkal :DDD

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#30) Tulipanti válasza vans? (#25) üzenetére


Tulipanti
tag

Igen tudom, azért írtam! :DDD

xdx@: Köszi! Mostanában sokan megjegyzik. :DDD

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#31) Kassadin válasza JoeYi (#21) üzenetére


Kassadin
addikt

Fő a pozitív hozzáállás. :K :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.