Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) philoxenia válasza bery08 (#599) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Pedig már a Galaxy Tabom is tudja, az első van, azon pedig még a gyári 2.2 van.... :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#602) laciba77


laciba77
tag

Köszi a tok tippeket. Tisztításhoz használtok speciális tisztítófolyadékot vagy habot? Ezekkel még nem mertem kísérletezni a tv-nél se, nem tudom, hogy mennyire lehetnek "veszélyesek" a kijelzőre.

(#603) boletus válasza laciba77 (#602) üzenetére


boletus
aktív tag

Különböző üzletekben kapható szemüvegtisztító (papír)kendőket használok évek óta rendszeresen. Ezek már át vannak itatva,nem kell külön folyadék hozzá. Egyiktől sem lett semmi probléma. Napi többszöri kijelzőtisztításhoz pedig törlőkendőt.

[ Szerkesztve ]

(#604) petymeg válasza laciba77 (#602) üzenetére


petymeg
addikt

Én sima Clean ablaktisztítót használok (CRT meg LCD TV-knél is), vagy szemüvegtisztító spayt. Semmi baja tőle. Leszedik a retket rendesen.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#605) bery08


bery08
csendes tag

Bementem ma egy SonyCenterbe és közölték velem, hogy nem lesz soha wifi hotspot... veszekedtem az eladóval egy sort, de nem tudtam meggyőzni, hogy ez vállalhatatlan. Remélem tudatlan volt.

(#606) petymeg válasza bery08 (#605) üzenetére


petymeg
addikt

Beszarás... pedig a hotspot azér' manapság már alapfelszereltség, főleg egy ilyen árfekvésű gépnél...

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#607) Spenike


Spenike
tag

Hali

Skaok kellene 1 kis segítség.

Kinéztem magamnak én is ezt a tabletet kérdésem a köv. most akkor ez tudja a mobil internetet is az az van benne sím kártya hely ?

[link]

Mert ugye itt azt írja "Szélessávú mobilinternet (21 Mbps/5,76 Mbps) és Wifi (150 Mbps)"

(#608) petymeg válasza Spenike (#607) üzenetére


petymeg
addikt

Szia.
Van. Nem is lenne biznisz a t-nek mobilnet nelkul arulni.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#609) Spenike válasza petymeg (#608) üzenetére


Spenike
tag

Okés köszi akkor már csak le kell alkudni az árából :P
Elég sok előfizetésem van náluk már elég régóta! ,)

(#610) petymeg


petymeg
addikt

Azt hogy lehetne megoldani, hogy az albumok app ne mutasson minden fotot? Pl a zene, mappabol is beolvassa az albumboritokat, total atlathatatlan az egesz...

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#611) Kicsikatona7 válasza petymeg (#610) üzenetére


Kicsikatona7
tag

Abba a mappába ami nem kell teszel egy .nomedia fájlt

(#612) philoxenia válasza petymeg (#606) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Eddig az androidos eszközeim közül csak a Blade nem tudta a gyári 2.2-vel, ez hihetetlen, ha nem tudja a netet megosztani, másfélét veszek nyilván.... :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#613) Zzenit


Zzenit
tag

Tegnap a CeBIT-en a dizájnos csarnokban ki voltak állítva a kiegészítők (az a hengeres dokkokó, a sima L profil alakú tartó, a billentyűzetes tok) szépnek szépek voltak, de sztem az árukat nem érik meg. Most, hogy visszagondolok mintha sonynak nem is lett volna standja...

Ha unod a MÁV-ot, egy alternatíva: www.oszkar.com

(#614) petymeg válasza Kicsikatona7 (#611) üzenetére


petymeg
addikt

Igaz. Az a baj, hogy az almappákba is be kell tenni...

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#615) theballa32 válasza Spenike (#607) üzenetére


theballa32
tag

Szia!Van benne sim,csak most emelték meg az árát.Én 100 000 ft-ért vettem a 3200 ft csomaggal 3 hete.
25 000 kezdõ ès 24x 3100. Várható volt,hogy emelik az árát,mert a 3g modell kb 150 000 ft 16 gigával,ezért vettem meg gyorsan.

(#616) boletus válasza theballa32 (#615) üzenetére


boletus
aktív tag

Szervusz !
Százezerért ? 25.000.- + 24×3100.- = 100.000.-?
Szép Ünnepet Neked,s Mindenkinek.

(#617) boletus válasza boletus (#616) üzenetére


boletus
aktív tag

Tényleg százezer. + "kétszeres rablánc".

[ Szerkesztve ]

(#618) theballa32 válasza laciba77 (#602) üzenetére


theballa32
tag

Clean ablaktisztító jó hozzá.

(#619) theballa32 válasza boletus (#617) üzenetére


theballa32
tag

Jobban megérte ez nekem a 2 éves internettel,mint a sima wifis 140 000ft-ért.Olyat vettem karácsonyra,csak azt már eladtam

(#620) petymeg válasza theballa32 (#619) üzenetére


petymeg
addikt

Én is azért mentem ebbe bele a két éves hűségbe, mert olcsóbb volt, mint a modem nélküli. :Y
Leginkább wifin használom, de ott van tartaléknak a 3g, pl. ha valamelyik szállodában nincs wifi.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#621) boletus válasza theballa32 (#619) üzenetére


boletus
aktív tag

Nekem áprilsban jár le a "sima 2 éves",nyugdíjasként sokat vagyok otthon,a netre elég a wifi,az ION pedig kiegészít. Igazad van,v.melyik szolgáltatónál "lenni kell",és százért nem volt rossz üzlet. Tetszik a Z tablet,lehet megvárom amíg a T-nél megjelenik.

(#622) Zzenit


Zzenit
tag

Sziasztok! Vitte már el vki javítani a tabletjét? Sajnos leesett a jobb alsó sarkára és hálós lett a kijelzője meg a hátlap csücske is deformálódott. A tablet még működik a súlyos külső sérülések ellenére. De szeretném épségben használni, aztán készülődom lelkileg az összegre. Amúgy a gyári tokban volt és aszfaltra esett, mikor kivettem a kabátom a kocsiból, és kihúztam vele együtt a tabletet. :-\ Most lett két hónapos...

Ha unod a MÁV-ot, egy alternatíva: www.oszkar.com

(#623) boletus válasza Zzenit (#622) üzenetére


boletus
aktív tag

Veled érzek !

(#624) theballa32 válasza Zzenit (#622) üzenetére


theballa32
tag

Sajnálom, hogy így jártál.Írj egy szèp levelet a sony.hu-ra,és lehet tunak vmi okosat mondani.Nekem is horpadt a jobb sarka,mert az enyém is leesett.Nem egy szép látvány,de megúszta

(#625) Kicsikatona7


Kicsikatona7
tag

A toltot elfedo dugaszt lehet kapni magába? Alapbol hibasan kaptam, van rajta az a gumis resz az elvallik es igy nem megy bele normalisan.

(#626) boletus válasza Kicsikatona7 (#625) üzenetére


boletus
aktív tag

Nem tudod visszaragasztani ? Nem hiszem,hogy ezt külön be lehetne szerezni üzletben. Megkérdezném a SONY Webshop ügyfélszolgálatát.

(#627) Kicsikatona7 válasza boletus (#626) üzenetére


Kicsikatona7
tag

Megragasztottam. :D Olyan 1,5mm rés van kozte ha be van dugva?

(#628) boletus válasza Kicsikatona7 (#627) üzenetére


boletus
aktív tag

Tulajdonképpen igen,de én nem akarom a víz alatt nézegetni,gondolom Te sem. Ha nem lenne a rés,nem tudnánk naponta egyszer ki-be. A dugót(is).

[ Szerkesztve ]

(#629) Zzenit válasza theballa32 (#624) üzenetére


Zzenit
tag

A Saturnban ahol vettük azt mondták, hogy 60€ az árajánlatkérés es kb. 300€ szerelési díj. Még megpróbálom direktben a sonynál is, ha ők is ezt mondják akkor kiporszívozom/kifújkálom az üvegszilánkokat, aztán kap egy fóliát és egy éves koráig használjuk. (a 4.2-ed Android frissítésben sajnos nem bízom, pedig a rendes többfelhasználós mód nagyon hiányzik)

Ha unod a MÁV-ot, egy alternatíva: www.oszkar.com

(#630) Kicsikatona7


Kicsikatona7
tag

ps3 joystickot, hogy lehet hozzakotni a tablethez?

(#631) philoxenia válasza Kicsikatona7 (#630) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Spárgával..... ;]

Fél perc gugli volt

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#632) nismoka válasza Kicsikatona7 (#630) üzenetére


nismoka
addikt

Elöször OTG kábellel kell rákötni, utánna már megy Bluetooth-al is.

(#633) Kicsikatona7 válasza nismoka (#632) üzenetére


Kicsikatona7
tag

Az OTG kábel elég drága :S Azért köszi.

(#634) Kicsikatona7


Kicsikatona7
tag

Az normális, hogy 22 órakor leveszem töltőről és reggelre 10-15% merül, úgy hogy semmit nem csinálok.?

(#635) petymeg válasza Kicsikatona7 (#634) üzenetére


petymeg
addikt

Nekem óránként 1-1,5%-ot merül.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#636) boletus válasza petymeg (#635) üzenetére


boletus
aktív tag

Általában 22-05 óra között a Tabot nem használom. Többszöri megfigyelés után írom,ezen időszak alatt 1-2 % -ot merül. Ugyanez időszak alatt a SONY ION 3-4 %-ot, igaz "alvásra" állítva.

(#637) petymeg válasza boletus (#636) üzenetére


petymeg
addikt

A 3-4 irtó soknak tűnik repülő módban, vagy nem ezt jelenti az alvás?
A Xperia S telefonom úgy, hogy lóg a wifin fogyaszt 2 %-ot.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#638) Carambola


Carambola
tag

http://mobilarena.hu/hir/veletlen_leallasokkal_kuzd_az_xperia_z.html

Ezek szerint nem csak nálunk van gond! Ellenben azt orvosolják, mert fontosabb...:-(

Nekem újabban a neten egyes oldalak az Istennek sem jönnek fel, csak tölti és tölti....
Olyan mintha hosszabb egy oldalon olvasás után leállna a rádió (3 G), de a wi-fi is csinált már ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#639) Kicsikatona7 válasza Carambola (#638) üzenetére


Kicsikatona7
tag

Ez nem csak nálunk és ott van jelen. Ez minden Sony-nál hiba. :(

(#640) boletus válasza petymeg (#637) üzenetére


boletus
aktív tag

Nem "repülőben" van,valamelyik alkalmazásban állítottam be.
Ezek szerint nem kellett volna.......

(#641) szabi510 válasza Jasy (#498) üzenetére


szabi510
tag

Először is sziasztok, és üdv mindenkinek aki xperia tabletet használ! Boldog tulaja lettem én is egy ilyennek és rögtön kérdeznék is a villogásról: sikerült valamire valakinek jutni? Azt vettem észre, hogy random módon villog a kijelző. Nem zavaróan, csak úgy "finoman". Másnál is előfordult ez?

(#642) Carambola válasza szabi510 (#641) üzenetére


Carambola
tag

Szia!

Üdv a klubban!

Nálam nincs villódzás. 3 hónapja használom. Ellenben van véletlenszerű fagyás,(kikapcsolás), és a böngésző érthetetlen leállása. Nem tölti be az oldalakat, nagyjából mindegy, hogy a gyári böngészőt használom, vagy mást.
A JB frissítést többszöri módosítással most május elejére ígérik, de a Sony Community szerint messze nem biztos ez sem:-(
Kint már sokan fontolgatják, hogy visszaviszik a gépet, lévén nem úgy működik ahogy kellene, amiről a Sony is tud, de nem orvosolja egyelőre, és teljes visszafizetést kérnek.
Ez ott a tengerentúlon gondolom nem gond, nálunk azt hiszem körberöhögnének.
Ha ezek a hibák nem lennének, illetve lenne wifi megosztás és app másolás SD-re, a világ legjobb gépe lenne!
A hirtelen fagyás állítólag az új xperia Z-n is tapasztalható!

[ Szerkesztve ]

(#643) szabi510 válasza Carambola (#642) üzenetére


szabi510
tag

Köszi!

Én még annyit nem használtam, illetve netezésre nem, filmet néztem vele párat, de fagyás, újraindulás nem volt. Eddig egy samsung tab2-t használtam, wifiset, annak az akksija jobb volt, bár a 3g jobban szívja gondolom. Lassúnak találom a netet, a speedtesten mértem, nem tudom mennyire lehet neki hinni? Mert iphone-n teljesen jól mér. Vissza egyelőre nem vinném, a hotspot része messze nem zavar, nem úgy mint a felhasználói fiókok lehetősége ami a JB-ben megvan.
Most megyek, nyúzom kicsit :)

(#644) petymeg


petymeg
addikt

Udv!
Temobilost hogy lehet rootolni?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#645) Carambola válasza petymeg (#644) üzenetére


Carambola
tag

Állítólag sehogy. Legalábbis a neten ezt olvastam. A Sony letiltotta a root lehetőségét.
Ezért is megy az anyázás, hogy frissítés, javítás nincs, de rootolni sem lehet, hogy a userek maguk megoldják.

(#647) Kicsikatona7


Kicsikatona7
tag

Ezt a root leírást találtam.

(#648) naksys


naksys
senior tag

(#649) boletus válasza naksys (#648) üzenetére


boletus
aktív tag

Igen,eljön.És,a Tavasz is. Én,április vége-május eleje időpontot is olvastam.

(#650) naksys válasza boletus (#649) üzenetére


naksys
senior tag

Meg még 2-3 hónap mire a szolgáltató(T) kiadja a készülékekre.. :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.