Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) elithun válasza ProEvoFan (#100) üzenetére


elithun
őstag

Csak lett lejjebb. :DDD

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#102) l.skywalker válasza elithun (#101) üzenetére


l.skywalker
félisten

És még van folyamánya a dolognak:

Lucasfilm: Revoke EA's Star Wars License

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#103) elithun válasza l.skywalker (#102) üzenetére


elithun
őstag

Ezt már láttam, kíváncsi vagyok lesz-e belőle valami. Bár azért nem gondolom, hogy el kell venni az EA-től a licenszet, csak jól meg kell regulázni, hogy picit észheztérjen végre.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#104) #85552128 válasza ProEvoFan (#100) üzenetére


#85552128
törölt tag

Az egész multiplayer sérti azt, különösen a cross-éra fejetlenség amit ezzel csináltak. Érdekes módon ez nem baj, nem mintha bárki is rózsaszín Vaderben gondolkodna amikor skinekről beszél ... :U

[ Szerkesztve ]

(#105) Stauffenberg válasza l.skywalker (#102) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Azért ilyenkor felmerül bennem, hogy oké, vonják vissza az EA-től a licencet, de aztán kinek adják oda? Melyik kiadó az ami kellően nagy, hogy teljesítse az éves kvótát és jobb kezekben lenne a franchise? Nem az EA-t akarom védeni, de szerintem más EA kaliberű kiadónál sem lenne jobb helyen.

Szerintem itt a Disney felelőssége is közrejátszik. Nem mondom, hogy okvetlenül kösse meg a kiadók kezét, hogy milyen irányba fejleszthetnek, de lenne egy egészséges versengés a piacon, ha több kiadó is dolgozhatna Star Wars játékokon. Most az EA belekényelmesedett ebbe a szerepbe és azt hitte, hogy mivel csak tőlük lehet még évekig új AAA Star Wars játékot vásárolni, majd bármit lenyelethet a rajongókkal.

De azért ne gondoljuk, hogy a Disney teljesen ártatlan, míg az EA az a gonosztevő, aki rossz gazdája a Star Wars jogoknak. A Disney ugyanezt csinálja a filmiparban és az EA sem fejleszthet akármit, az SWBF2 fejlesztése alatt számtalanszor lehetősége lett volna nyomást gyakorolni, hogy "gyerekek, ez nagyon gáz lesz, csináljátok máshogy".

(#106) oriic válasza l.skywalker (#102) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Izé, tudtommal a Disney intézi a jogokat nem a Lucasfilm már egy jó ideje, szóval még a petíció célja is értelmetlen. :D Szóval Lucasfilmnek kellene ehhez a Disney jóváhagyásai is.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#107) KEAN


KEAN
tag

Remélem ez már az EA számára is egy érezhető összeg és, hogy a többiek is levonják a következtetést. :D
Electronic Arts Stock Drops in Value By $3.1 Billion

"Persze, hogy tudtam, csak nem sejtettem!"

(#108) Ragnar_ válasza Stauffenberg (#105) üzenetére


Ragnar_
addikt

"Azért ilyenkor felmerül bennem, hogy oké, vonják vissza az EA-től a licencet, de aztán kinek adják oda? Melyik kiadó az ami kellően nagy, hogy teljesítse az éves kvótát és jobb kezekben lenne a franchise?"

Battlefront3 ? Egyértelmű. Cloud Imperium Games & Robert Space Industries (Star Citizen)

- 500 vs 500 multiplayer mód,
- 23 teljes galaxis 125 játszható bolygó.
- az SW összes járműve és karaktere játszató. Igen, Jabba is.
- 30 eurós ár + ingyen lottó amivel naponta 500000 játékos visszanyeri a játék árát. ;]

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#109) l.skywalker válasza Stauffenberg (#105) üzenetére


l.skywalker
félisten

hát melyik, hát melyik

a LUCASARTS :D :D :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#110) l.skywalker válasza oriic (#106) üzenetére


l.skywalker
félisten

nem nem. a Disney nem a jogokat vette meg, hanem a komplett Lucasfilm-et. Annyi változott, hogy a 20th Century Fox helyett Disney van az elején, de a Lucasfilm ott maradt.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#111) oriic válasza l.skywalker (#110) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze ezt tudom, úgy értem hogy kizárólag a Lucasfilm nem is dönthetne erről, mert kell nekik Disney engedélye is mert ők a tulajdonosok. Ebből kifolyólag a petíciónak semmi értelme nincs. :D

Live-Die-Respawn

(#112) l.skywalker válasza oriic (#111) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ebben az esetben pedig Disney=Lucasfilm, de amúgy értem amit mondasz, azt nem értem minek a petíció, ráadásul a change.org-on.

Nem itt volt az is, hogy az USA építsen halálcsillagot?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#113) Gery9112 válasza l.skywalker (#112) üzenetére


Gery9112
őstag

De :DDD

Csak az Obama kormány elutasította arra hivatkozva, hogy nem akarnak bolygókat felrobbantani, illetve adófizetők milliárdjai menne el rá, ami a költségvetésbe nem fér bele. Valamint minek építenének ekkora űrállomást ilyen drágán, ha egy pici hajó meg tudja semmisíteni. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#114) Stauffenberg válasza l.skywalker (#112) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Nem itt volt az is, hogy az USA építsen halálcsillagot?"

Nem ott volt, hanem a Fehér Ház saját honlapján üzemeltetett petíciós aloldalon gyűlt össze elég aláírás ahhoz, hogy az Obama kormányzatnak foglalkoznia kellett vele.

(#115) Hopkins95 válasza Stauffenberg (#105) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ott van pl. az Uborkasoft, az utolsó Assassin's Creed jól sikerült nekik, talán ezt is meg tudnák jól csinálni. :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#116) Gijon válasza Hopkins95 (#115) üzenetére


Gijon
senior tag

Aha, meg lehete vadászni Tauntaunra. Utána készíthetnénk frankó bőrszütyőt, meg lehetne antennákra mászni, hogy jól megnézzük a térképeket, bolygókat. :D :(

(#117) Stauffenberg válasza Hopkins95 (#115) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az Ubisoft is farmolásra és mikrotranzakcióra épít. Most talán éppen a Rainbow Six Siege a legnépszerűbb multis címük, ahol szintén ez megy: Unlockolhatod valódi pénzért is a "hősöket" vagy játssz vele sokat és megkapod őket.

Mi a különbség? Az SWBF2-ben sem ez a rendszer volt rossz, hanem az arányok.

De tud az EA is ha akar: A Titanfall 2 például sokak által nagyra értékelt játék és a Respawn (ex-Medal of Honor és ex-Call of Duty fejlesztők) tapasztalt csapat ha multis FPS-t kell fejelszteni. Csak azért szidják sokan az EA-t mert ráindította a Titanfall 2 premierre a Battlefield 1-et is, ezért nem sok esélye volt szegénynek.

Tök jó lenne egy Respawn által fejlesztett új Star Wars játék (még ha nem is Battlefield recept szerint).

(#118) Hopkins95 válasza Gijon (#116) üzenetére


Hopkins95
addikt

Jaj hagyjuk már ezt a hülyeséget, tudod te is jól hogy ők is csináltak egy Rainbow Six Sieget is, ami lövöldözős játék és elég sikeres lett. Úgyhogy tudnak ők ilyet is csinálni :U

(#117) Stauffenberg
Igen, én is úgy látom, hogy itt sem lett volna gond a mikrontrazakciókkal, ha az csak skinekre vagy alap dolgokra korlátozódik. A Siegenél azonban még nem hallottam ennyi embert felháborodni, s ha beleolvas az ember a Steames topikba is, akkor azt lehet látni, hogy a felhasználók szerint annál a játéknál nem vészes a dolog: https://steamcommunity.com/app/359550/discussions/0/154645299386753461/?ctp=3

Tök jó lenne egy Respawn által fejlesztett új Star Wars játék (még ha nem is Battlefield recept szerint).
Amúgy egyetértek, ez nekem eszembe sem jutott. :R

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#119) Sentinel80


Sentinel80
aktív tag

Én úgy voltam a game el, ha már előrendeltem XBOX one ra, hát toljam, na mondom jó kis sw feeling, igazi téli game lesz. Amikor viszont megláttam, hogy a már mobilon is ismert kristály\kártya hívjuk akárminek kipörgetős lesz, na mondom basszus. Megvettünk egy game et és ahhoz, hogy képesek legyünk kilőni valamit, hosszú órák játéka kell és kell is, hisz ahhoz nagyon profinak kell lenni, hogy kártyák nélkül erősek legyünk egy űrcsatában.

Non-stop azt tapasztaltam, hogy akik előrébb járnak, több ,,kártyájuk" van, azok is 3 as szinten, csak röhögnek azokon akik 5-6 os szinten vannak és elszednek seperc alatt. Ez igaz minden játékmódra. :W

A mikrótranzakciókról már nem is írok, még az hiányzik ehhez az egészhez..én kiszedném ezt az egész rendszert úgy ahogy van.

Nekem hiányzik a gördülékenyebb játékmenet: be akarok ugrani egy snowspeederbe és lépegetőket lekapcsolni, vagy csak lépegetőben nyomni. Szeretném eldönteni, hogy a jó vagy a rossz oldal repülőit irányítom. De nem, belépünk és egyszer ezt kapjuk a sorsoláson, egyszer azt. :((

Akármennyire is vacak a keretrendszer, csak képes vagyok mert a grafika és a feeling az űrcsatákban jó, újra és újra játszani vele. Az irányításban hiányzik PC ről az egér, kontrollerrel nekem nehéz, de mindenki azt mondja egyszer megszokom... :U

A single player története, meg kidolgozása háát, olyan mintha elkezdték volna egy jó ötlettel, de valahogy nem sikerült azt jól folytatni, valahol félbehagytam, egyenlőre nem vettem rá magam a folytatására. Ebben kicsit csalódtam. :N

Jelenleg egy dolog tetszik a legjobban az űrcsata, az is lehetne jobb a kártyák nélkül és ha választható lenne pár dolog. A feeling erősen jelen volt, mikor magam se hittem, de az egyik rombolóban egy 360 fokos pörgést leírva, lerázva a követőm, fejjel lefele odacsattanás nélkül kijöttem. :Y

De gyakori a roncsok között lavírozva, hogy beleakadunk, de megéri újra és újra nekifutni, rendben van. Viszont nekem 1x kifagyott 2 napja és lag ot is tapasztalok xbox one -on (akadozó kép, kimaradt mozdulatok),

[ Szerkesztve ]

(#120) Ck.


Ck.
addikt

Üdv a Hölgyeknek és Uraknak,

Hozott a Jézuska a családba egy BF II-t a fa alá.
Sajnos a Jézuska nincs annyira elmerülve a dolgokban és nem vette észre, hogy az adott helyen a Super Trooper változat most ugyanannyiba kerül akciósan.
Érdemes lenne kicseréltetnünk vagy sokat nem vesztünk vele?

[ Szerkesztve ]

(#121) Gijon válasza Ck. (#120) üzenetére


Gijon
senior tag

Felesleges, annyi pluszt nem fog adni. Arra figyelj, hogy mire költöd majd a nehezen megszerzett "törmeléket", amivel fejlesztheted a kártyákat. A multiban szerzett "pénzzel" tudsz ládákat nyitogatni.., tapasztalat szerint a heroes láda a legolcsóbb (2200) és a legjobb. Attól függően, hogy 4 vagy 5 "nyereményt" ad, 35 és 50 "törmeléket" kapsz. 40+ 80+120+480, azaz 720 törmelék kell egy képesség maxolásához, de a láda is ad nyereményt bőven. A fegyókat pénzért nem tudod megvenni, viszont nagy néha benne van egy a ládában, de fejleszteni csak teljesítmény alapján lehet a fegyvereket.

(#122) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Most akkor megvegyem vagy ne¿ nagyon szép, de a mikrotranzakciokat nem akarom. Azok nélkül is lehet most játszani? Vagy úgy csak szívás? Egy játékos módban is?

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#123) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Üdv hölgyek urak!
Visszatértem újra a játékhoz és meglepődve tapasztalom, hogy megszűntek a napi belépésért járó lootok. Sőt, egyáltalán nincs loot, semmi, még csak venni sem tudok semmit. Mi történt a játékkal?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.