Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) Kolondrum


Kolondrum
félisten

ivana! Pedig milyen szép is ha a külleme is mutatós. Kifelé csak az látszik.

FID! Mármint mitől?

Alg! Ismerős tesója ilyen. Hölgy. Laptopba beletört USB van ott minden, nincs érzéke hozzájuk és nem is érdekli, csak tegye a dolgát. Láttam, hogy 86 légbuborék van a telefonja fóliáján. 1 se fér bele!

dugynok! Eladva, másra kell, de később lesz valami finomság. ;] Valami kis ekkő. Kis méregzsák.

kmisi99! Gépes dolgot értem. Telefonnal meg úgy vagyok, hogy nem akarom fél perc alatt felére leértékelni, mert karcos. Nekem vastag valódi bőr tokban van a BlackBerry. Munkám miatt más nem is nagyon működne, hamar tudnék belőle csinálni 30 rongyos darabot. Fólia is alap. Tok nélkül pl el sem indulnék, akkor el sem viszem.

D1Rect! Ezek nem csak időt, de sok pénzt is képesek elvinni.

Sinesol! "Amugyis a biztosítás is épp erre van kitalálva, ha gáz van fizetnek." - igen de akinek a karc és a kis sérülés sok az nem megy sokra a biztosítással. Ha már ehhez kell fordulni valamit nagyon elrontottam, vagy gyári hibás a cucc. Kezedbe adnám az 1 éves BB-t, előtte kicsit áttörlöm nem mondod meg, hogy 1 éves.
A hifi és az 5.1-es Genius hangrendszer fejenként kb 15W-ot fogyaszt. Előbbi az óra miatt nekem ne fogyasszon ennyit, utóbbi meg csak akkor kapcsol készenlétbe, ha a pri konnektor fogyasztása 3W fölé megy, ami annyit jelent bekapcsolom a notit. Totál jó. Van is készenlét meg nincs is.

Tudom fokozni a dolgot. Mióta csak notim van szokásom hurcolászni. Volt kettő kívülről totál egyforma táskám, egyik Hp-s. Ha belenéztél kb ugyan azt láttad, de a Hp-snak két rekesze volt. Hát mondom te nyertél, mert itt a töltő a külön rekeszbe kerül ahol nem karistolja a fedlapot. De az itthoni tokjában, ami arra is jó, hogy hátzsákba rakjam, figyelek, hogy a cipzár felfelé nézzen, ne azon támaszkodjon ha egy mód van rá. Ezekkel később ha eladó sorba kerül súlyoz ezreket lehet nyerni, főleg azóta gondolom így mióta úgy kezdik a z érdeklődők, ha karcmentes és és és akkor kell. A karcmentes példányok 70+ fölöttiek voltak, az meg gondolom azért nem kellett volna.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.