Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Cyberpunk így hány FPS el megy?
Mert nekem RTX 3050 6GB van az MSI ben és mondom jó lenne kipróbálni azt a játékot, bár még sosem játszottam vele.
Jól felszerelt gép sok rammal és elég gyors SSD vel.
Gratulálok, használd egészséggel :)

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#2) st3v3np3t3r válasza Lalikiraly (#1) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Nekem a régi TUF-ban RTX3050 volt 4GB-al, azzal kb. közepes beállítással ment olyan 40-70fps között, helyszíntől függően.Ezt érts úgy,ahol nagyon sok csili-vili dolog volt, ott 40fps kb., pusztaságban,épületeken belül 70fps körül. Hétvégén felteszem és kipróbálok majd pár játékot.

RTXx050 esetében az árnyékok minőségét javasolt kisebbre venni, mert a rendelés miatt nagyon lehúzza az fps-t, nekem 3050-en minden játékban low-ra állítottam,amiben engedt3, 4050-nél bírja a medium-ot.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#3) Lalikiraly válasza st3v3np3t3r (#2) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Oké, ki akarom próbálni a Cyberpunkot :)
A 16GB ram és a 6GB videóram miatt bizakodok, hogy FHD ban azért elketyeg majd szépen :)

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#4) st3v3np3t3r válasza Lalikiraly (#3) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Biztos, de a 3050en nem fog maxon futni, közepes beállítással, minimális árnyékminőséggel elég jól fog futni

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#5) st3v3np3t3r válasza Lalikiraly (#3) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Feltettem a CP2077-et. Amit szögezzünk le, amit írok most, azok mRTX*4050/6GB-ra vonatkoznak!
Felbontás FHD 1920x1080,a kijelző 144hz

DLSS képkockagen be/szperfelbontás auto/részletesség 0.50
Alap szekció: 80/be/be/be/be/ki(mozgási elmosódás)
Haladó: be/16
Minden más magas/ultra kivéve a távoli árnyékok felbontása,ez alacsony
Sugárkövetés:be/ki/be/be/ki

Ezekkel a beállításokkal ezen a laptopon a városon belül: 80-100fps

Az mRTX3050 és az mRTX4050 között mérföldköves különbségek vannak link

Neked ez a játék az mRTX3050-en normálisan, akadás nélkül max. Közepes beállítással és minden árnyékfelbontás és minőség alacsony beallításával fog jól futni szerintem.
*mRTX=mobile RTX,azaz laptopba készült változat.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#6) Lalikiraly válasza st3v3np3t3r (#5) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Hali!

Felraktam és hát igen high beálltássokal éppen karcolja a 30-40 fps között, mondjuk, így egész élvezhető.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#7) Katicza


Katicza
tag

Nagyon jó laptop, én egy karácsony előtti kedvezményes ajánlattal hoztam el, 450 ezer Ft helyett 410 ezer Ft-ért. Én nem játékra, hanem az általános (netezés, filmnézés, youtube) felhasználás mellett képszerkesztés (photoshop pl.) videószerkesztés (powerdirector 19) és egyéb grafikai munkákra használom. Egy hét tapasztalata alapján elmondhatom, hogy jó választás volt, nagyon jó ár-érték arányban kaptam egy erős hardvert, ami szépen dolgozik, nem terheli agyon a gépet, minden flottul simán gond nélkül elfut rajta. :) Viszont én sem találok sok tesztet, leírást, főleg magyar nyelven erről a laptopról. Még sosem volt AMD procis gépem, eddig intelek voltak, de valamelyik fórumon olvastam, hogy grafikai munkákhoz jobban szereti a hozzászoló az AMD processzort. Erről sem találtam leírást, hogy végülis melyik jobb. De a lapotop bejött nekem, nagyon örülök neki. :) Plusz egy kérdés. A billentyűzetvilágítást be lehet állítani úgy, hogy szektorokra osztom a billentyűzetet, és azok más más színben világítanak? Köszönöm ha van rá ötlet, válasz. Békés, boldog karácsonyt kívánok mindenkinek :)

(#8) st3v3np3t3r válasza Katicza (#7) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Szia, tudtommal nem lehet állítani úgy ahogy szeretnéd, de kísérletezhetsz esetleg az omen light studio-val.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#9) Katicza válasza st3v3np3t3r (#8) üzenetére


Katicza
tag

Köszi. Azt letöltöttem, de idáig sehogyan sem akart összejönni. Videón láttam olyat, igaz nem HP laptop volt, hogy három szektorra osztotta a klaviaturát és mindegyiknek más színben világított.

(#10) Katicza


Katicza
tag

Szeretném megkérdezni akinek HP Victus 16 laptopja van, van-e, volt-e negatív tapasztalata bármiben is eddig? A gyakorikérdések "szakértői" nagyon lehúzták a laptopot, a papírlaptop, silány, fapados, nyeklik-nyaklik, visít meg vörösre izzik jelzők repkedtek, véleményem szerint nulla személyes tapasztalat alapján, miközben én egészen mást tapasztalok. Szépen beállítottam mindent, párszor meghajtottam de eddig simán ugrotta az akadályokat, csendes, nem melegszik, masszív. Egyik jelző sem illik rá.

(#11) st3v3np3t3r válasza Katicza (#10) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Szia, nekem eddig csak pozitív tapasztalataim vannak. Nyilván, a sok negatív közül, amiket írnak, egyedül a hűtőventillátorok hangja az, ami egyeseket zavarhat.

Én eddig semmi kimondott negatívumot nem tapasztaltam ilyen téren.

A játékok sokkal jobban futnak mint a régi tuf gaming laptopomon. Én személy szerint nem bántam meg.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#12) Katicza válasza st3v3np3t3r (#11) üzenetére


Katicza
tag

Én sem, és nekem is csak pozitív tapasztalataim vannak. Sokkal jobban megy rajta a videószerkesztés mint az ASUS laptopon. Nekem a ventillátor sem hangos. Van hangosabb is ennél. Nem is mindig kapcsol be. Amikor csak netezek az nVidia olyankor inaktív. Csak az AMD dolgozik. Néha bekapcsol a ventillátor aztán kikapcsol. Az OMEN vezérlőnél egyszer bakapcsoltam maximum fordulatra az nyomta neki rendesen, de számomra az sem volt kellemetlen vagy zavaró. :) Megnyugtattál. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.