Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Hm, ideje volt már ennek is. :D Remélem élvezhető lesz anyagi hozzájárulás nélkül is és nem lesz szabadidő gyilkos a játékmenet.

(#2) mark!


mark!
őstag

év híre.
végre valami infó :D nagyon várom már, bármennyi pénzt, remélem fel tudja majd váltani a clash royalet.

>

(#3) elithun


elithun
őstag

Meglepő, hogy érdekel egy mobil app, de a PC-s South Park játékok olyan jók, hogy arra számítok ez is király lesz. :D

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#4) bepken


bepken
veterán

elérhető végre! pár percet nyomtam vele, eddig nagyobb nagyon tetszik :DDD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#5) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én eddig visítok a röhögéstől :D
Most jutottam el PvP részig. Az elején kicsit kaotikus a szabályrendszer de bele lehet jönni.
A nagy kérdés hogy a kártyacsomagok mennyire lesznek pay to win, lévén maga a játék ugy free to play.

All→M8

(#6) bepken válasza callmeakos (#5) üzenetére


bepken
veterán

én is attól félek, hogy csak az eleje ilyen beetetés...de hátha nem :)

vannak benne jó ötletek (játékmenet, grafikai megvalósítás) és szerintem simán hozza a Stick of Truth színvonalát poénokban :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#7) fluidpwn


fluidpwn
tag

Jópofa játék, hozza a SP-ban szerethető elemeket. Ha valaki facebookon is szeret "szocializálódni": magyar facebook csoport

(#8) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Jó lenne, ha nem lenne tele cheaterekkel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.