Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Teljesen jogos. Egyet viszont nem értek! Ezek az írások elvileg átmennek egy szűrőn, miért nem akadnak meg ott a címlapra nem illő írások?

when the sun shines, we'll shine together

(#2) Kolondrum válasza mexicanraven (#1) üzenetére


Kolondrum
félisten

Szerintem mert meg akarják adni mindenkinek a lehetőséget erre. Egyszerű jóindulat.

(#3) Zolaash válasza Kolondrum (#2) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Vagy inkább csak annyira gyenge a felhozatal, hogy nincs miből választani. Én sem tudok címlapos írást produkálni, de nem is erőlködöm vele. :N

Rip and tear

(#4) D1Rect


D1Rect
félisten

Betett a stock cooler mod mi? :DDD
Pedig az még kiemelt írás is lett.

(#5) Kolondrum válasza Zolaash (#3) üzenetére


Kolondrum
félisten

Az is lehet. Azért a címlaposhoz kell felkészültség, anyag, ismeret és a többi. Ez a pár fél oldalas kiborító.

D1Rect! ÁÁÁ nem, de hozzájárult a bejegyzés megírásához. Vagy tegyem címlapra? Mit gondolsz? :U

[ Szerkesztve ]

(#6) mexicanraven válasza Kolondrum (#5) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Tedd nyugodtan!

A fentiek alpaján nem tudok mit mondani. Talán annyit, hogy egy ma középiskolába járó embernek tudnia kéne fogalmazni, szóval értelemsen is elmondhatná amit szeretne (teszt, leírás, bemutató), ergó az iskolák szar*l tanítanak vagy a gyerekek buták (szerintem mind2). Persze azt sem értem, hogy ha valaki látja más írásait amik szépek, színesek, terjedelmük is nagy és ő erre kidobja a helytelen, rövidm, pontatlan cuccát! Nincs önértékelés?

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#7) D1Rect válasza Kolondrum (#5) üzenetére


D1Rect
félisten

Kevés a hejesírási hiba. :U

(#8) Lenry válasza D1Rect (#4) üzenetére


Lenry
félisten

KIEMELT? :Y

eddig két kiemelt írásom volt, mindkettő olyan témát járt körbe, amiről korábban nem volt szó a Logouton, több oldal hosszúak voltak, napokig, hetekig írtam és javítgattam, hogy minden jó legyen benne, és úgy éreztem, hogy kiérdemeltem, hogy kiemelt legyen az írás.

erre egy ilyen fél oldalas szösszenet, ami arról szól, hogy a gyerek lepolírozott egy stock Intel hűtőt (mellesleg nem is jól, láttam már valódi polírt, ahol tükröződött a hűtő, itt tiszta karc maradt) szintén kiemelt lett. tehát ez minőségre megegyezik ezzel vagy ezzel? hát bakker... akkor kár volt ennyit melóznom velük...

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) D1Rect válasza Lenry (#8) üzenetére


D1Rect
félisten

Kérlek ülj le, és vegyél nagy levegőt:

Mondjuk nem tudom mi állhat mögötte, Race elég józan gondolkodású.
Lehet rá valami logikus magyarázat.

(#10) Kolondrum válasza mexicanraven (#6) üzenetére


Kolondrum
félisten

Minnél több valakinél a címlapos annál jobb a küllem, stb. Elvben.

D1Rect! Most mit vársz? Bántsam? Minek. Ez van! Írja ha neki jó! Én csak azért néztem át mert nem hittem el a témát.

[ Szerkesztve ]

(#11) Lenry válasza D1Rect (#9) üzenetére


Lenry
félisten

ülök, és lélegzem :)

csak egész egyszerűen ez baromi nagy arculcsapása azoknak a szerzőknek, akik komolyan veszik a cikkírást. nagyon sok olyan cikk született itt, amikre azt mondom, hogy simán megállnák a helyüket bármilyen szaklapban, vagy akár a PH! címoldalán is, gondolok itt dezz monitortesztjeire, stevve házimozis írásaira, vagy GoodSpeed biztonságiszoftver-bemutatóira, és ők csak 3 volt, akik épp eszembe jutottak, de még sokakat lehetne említeni...

tőled is emlékszem olyan játéktesztre, amiben írtad, hogy valami 100+ tesztet futtattál le. nem érzed magad kissé sértve ennyi meló után?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) D1Rect válasza Lenry (#11) üzenetére


D1Rect
félisten

Jah, ne is mond, a stalker tesztje vagy 20-25p-ig futott. :DDD

Inkább csak a WTF fogott el. Mert nem értem.

Persze büszke is vagyok magamra, mert igencsak visszafogtam a kritikát a cikkénél.

(#13) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Totál off, de a "Guruk kerestetnek itt a PH-n" bejegyzésed hova tűnt és miért tűnt el? :F

(#14) Kolondrum válasza Szten Márs (#13) üzenetére


Kolondrum
félisten

Mert jogos h nem linklegetünk senkit. Nem jó az ha valakit priviben zaklatnak. Pl egy újonc aki nem tudja h nem szabad. A lista azért megvan!

(#15) Olcsi


Olcsi
senior tag

Talan a moderácio felszínes kissé... :(

(#16) D1Rect válasza Olcsi (#15) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem úgy ismerem Racecam-et, mint aki felszínes. :N

(#17) Kolondrum válasza D1Rect (#16) üzenetére


Kolondrum
félisten

Diktátor! Nem cicózik!

(#18) D1Rect válasza Kolondrum (#17) üzenetére


D1Rect
félisten

Már látom is a következőt aki a bitófa alá visznek. ;] :))

(#19) Kolondrum válasza D1Rect (#18) üzenetére


Kolondrum
félisten

Majdnem vitt! Ha ő lát meg egy dolognál akkor már nem vagyok itt, ő mondta!
Úgy néz ki h érdekel vagy félek?

(#20) D1Rect válasza Kolondrum (#19) üzenetére


D1Rect
félisten

Már látom az avatarodon, hogy teljesen elsápadtál. :))

(#21) proci985 válasza D1Rect (#12) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

uborkaszezon van, szerintem ennyi az indok.

Stalkernél meg szerintem így utólag szerintem a megnövekedett overhead miatt csökkent a teljesítmény, az a pár százalék szerintem azzal magyarázható. a gyakorlatban gyönyörűségesen fut egy szálon a program. utóbbi egyébként remek, a SoC még két szálat terhelt, két év alatt sikerült visszalépni ilyen tekintetben. viszont a benchmark, az tényleg türelmet próbáló.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#22) Dany007


Dany007
veterán

Néha nekem is eszembe jut ez a "WTF" érzés...
btw, pont 4 hete políroztam én is a gyári procihűtőt, sőt én még a procit is felcsiszoltam egy kicsit :D De mondjuk eszembe nem jutott volna cikket írni róla, mindazonáltal hasznosnak tartom, mivel szerintem sok embernek eszébe se jut, hogy ezzel is lehet pár fokot nyerni. Sőt...
Mivel nálam a mustáros pasztázás nem vált be, így most - újra lekvárral pasztázva - ~ 10 fokot nyertem átlagban. Ami azért jó így a legmelegebb nyári napokon :D

Amúgy hasonló témában maradva, engem inkább az bosszant, hogy mint személyes, mint címlapos bejegyzéseknél is azt veszem észre, hogy a komolytalanabb témákra jóval nagyobb érdeklődés van, mint a komolyabb témákat feszegetőkre. Ez bosszant egy kicsit. :)

[ Szerkesztve ]

(#23) Samus


Samus
addikt

Terjedelem kell. Megírtam az N82 cikkét. Képek nélkül négy és fél A4 oldal a tömör szöveg...Ha meglesznek a képek, benevezek vele. Egyébként nem tudjátok, mitől függ, hogy mikor jelenik meg a "leadott" cikk? Ez fix mindig?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#24) Lenry válasza Samus (#23) üzenetére


Lenry
félisten

valami olyasmi, hogy kb minden írás ugyanaddig legyen kinn a címlapon, tehát ha sok beküldött írás van, akkor valamivel tovább tart, mire megjelenik.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#25) Kolondrum válasza Samus (#23) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ha kész beixeled j elkészült és vársz mikor vált a dátum a jövőbe. Az a megjelenés dátuma.
Általában 12:30 körül jelennek meg. Legalábbis megfigyelésem alapján. Volt h délelőtt. Ha valami kész lett szombaton akkor ált hétfőn megjelent.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.