Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) lallr79


lallr79
friss újonc

Sziasztok!

Nekem több céges számítógépen is frissíteni kellene a WIN7 Pro rendszereket WIN10Pro-ra a közeljövőben. Annak idején, amikor ezeket a gépeket vettük (2-3 éve) már WIN10 Pro licensszel vásároltuk, de mivel a vállalati környezetbe nem volt illeszthető egy WIN10-es rendszerű gép, ezért akkor még egy WIN7 Pro kóddal telepítettem mindet (tulajdonképpen downgrade módon). Most nekem a WIN10 frissítésnél tehát rendelkezésre állna még fel nem használt WIN10 licenszkód minden géphez, de ugyanakkor nem tiszta telepítést kellene csinálnom, hanem olyat, ahol a felhasználói programok, beállítások, adatok, stb... átmennek az új rendszerbe, vagyis szerintem a MediaCreationTool lenne a jó megoldás. Ennél viszont, ha jól gondolom, akkor az új licenszkód nem adható meg, hanem a WIN7-ben levő kódot "konvertálja", vagy pontosan nem tudom mit csinál vele, de a frissítés után aktivált lesz a WIN10, csak nem azzal a licenszkóddal, amivel szeretném. Tud valaki erre valami megoldást? Ne kelljen teljesen új telepítést csinálni és fel tudjam használni a jogtiszta WIN10 kódjaimat.
Előre is köszönöm!
Üdv!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.