Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LaMotta


LaMotta
aktív tag

Na neeeeee :D:D:D! Ez állati :C .... :DDD

(#2) sz0k3e_


sz0k3e_
aktív tag

de_durva :D:D:D:D:D
hát ezen besírtam :DD :C :DD

szerk: azért az eredeti cím se utolsó:D: "SWAT team arrests two men for playing PS3"

[ Szerkesztve ]

"What next in the parade of constant obstacles?"

(#3) v.tom


v.tom
őstag

Ennyit erről. Amikor mi a házunk udvarán járdát betonoztunk, a szomszéd feljelentett minket, hogy tankcsapdát építünk az udvarban. De utána voltak olyan kedvesek, hogy ne fázzunk télen, ezért teletömték szemeteszsákokkal a kéményeinket. Milyen jó ikerházban lakni. :(( De idősek voltak és már meghaltak ;]

(#4) Mr.Csizmás válasza v.tom (#3) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Rühellem az ilyen sunyiba feljelentgetős öregeket...de ha a kéményeket eltömíti, az már súlyosabb ügy, mert akár Te és a családod meg is purcanhatott volna a visszaáramló szénmonoxidtól! Még jó hogy kihaltak ezek ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5) nrgia


nrgia
őstag

És ha valamilyen sci-fi játékkal nyomultak volna? Az M.I.B.-t hívta volna Will Smithel az élen?

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#6) Scaevola válasza v.tom (#3) üzenetére


Scaevola
tag

Ez egy ilyen ország, baszki. :(
Sok még az ÁVÓS időkben nevelkedett kommunista, volt munkásőr...
Ha ezek végre megpusztulnak, talán jobb idők jönnek.

apex

(#7) Xmodule


Xmodule
őstag

Hát ez LoL:_D
Amúgy tényleg sok még a "besúgós" korban ragadt ember.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#8) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Grat, ez komoly sztori volt. :C Rég nevettem ilyen jót. A hsz-ekről nem is beszélve, vtom-al az élen. ...tankcsapdát lol..... ;] :D

(#9) asadasad22


asadasad22
őstag

ezzel a sztorival reklámozhatnák is a ps3 hangminőségét :)

(#10) mephi666


mephi666
nagyúr

ez nagyon kemény... egyébként én is szeretem felcsavarni a hangerőt, ha egyedül vagyok otthon és úgy játszok... mellesleg most tervezek venni majd valamikor egy jókis hangrendszert valami szép mélyládával... 1szobás panellakásom van, 2. emeleten... ha pár hónap múlva hasonló hír jelenik meg kecskemétről, akkor: "sorry, én voltam" :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

besírtam :DDD :DD

(#12) niyabinghi


niyabinghi
tag

tankcsapdát? az atombunker látványosabb lett volna. :D
Nekem a kutya miatt cirmogott a szomszéd (80+ éves exkatona volt a lelkem, nyugodjon békében), aszongya ugatni fog. Hát igen, brekegni (még) nem tud, de dolgozom már az ügyön... De a legszebb akkor is az volt, amikor egy reggel békésen aludtam és megjelent az istenbarma ráfeküdve a csengőre, hogy kihívja a kékeket, mert tőlem megy ez a hangzavar, biztos én akarom kikészíteni. Okosan nézhettem, mert elbizonytalanodott és hazaporoszkált. Kicsit üldözte a mánia, na. :((( De azért még mindig jobb, mintha rámtörette volna az ajtót, szóval ha így nézzük, rendes volt... :))

(#13) sHafiii


sHafiii
tag

Az a baj, hogy ironikus a cím, én például most tisztára beizgultam, hogy lesz ilyen játék. :O

♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦shafish♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦

(#14) niyabinghi válasza sHafiii (#13) üzenetére


niyabinghi
tag

mennyi bajod van :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.