Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Súlyok

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

:(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) bjay


bjay
tag

:O ez tök szomorú :(

- Katona! Mit érez, amikor látja hazánk zászlaját lobogni? - Szelet. :D

(#3) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Sajnálom... :O

[ Szerkesztve ]

Rip and tear

(#4) proScout


proScout
tag

:(

(#5) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

uhhh........ :O

kifejező és szép nyelv a magyar,de erre az érzésre csak döbbent csenddel tudok válaszolni

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#6) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Azt hittem olvasás közben, hogy egy hozzám közelálló személy regisztrált be tudtom nélkül. Sorsa szinte azonos, írásmódja hasonló. A név az, ami nem stimmel.

Megrázó, felkavaró írás.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) JanFe


JanFe
aktív tag

:O :U
Ez szomoru...

"There is nothing permanent except change"

(#8) hackeeeee válasza LamerGyuri (#5) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szintén... :( :O

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#9) Turion


Turion
csendes tag

Gondolatébresztő írás...

~ Önjelölt hobbifotós ~

(#10) Zanik válasza Vakegérke (#6) üzenetére


Zanik
addikt

Nem az első írás, amit a témában olvasok, de mindig beleborzongok még a gondolatába is annak, hogy milyen nehéz lehet ép ésszel felfogni egy ilyet, és hogy mennyire durva, kegyetlen az élet, hogy a nőknek olykor ilyet kell elviselniük. :(

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#11) Ayya válasza Zanik (#10) üzenetére


Ayya
újonc

Ebben az a legnehezebb, hogy nem mi döntünk és rengeteg olyan nő van aki eldobja a gyermekét, mi pedig az életünket is odaadnánk érte.

(#12) Thunderzolee

:(

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#13) barnyfiu


barnyfiu
csendes tag

Sajnos tudom mirol beszelsz :O pont most elem ezt at,nemreg szakitottunk(tegnap) :O :O

(#14) Ayya válasza barnyfiu (#13) üzenetére


Ayya
újonc

Ez nem szakításról szól. Sajnálom, remélem hamar kihevered!

(#15) ijjájom


ijjájom
csendes tag

Nagyon szomorú írás, de csak annyit mondok, fel a fejjel!
Tudod volt egy barát házaspár, egy faluban laktunk régen, nagyon sokat jártunk össze, nagyon szerették a gyerekeinket, főleg azért is ajnározták, mert hosszú éveken keresztül próbálkoztak, hogy legyen babájuk, aztán maradt a lombik bébi program. Sajnos mire eljutottak volna oda, hogy visszaültetik a megtermékenyített petesejtet, olyan ödémás lett a sok hormoninjekciótól, hogy leállították az egészet, aztán különmentek, aztán külföldre ment a barátnőm dolgozni, mivel egy faluban laktak, szerette és nehéz volt így élnie.
Aztán utánament a férje, együtt dolgoztak kint, újból összejöttek. Egy hazajövetel alkalmával elment vizsgálatra, félt, hogy ismét cisztája van, stb. és kiderült, hogy baba lesz.
A kisfiúk most 8 éves.
Szóval fel a fejjel, szurkolok Érted, Értetek!

[ Szerkesztve ]

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#16) uffneked


uffneked
aktív tag

Ha érezhet ilyet egy férfi egy nő elvesztése kapcsán, akkor most ebben az állapotban vagyok én is. Minden szavadban ott van az az érzelem, amit érzek, az a gondolat, amit gondolok. Szinte láttam előre minden sort, annyira azt írtad, ami belőlem jön.
Szívből remélem, hogy neked sikerül majd feldolgozni...

(#17) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Részvétem. Bár nem vagyok nő, de én ilyenkor arra gondolnék, hogy fel csak én fogtam, fájni csak nekem fájt. Ha tovább kesereg az ember emiatt, az nem javít semmin, igazából csak önsajnálat.

(#18) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

A történet tragikus. Őszinte együttérzéssel olvastam. Viszont a leírása fantasztikusan jó. Nem is tudom, gratuláljak-e, vagy részvétet nyilvánítsak. Azt hiszem, mindkettőnek helye van.

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Súlyok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.