Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) waithEard


waithEard
őstag

Na ez végre egy érdekes cuccnak ígérkezik.... nagyon jó lenne már egy érdekes FPS, mert az utóbbi időben nem igazán jött ki semmi eredeti játék.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#2) Bad Pritt válasza waithEard (#1) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Wolfenstein.
De amúgy ez tényleg jól néz ki, kíváncsi leszek rá.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#3) Sn00k válasza waithEard (#1) üzenetére


Sn00k
veterán

Jaja! Nekem is nagyon szimpi a projekt, város nagyon:)

3njoy the Lif3

(#4) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

Végre leesett valakinek hogy a WH40k-s gammák minimum megérdemeltek volna egy UT3 engine-t. A space marine is sokkal nagyobbat ütött volna egy hozzáillő motorral.
Bízom a projektben, ha esetleg sikeres lenne nagyobb esélyel kapnánk wh40k tps/fpst korrektebb tálalással.

[ Szerkesztve ]

(#5) Xaels


Xaels
félisten

A videó remek. De ha idén meg fog jelenni akkor InGame videót is megnéznék.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) #57770240 válasza Kr/\toS (#4) üzenetére


#57770240
törölt tag

A WH40k Eternal Crusade pl. TPS, ráadásul Planetside 2 -höz hasonló lesz.

[ Szerkesztve ]

(#7) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Gyerekek, ha ezek (ez és a többi...) gémek kijönnek, lehet cserélni a vga-kat....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#8) mentoloshypo válasza Xaels (#5) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Én amúgy is csak az ingame videókra adok, látványos CGI-t bármilyen fosból lehet készíteni.

(#9) Cifu


Cifu
nagyúr

A videó hangulat.

Viszont ami mostanság kijött Wh40k logóval, az valami iszonyat, a legutóbbi próbálkozásom a Kill Team volt. Hát jajj... :U

Meglátjuk, mit hoznak ki belőle...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#10) Cifu válasza mentoloshypo (#8) üzenetére


Cifu
nagyúr

Aham, csak az in-game videókra? Annak végül is hihettünk az Aliens: Colonial Marines és a Watch_Dogs esetében is... Oh, wait! :DDD :DDD :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#11) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

A 96-os sengeance of the Blood Angels játék óta nem volt normális SH játék :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12) AxBattler válasza tibaimp (#7) üzenetére


AxBattler
félisten

Úgy tudom, az Unreal engine-ek eddig elég jól skálázhatóak voltak, úgyhogy annyira nem parázok.
Meg láttunk már mostanában 1-2 ingame videót, amikről kiderült, hogy mégsem elég ingame-ek... :U

Egyébként várós nagyon; L4D - WH40k crossover-nek tűnik! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#13) Sn00k


Sn00k
veterán

Ps4-en valami f@sza TV-én, azért biztos nagyot fog szólni, ha jó lesz a játékélmény... Ejjj de kipróbálnám :DDD

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.