Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#52) Cifu válasza Stauffenberg (#51) üzenetére


Cifu
nagyúr

Hát anno jó párszor belefutottam olyanokba, hogy az (első időkben) übercsászár frontpáncélzattal bíró Fredinandomat úgy lőtték rojtosra két tier-el kisebb harckocsik, hogy csak kamilláztam a füstölgő roncsaim felett. Most lehet, hogy már rosszul emlékszem, de minta a nemzetközi bétától fogva a gold lőszer más effektet kapott volna, és így jól lehetett látni, amikor golddal szedtek darabokra. Nem egyszer láttuk, amikor a Gold huszárok döntötték el a csata kimenetelét. Tökéletes Pay2Win példa...

A Type-59 rajzást is megéltem, nekem ott ment el először hosszú időre a kedvem, hogy WG játékot egyáltalán futtassak. Persze, idővel kivették a megvásárolható prémium harckocsik közül a Type-59-et, meg nerfeltek rajta egy kicsit, de addig hónapokig agyonvágta a játékot az, hogy addig elképzelhetettlen szintű alázás ment a rajokban rohamozó Type-59-ektől. Korábban is, és biztos azóta is voltak / vannak csúnya dolgok a balance terén, de a Type-59 azért volt undorító, mert amíg a maga idejében über-szuper-inbalance-king KV-t bárki megvehetett (aki az orosz ágon fejlesztett), addig a Type-59 csak pénzért volt elérhető. Tökéletes Pay2Win példa...

A véleményem szerint az EA nem csak az első, de a második BF-et a pénzéhségével gáncsolta el...

De hogy őszinte legyek, én is azért követtem a játékot, mert az első trailerek alapján még nekem is megroggyant a térdem, hogy jajj, SW FPS single player. Ráadásul a birodalom oldalán!!!!!! Hány évtizede várunk is erre? Aztán az első hírek és a béta alapján nagyon rosszat sejtettem, a review-ek meg meggyőztek, hogy jó döntés volt nem bedőlni, és pénzt adni az EA-nak. Továbbra se érdemelnek egy fityinget se...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.