Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#89) Male válasza Sk8erPeter (#81) üzenetére


Male
nagyúr

Nem feltételezem, hogy nem értesz hozzá... mondjuk hogy hogyan történhetett azt nem tudom.

Másfél év nem olyan nagy idő. Az XP-m 7 évig bírta, ezalatt három alaplap cserét is megélt... volt kb 3 rendszer visszaállítás, de ezen kívül semmi extra, és nem volt rosszabb, mint egy friss telepítés (a lassú indulás igen, de semmi más lassulás, vagy hiba nem volt). Az odafigyelés meg szép dolog, de nem csak olyan használ gépet, aki oda tud és akar figyelni. Te megteszed, én is... sokan viszont nem, ellenben elolvassák a tanácsot, hogy ki kell kapcsolni... aztán mész hozzájuk rendbetenni a gépet, és "Ja, hát nincs vírusirtó, nincs tűzfal, a win update tiltva, rendszervisszaállítás kikapcsolva... de azért a millió helyen lévő adatom maradjon meg, és az össze program minden beállítása, sőt, még az ikonok is a helyükön legyenek.".
Újratelepítgetni pont ezért sem mindig olyan egyszerű (nem is beszélve az aktiválásokról, stb.).

Tudom, hol vannak, állítottam már helyre parancssorból is. Ellenben olyat még nem találtam, amivel Linux alól a tartalmukat tudnám módosítani.... igaz, nem is nagyon kerestem.

"Te elolvastad, amit írtam? Azt írtam, hogy "kezdőknek hasznos lehet".
Feltételezem, Te nem vagy kezdő (tehát nyilván nem csak kezdőknek hasznos, van, aki hasznát veszi), így nem csinálsz ilyen baromságokat, minthogy 1.) eleve IE-t használsz (bár lehet, hogy mégis, ha igen, hát...váljék egészségedre! :DDD) 2.) agyatlanul kattintgatsz mindenféle linkre, hatékony kémprogram- és vírusirtó korábbi telepítése nélkül.
"
Elolvastam, igen, és nem, nem vagyok kezdő... ellenben kezdők is olvassák a fórumot, és kezdők / hozzá nem értők gépét is néha rendbe kell tennem... ott pedig látom ezeknek a jótanácsoknak a hatását, amivel én szívok utólag.
(egyébként az újabb IE-kkel szerintem semmi gond, megszokásból nem azt használom, de ennyi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.