Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zsom!


Zsom!
tag

Lájkolom a bélyegzőt. :DDD

El"fejsbuk*"-osodik a világ. :Y
*lsd.

(#2) Mr.Csizmás válasza Zsom! (#1) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:R

ez a fejsbuk valahogy jobb, mint a f@szbúk, fészbúk, fácsebúk, meg egyéb b*zisan hangzó megjelenései....

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) szablya


szablya
tag

Amerikkai tudósok kutatása és számításai szerint ha az emberi hülyeséget energiává lehetne alakítani, az fedezné az emberiség szükségleteit (pl. folyó ügy, kaki) megközelítőleg 100.000 évre! :Y :Y :Y

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#4) Zsom! válasza Mr.Csizmás (#2) üzenetére


Zsom!
tag

Nekem is tetszik. :))

szablya: A brit tudósok többsége szerint, a brit tudósok okosabbak az amerikai tudósoknál. :P

bullseye: igen.

[ Szerkesztve ]

(#5) bullseye


bullseye
addikt

nem is olyan szörnyű ez, új divat, némi offline poénnal. ha dislike is lenne, érdekelne :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#6) bullseye válasza Zsom! (#4) üzenetére


bullseye
addikt

mert ők rájöttek, hogy a kaki eltüntetéséhez nem energia kell, hanem víz?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#7) Gergő_


Gergő_
őstag

én csak leleményességet látok és azokat sem ítélem el akik ilyet vesznek. :N

(#8) Csemike


Csemike
csendes tag

Link. :D

(#9) #19617792 válasza Zsom! (#4) üzenetére


#19617792
törölt tag

A brit tudósok rájöttek, hogy a brit tudósok britek. :DDD

(#10) Zsom! válasza #19617792 (#9) üzenetére


Zsom!
tag

A brit tudósok 90%-a szerint a brit tudósok 10%-a bolond. (Fogorvossal az igazi):DDD

(#11) Tulipanti


Tulipanti
tag

Szörnyű! :N
Ez a like dolog már a far,omon is megjelent, úgyhogy kérem majd a blokkoló progit. :D

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#12) Kolondrum válasza Tulipanti (#11) üzenetére


Kolondrum
félisten

A mod nem tűrné a linkelésen meg képszerkesztésem. :DDD

(#13) #19617792 válasza Tulipanti (#11) üzenetére


#19617792
törölt tag

http://tulipanti.hu/far/like.php, itt a kód, amivel lehet tiltani, csak egy bökkenő van vele, az egész fart letiltja, meg a lájkolást is, de kétféleképpen lehet lájkolni a fart. ;]

http://tulipanti.hu/far/far.html #div.facebook-like Na, ez már csak a fejsbuk lájkolást blokkolja. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Miért nem lehetett meghagyni az 5 csillagos rendszert? Abból is lehetett volna ilyen "gazdaságos, olcsó" bélyegeket csinálni. :U

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#15) mephi666


mephi666
nagyúr

nekem jobban tetszettek a mesefigurás bélyegzők, amikkel lenyomatot kaptunk még általános suli első osztályában, ha ügyesek voltunk :K ...most meg a tanárnénik nyomnak egy "lájkot" a gyerek munkájára? :U blöeeeee...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) danih


danih
addikt

Ómájgád :W :W
Mondjuk én letöltendővel büntetném azt aki magyar szövegkörnyezetben használja a "lájkolás" szót - nem bírom, agyvizem felmegy.
Amúgy ha már pecsét, én egy "BAN" feliratúnak örülnék, nyomnám mindenhová :)

(#17) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Szerintem jó poén, egyszer el lehet sütni :))

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#18) joey04 válasza Gergő_ (#7) üzenetére


joey04
titán

+1

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) hakosh


hakosh
tag

Ez nagyon jó :D Nekem tetszik. Sőt kisebb ajándékként tök ötletes, pl facebook-függő barátnőnek.

(#20) veector


veector
senior tag

dislike is kéne

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.