Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) Katicza


Katicza
tag

Nagyon jó laptop, én egy karácsony előtti kedvezményes ajánlattal hoztam el, 450 ezer Ft helyett 410 ezer Ft-ért. Én nem játékra, hanem az általános (netezés, filmnézés, youtube) felhasználás mellett képszerkesztés (photoshop pl.) videószerkesztés (powerdirector 19) és egyéb grafikai munkákra használom. Egy hét tapasztalata alapján elmondhatom, hogy jó választás volt, nagyon jó ár-érték arányban kaptam egy erős hardvert, ami szépen dolgozik, nem terheli agyon a gépet, minden flottul simán gond nélkül elfut rajta. :) Viszont én sem találok sok tesztet, leírást, főleg magyar nyelven erről a laptopról. Még sosem volt AMD procis gépem, eddig intelek voltak, de valamelyik fórumon olvastam, hogy grafikai munkákhoz jobban szereti a hozzászoló az AMD processzort. Erről sem találtam leírást, hogy végülis melyik jobb. De a lapotop bejött nekem, nagyon örülök neki. :) Plusz egy kérdés. A billentyűzetvilágítást be lehet állítani úgy, hogy szektorokra osztom a billentyűzetet, és azok más más színben világítanak? Köszönöm ha van rá ötlet, válasz. Békés, boldog karácsonyt kívánok mindenkinek :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.