Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Hááát nekem ez egyre jobban tetszik , mindig is oda voltam a Splinter cell-ekéért , szerintem jóó kis game leszz ez :K

(#2) D_r_u


D_r_u
tag

Jól látom, hogy a sunnyogós játékmenetű, lopakodásra-taktikázásra bőven alkalmas Splinter Cellekből csináltak egy erősen akció-orientált játékot? Ráadásul egy tipikus amerikai jófiú kinézetű főhőssel, aki szvsz fiatalabbnak is néz ki, mint a 4. részben? Nem vagyok biztos benne, hogy tetszik.

(#3) athomi válasza D_r_u (#2) üzenetére


athomi
veterán

Eladhatóbb ez a pörgős játékmenet.

(#4) samfishR


samfishR
senior tag

Nekem tetszik, bár a sunyítós lopakodós kommandós rész hiányozni fog, de remélem hogy a Double Agent kudarca után odateszik magukat és nem szúrják el az 5. részt.

(#5) dudika10 válasza D_r_u (#2) üzenetére


dudika10
veterán

Elméletileg lesz benne realisztikus mód (vagy mifene) ahol muszáj lesz lopakodni mert 1-2 golyó már halálos lesz. (ha jól emlékszem 12 óra játékidőt mondtak könnyű módban ami akár 24 órára is felugorhat legnehezebb szinten, de ebben nem vagyok biztos)

Nekem tetszik, hogy többféleképp lehet vele játszani. Amikor az ember csak ki akar kapcsolódni, akkor nem feltétlen arra vágyik, hogy perceket kelljen a fal mellett állni, lehet, hogy egyszerűen csak lövöldözne egyet. Aki meg lopakodni akar, az meg feljebb tolja picit a nehézséget.

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#6) bishoplogan válasza D_r_u (#2) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Így igaz, de mellette lopakodni is kell/lehet majd. Rambózol vagy lopakodol

(#7) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Nem ez volt az a játék, amiben az első közölt képeken Sam úgy nézett ki, mint egy csöves, hosszú szakállal, ballonkabáttal? Mert nem pont úgy néz ki, és szerintem a korhoz képest gyenge a graf.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#8) BalaNce87 válasza TazLeacher (#7) üzenetére


BalaNce87
addikt

De jó az emlékezeted! Pont ezt akartam én is beírni, hogy azokon a képeken még sokkal fejletted grafikát láthattunk. Most meg, hogy tényleges képeken jelenik meg egyből gagyibb... Utálom mikor ezt csinálják:D

(#9) TazLeacher válasza BalaNce87 (#8) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Aki lemaradt róla. Ez nekem jobban bejött, mint a mostani Rambó szorivonal. Ez olyan darkos. Ez az én véleményem...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#10) D_r_u válasza bishoplogan (#6) üzenetére


D_r_u
tag

Kösz a felvilágosítást, így már biztatóbb a helyzet.:)

dudika10:Az rendben van, ha valaki épp csak valami szimpla lövöldözésre vágyik, akkor fölösleges magát szopatnia egy taktikusabb játékkal, de ha így van, akkor játsszon mással. Szerintem nem túlzok, ha azt mondom, hogy havonta legalább 10 olyan játék jelenik meg, ami pont a szimpla lövöldözés kategóriába illik bele, míg lopakodósból nagyságrendekkel kevesebb van. De ezzel a választási lehetőséggel, amit írtatok, már számomra is elfogadható a helyzet.

jer1cho: Nekem is sokkal jobban bejött ez a csöves-Sam fíling, sajnálom is, hogy kukázták az egészet.

(#11) TazLeacher válasza D_r_u (#10) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nekem pl. bejött a Club c. játék is. Csak mész-lősz. De azt nem a "gondolkodós, taktikus" óráimba veszem elő. :D Néha az ember egy kicsit többre vágyik. Még azt se lehet mondani, hogy a régebbi SC játékok nem fogytak jól, ezért kellett megújúlni. Passz. Ez lesz. Így első blikkre én dobtam, akkor már jobban bejön a Doubel Agent (ja, még azt se jtászottam végig...)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12) dudika10 válasza D_r_u (#10) üzenetére


dudika10
veterán

Szerintem igazából nem azért rakták bele ezt a rambómódot is, hogy a játékosoknak jobb legyen, hanem azért, hogy mindenkinek el lehessen adni, ne csak azoknak akik lopakodni akarnak.

Egyébként kevesebb nem lesz attól a játék, hogy lehet benne rambózni, ugyan úgy meghagyták az eredeti játékmenetet is... :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#13) Ari18


Ari18
őstag

Remélem karácsonyra kész lesz a pc-s verzió.
xbox360 exkluzívitással, kicsivel később pedig PC-re is tiszteletét fogja tenni

most akkor exkluzív vagy nem :U

(#14) bishoplogan válasza Ari18 (#13) üzenetére


bishoplogan
senior tag

DLC-éket csak xboxra fognak kiadni, csakúgy mint a MW 2-nél is. Nagyobb hangsúlyon lesz a konzolos verzió, mivel először arra jelenik meg. Több letölthető tartalmakkal, extrákkal, stb a pc-s verzióra pedig csak reménykedhetünk, hogy karácsony előtt megjelenik. vagy ha nem marad az újév:D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.