Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) banhammer


banhammer
veterán

Olcsó vezetékmentes billentyűzettel, egérrel nem sok értelme van FPS-t játszani főleg multiban nem.
Nem a levegőbe beszélek, tapasztaltam.
Logitech Wireless Desktop MK250-es vezetékmentes egér, billentyűzet kombóval Crysis 2-vel multiztam és sajnos van egy pár milisec késlekedése a kombónak.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#2) Neil Watts válasza banhammer (#1) üzenetére


Neil Watts
veterán

Jó, hát én ez már az előző wireless MS szettemmel megtudtam :D
Érdekes: Mióta ahelyett egy Logitech K200-am meg egy G400-am+QcK Mass van, azóta sookal pontosabb a munkavégzésem is grafikai területeken, s még a kezem sem fáj tőle, elmúlt.
Ezeknél sem az ár a fő szempont már, ezt is a saját káromon kellett megtanulnom: A jelenlegi szettem ~harmad annyi mint az MS volt.

A másik meg: Játékhoz csak optikait érdemes venni szvsz. Mikor meglett a G400 akkor rá kb egy hónapra alkalmam nyílt egy G500-at megvizsgálni, s nem volt valami pontos (jó, ok, nem tartós teszt volt)

Üdv. core2

(#3) Sub-ZeRo válasza banhammer (#1) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Igen, sajnos egy kis lag tényleg van, de ha kikapcsolom a wifi-t, akkor egész jól lehet játszani vele.
Szóval vezetéknélküli ide vagy oda, kemény játékosoknak cask vezetékes megoldás a jó.

(#2) core2:
Különbség lézer és optika között?! Nekem volt eddig mindkettő és nem tapasztaltam különbséget, pedig annó nagyon nyomtam a cod4 és css-t multiban.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.