Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Igen tetszetős! :K

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#2) atike


atike
nagyúr

Tényleg szép. És tetszenek a belső paraméterek is... :)

Kár, hogy nincs valami villanó (de igen tény az is, hogy nem épp fotózásra használná az ember fia... :) ), érdekes lenne egy GPS-es verzió is... :D

Gondolom USB-OTG-t tud....

(#3) a.sebi válasza atike (#2) üzenetére


a.sebi
őstag

jah csak most rendelték vissza az összeset...mert a kijelző ilesztése szar és a cseppállóság így nem működik....

http://www.mobilport.hu/hirek/20121008/sony_xperia_tablet_s_gondok_a_cseppallosaggal/

(#4) HawerKing


HawerKing
őstag

Hat szerintem meg nemvalami szep foleg a hatlap felso reszen az nemis tudom minek nevezzem kilogas :DDD

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#5) Dzsimmy válasza a.sebi (#3) üzenetére


Dzsimmy
aktív tag

Nekem nagyon tetszik,mind belső,mind külső tekintetében.Ha a kijelzőt rendesen megcsináljál,akkor lehet benevezek egyre. :Y

(#6) Eli577


Eli577
senior tag

Egyszerűen nem értem, hogy ekkora kijelzőméretnél és ilyen árkategóriánál miért nem térnek már át az 1920*1200 vagy 1920*1080 felbontásra....egy 7 colos kijelzőnél még elmegy ez, de 9-10 körül már kevéske manapság.

(#7) knyitogato


knyitogato
őstag

Elképesztően smooth ez a cuccos, szerinted az eddigi legjobb droidos tablet. Volt szerencsém kipróbálni. Ha a felbontás jobb lenne, akkor tökéletes lenne.

(#8) Dzsimmy válasza Eli577 (#6) üzenetére


Dzsimmy
aktív tag

Szerintem túlzás lenne full hd kijelzőt belepakolni,ekkora méretben.A notim 18,4"-os,ott még azt mondom,hogy elmegy,de 5"-os mobilokba vagy 9"-ra teljesen feleslegesnek tartom,csak jobban meríti az akksit. :R

(#9) Alien!


Alien!
senior tag

Potenciális tablet jelöltem lett a Sony, már az első pillanattól.
Nagyszerű cucc lett!

(#10) zdanee


zdanee
őstag

Hmm, elől fekete, nagyrészt kijelző, hátul szürke, lekerekített élekkel, ebből még baj lehet :)
Ha nem akarnak egy pert a nyakukba, csak ez az út járható:

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#11) Dzsimmy válasza zdanee (#10) üzenetére


Dzsimmy
aktív tag

+1

(#12) sdd2


sdd2
veterán

Jó teszt, jó gép :R

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#13) mrlujoak válasza a.sebi (#3) üzenetére


mrlujoak
veterán

...és ugye legalább a Sony meglépi ezt...

Hibáztak, és javítják. Nem fogják a túl híg vízre, meg a userre.
Beszivárog, így gyártás és értékesítés leáll, a még eladatlanok a boltok polcairól vissza, a már eladottak meg garis csere.

Ezt így kell csinálni!

(mindemellett mehetett volna a hsz-ed kicsit disztingváltabb formában is, de hát a kárörvendés már csak ilyen...) :(

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#14) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Kívül-belül megnyerő lett, megérdemli az ajánlott plecsnit.

<< Heimdal >>

(#15) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Szerintem nagyon szép, jobb hogy beleraktak valami egyediséget, mint hogy ez is egy egyszerű lapos vékony kijelző legyen. Így, ahogy a cikkben is van egyből felismeri az ember. A teljesítménye meg nagyon jó!

(#16) Pool_


Pool_
tag

Nekem sem tetszett ez a hátrahajtott dizájn, sokat vacilláltam ez és az asus tf300t-je között. De amikor kivettem a dobozból már tudtam hogy jól döntöttem. Sokkal jobban néz ki élőben mint amit a videókból ki lehet venni. 2 napja nyúzom, eddig minden remekül működik. Bár a wifivel vannak problémáim, de az lehet hogy csak a router hibája. A vízállóság meg nem izgat, nem szándékoztam leöntögetni vízzel.
A tartozékokat meg érdemes végignézni, nagyon cool cuccokat árul hozzá a sony.

(#17) bloomberg


bloomberg
tag

Nekem tetszik ez a hátrahajlóújságraemlékeztető dizájn.

Persze meg kell majd fogdosni, hogy ez mennyit javít/ront gép fogásán, de alapból szerintem jó dolog.

A visszahívásról meg annyit, hogy tényleg így kell hozzáállni; mondhatták volna azt is, hogy tudunk a hibáról, de különben is cseppálló, nem vízálló és különben is csak a gép középső két négyzetcentiméterén az előlapon, meg kiadunk egy új használati útmutató abban benne lesz ez is, és nem lehet reklamálni. pont.

(#18) mrlujoak válasza Pool_ (#16) üzenetére


mrlujoak
veterán

...azért egy e-mailt dobj a forgalmazónak, mert az csak neked jó, ha netán egy újra cserélnék...

(#17) bloomberg:

...bizony, ismerünk olyan gyártót, aki szerint normális a lilás CA... Szerintük tuti rossz szögben fröcskölted volna rá az egyébként is túl híg vizet, mert közben rosszul fogtad...

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#19) nismoka


nismoka
addikt

Az Asus TF300-at cseréltem le ilyenre és nem bántam meg, az asus is jó volt de ennek szebbek a szinei és a feketéje is, na meg alu hátlap. Nagyon jól müködik a profi programozható távirányító meg hab a tortán. Nem az alapján választottam hogy bírja-e a vizet, ez nem érdekel.. Ja és gyönyörű. :)

[ Szerkesztve ]

(#20) k. válasza mrlujoak (#18) üzenetére


k.
őstag

Az miért van, hogy arról magyarázol, hogy káröröm a Sony-val szemben és juj, amikor te ugyan ezt teszed azzal a bizonyos céggel?

Nagyon csini cucc, elfogadnék egyet :) Főleg a TV irányítgatása cool, makrókkal állatul lehet egy blu-ray lejátszást elindítani.

(#21) atike válasza k. (#20) üzenetére


atike
nagyúr

Mit nem értesz? A másik cégnél ha hiba van, akkor az user error, meg az alumínium már csak ilyen stb... A Sony meg beismerte a hibát, és javítják, cserélik. :U

Újra elolvastam a cikket. És megerősítem az első reakciót. Tetszik! :)

(#22) bloomberg válasza mrlujoak (#18) üzenetére


bloomberg
tag

Én inkább azt mondanám, hogy ismerünk olyan fizikához értőt, aki szerint normális a lilás CA azokkal a fizikai paraméterekkel, amikkel annak a gyártónak az a terméke rendelkezik, amiről tudunk.

Én a hozzáállásukat dicsérném inkább, nem szeretném a másikat fikázni, de akár megtehették volna az általam leírtakat is.

A k750i-től az xperia mini-ig útáltam a sony-t.

Azóta egyre inkább másznak vissza a szívemhez közeli gyártók dobogójának csúcsára.

(#23) mrlujoak válasza k. (#20) üzenetére


mrlujoak
veterán

Az ok egyszerű.

Mert azon gyártó megnyilvánulásai pofátlanok voltak akkor, és most is!
-rosszul tartod (antennagate)
-rossz szögben fotózol
-nem hiba a lila, csak komponálj más képet
-nem kopik az, az természetes
-Berlin jó ott, ahová mi tettük (utóbbiért bocsi, ebben legalább elnézést kértek - nehéz lett volna a Földet átvariálni)

Szerintem ez bőven elegendő ok arra, hogy feljogosítson bárkit is a cinikus hangvételű bírálathoz!

A Sony esetében - többször kiderült - nagyon nem igaz.

Arról nem beszélve, hogy már múlt héten lehozta a sajtó a hírt, a cikkbe is bekerült, szóval semmi ok nem volt az ilyen hangvételű megnyilvánulásra.

Majd ha az lett volna a Sony álláspontja, hogy rosszul tartod amikor ráfolyt a víz - és emellett nem csinált volna semmit - akkor, és csakis akkor lett volna jogos. :((

(#21) atike: A fenti neked is szól, bármennyire is vicces lenne a hsz...

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#24) nismoka


nismoka
addikt

A cikkhez: A kamera kereső képét ki lehet rakni fullra-is.

(#25) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

láttam életben, gyönyörű
ha, lenne hozzá egy jó akksi billentyűzetes dokkoló mint a prime-omhoz, akkor jó eséllyel cserélném

(#26) pusszycat válasza nismoka (#19) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

"Nem az alapján választottam hogy bírja-e a vizet" viszont rendesen megfizetted gondolom egy 10-es mert cseppálló u. h. vagy csere vagy vissza neked egy 10-est, attól még lehet szeretni, de az üzlet az üzlet. ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#27) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Szép,tetszetös,sajna az ára miatt nem népi készülé.átlagnak nem elérhetö anyagilag,viszont van. :P :K

föolvaso

(#28) sti


sti
tag

Most először nem Sonyt vettem. Valaki már írta itt hogy sokat gondolkodott az Asus TF300 meg e között, én is így voltam, de én a Transformert választottam. Nagyon szerettem a Sonyt és a mai napig tetszenek a termékeik, de olyan kusza a koncepciójuk a saját termékeikkel, hogy csak na. Az utolsó lökést a PS Mobil átalakítása adta. Xperia Play a telóm és nagyon örültem amikor megjelent rá a Silent Hill. Meg is vettem rögtön, bár nem kicsit voltam felháborodva hogy megint fizetnem kell valamiért amit egyszer már megvettem ugyanazzal a PSN accounttal, de mindegy...Erre most átalakítják a mobil PSN-t és lesz belőle PSM ami elérhető már más gyártók gépein is, így viszont ugrik a PS1es címek elérhetősége...mert az mostmár csak Vitán van...
Tudom hogy PS1, ezer éves, Vitám meg PSP-m is van amin játszhatok Silent Hillt ha megyek valahova. De nekem egy egységes terméktámogatás, átlátható koncepció, bővülő nem pedig szűkülő szolgáltatás kell! Nem akartam többet csalódni így Asus lett.
Ha a Sony végre kitalálja hogy mit is akarnak, hogyan integrálják a Playstation márkát a többi termékükbe akkor tuti hogy lesz majd valamilyen Xperia tabom is, mert az extra szolgáltatásaik nagyon tetszenek...

(#29) tixem válasza Eli577 (#6) üzenetére


tixem
addikt

amíg nekem 22"-on elég 1920*1080 addig hadd legyen már ~10"-on elég ez a felbontás :U komolyan mondom lassan 5 colba több pixelt pakolnak mint egy monitorba, mire jó ez?

de hogy on is legyen: nekem minden hibája ellenére is nagyon bejön, nem is tudnék elképzelni más tabletet jelenleg helyette ami ennyire kellene. A gyári hiba bárkivel előfordulhat, és az, hogy erre a Sony felhívta a vásárlói figyelmét valamint hogy ingyen kijavítja inkább örvendetes dolog :K Nekem nagyon szimpatikusak minden szempontból hajrá Sony :R

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#30) bok92


bok92
addikt

Jó kis tablet! :K

(#31) mrlujoak válasza sti (#28) üzenetére


mrlujoak
veterán

:)

Ez jó...
Pont most, hogy a Sony Ericsson Mobile Communications AB-ből hivatalosan Sony Mobile Communications AB lett, a Sony nem titkolt terve a PS implementálása a hordozható termékcsaládba.
Pont idéntől olvadt be a Tablet az Xperia brandbe, amit anno a PSP-kkel, és Xperia PLAY-jel elindítottak...

Éppezért a Sony mostantól vonja össze keményen a hordozható készülékek divíziót.

Pont most kezdődik az összefonódás az eddigi "kusza" portfóliókból...

Mobiltelefon (okos és hagyományos) >> Csak okos Xperia - ICS
Táblagépek (Tablet S és P) >> Xperia Tablet - ICS
PSP-k >> Xperia kézieszközök, és okostelefonok, amik PS Certified minősítéssel bírnak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#32) sti válasza mrlujoak (#31) üzenetére


sti
tag

Na pont ezt akarom kivárni :)
Kicsit már unom az ígérgetéseket, tényleg sokat csalódtam mostanában a Sonyban. Az utóbbi pár hónapban én is látok valami javulást, játékos vagyok úgyhogy nekem mindig a Playstation meg a játék támogatás az első a Sony termékeknél.
Ami nagyon fáj még mindig az az Xperia Play borzasztó gyenge first party támogatottsága, ami most a PS1es címek nélkül majdnem hogy 0 lett. Illetve a PSP-s és PS2es címek visszafele kompatibilitásának a gyengesége. Vitán nem tudok pl Silent Hill Origins-t Shattered Memories-t, Burnout Dominatort stbstb játszani. De a legszebb hogy a Killzone Liberation ami Sony fejlesztés az se megy...számom ez vicc kategória. PS2-PS3 a Play-PSP kompatibilitás már lejárt lemez de még mindig kinyillik a bicska a zsebemben, PS Plus támogatás mobilokra nem létezik(vitán is vicc) az online áraikkal meg elmennek a 'csába...
Szóval ezeket a dolgokat gatyábarázzák és még a porszívóm is Xperia lesz :D

(#33) nismoka válasza sti (#32) üzenetére


nismoka
addikt

Tökéletesen megy a tablet PS3 kontrollerrel BT-n keresztül is. :) Annyi hogy kell az OTG kábel amivel egyszer párosítani kell a kontrollert a tablettel.

[ Szerkesztve ]

(#34) winhelper


winhelper
tag

Nekem kifejezetten tetszik. :) A visszahajtott rész oldalról nekem a T-610-et juttatja eszembe, ami a maga idejében gyönyörű telefonnak számított. Szóval szvsz nyerő a design. Ha tabletet akarnék, komolyan elgondolkoznék most ezen a modellen. A felbontás elmegy, bár nyilván zavaró lenne a Note után, de szerintem sem túl ésszerű ötlet full HD felbontást erőltetni 10 colra.

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

(#35) sti válasza nismoka (#33) üzenetére


sti
tag

Azzal nincs is gondom az ilyen dolgok miatt vettem majdnem ezt, meg a távirányító, meg a párhozamos programfuttatás, dizájn...ezek nagyon tetszettek :)
A gond a támogatottsággal van, ha az meglesz akkor a következő táblám tuti hogy Xperia lesz.

(#36) zord01


zord01
senior tag

Előre elnézés minden fórumozótól, aki hajlamos magára venni a dolgokat itt hagyja abba az olvasást, mert troll mód on:

RANDA. Nem kicsit. Nagyon. Legalábbis véleményem szerint, aztán ez ízlés dolga.
Amúgy ha már a cikk is kitért a dologra, szemből szerintem sokkal jobban hajaz egy Ipad-re, mint a Samu megoldásai, az a visszahajtott rész pedig hányinger. Sorry. Ezt a hatást váltja ki bennem...

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#37) nismoka válasza zord01 (#36) üzenetére


nismoka
addikt

Ha ez hajaz az i-padra akkor az i-pad hajaz a monolith BRAVIA TV-kre...
Amúgy élőben láttad már ezt?

[ Szerkesztve ]

(#38) MARTIN970215


MARTIN970215
tag

Nem úgy volt a PH!TV-ben hogy Különösen ajánlott plecsnit kap azért mert még a vizet is kibírta?

(#39) nismoka


nismoka
addikt

A visszahajtott design-nak funkciója is van, pld egy-két sony kiegészítő mint a billentyüzetes tok és hajlitott állvány stb, a visszahajtott rész és a hátlap alá támaszkodik fel.

[ Szerkesztve ]

(#40) djzolko válasza zord01 (#36) üzenetére


djzolko
tag

Én nem látok ebben semmit, ami az ipad-re hasonlítana...

Kép

Eddigi legegyedibb dizájn, nagyon bejövős. Tudom, te utálod a sony formákat, de ízlések és pofonok.

(#41) mrlujoak válasza sti (#32) üzenetére


mrlujoak
veterán

Fogalmazzunk úgy, hogy elég nehéz egy ilyen neves játékplatformot összehozni a mobileszközökre is.
Idő kell az átálláshoz, és az implementációhoz.

Talán pont a Sony az egyedüli, aki relatíve aktívan próbálja a különböző hardvereket összefésülni, hogy egy azon lehetőség legyen a közös játékra.

Az Xbox majd talán a WP8-cal ered meg.
A többieknek meg gyakorlatilag nincs hasonló koncepciójuk.
A Sony azért odatette magát, hiszen van PS, PSP, Xperia PLAY, PS képes Xperia mobil és táblái.
A PSP-k kivonulnak teljesen a piacról (látszik is a piac válasza az utóbbi PSP-kre) majd egyesül a hardveresen egyre erősebb Xperia okostelefonokban és Xperia táblákban. Azonos platform alatt megvalósulni látszik a kompromisszummentes átjárás az otthoni konzol, és az útközbeni hordozható eszköz között.

Nem elképzelhetetlen, hogy maga a jövőbeni Xperia Tablet generáció lesz az otthoni konzol, és az úti is egyben, amit egy bölcsőbe helyezve azonnal kapcsolhatunk össze a TV-vel, és a vezérlőkkel.
De ez az Xperia (és más gyártó PS kompatibilis modelljével is) mobilok is hasonló kapcsolattal bírnak majd, ami hazaérve azonnal csatlakozik a központi konzolhoz...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#42) bloomberg válasza djzolko (#40) üzenetére


bloomberg
tag

Pedig mindkettő téglalap lekerekített élekkel :DD

(#43) nismoka válasza mrlujoak (#41) üzenetére


nismoka
addikt

Ez a dock nagyon állat. Lehet fogatni rajta a tabletet jobbra balra, fekvő és vizszintes állásban is. [link]

(#44) Atuskaa


Atuskaa
csendes tag

Remélem más gyártó is nekiáll ifrát tenni az eszközeikbe...
Igencsak hasznos dolog, és pl egy okos telefontól elvárná az ember... :)

(#45) djzolko válasza nismoka (#43) üzenetére


djzolko
tag

Király

(#46) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Na emmár tablet :)
Egyet elsimogatnék élőben pár napig :))

Szerk.: Virtuális billentyűért fekete pont, nekem nagyon nem jön be

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#47) sti válasza mrlujoak (#41) üzenetére


sti
tag

Megint csak azt tudom erre írni hogy nagyon remélem így lesz. Csinálják meg és soha semmi mást nem fogok venni, de most már/még óvatos vagyok, elegem volt a bénázásból, rendes gamer cuccot akarok nem ilyen félmegoldásokat.

(#48) atike válasza mrlujoak (#23) üzenetére


atike
nagyúr

Nekem is szól? :F

Én a te álláspontod mellett szóltam, nem ellened... Vagy lemaradtam valamiről?

(#49) zord01 válasza djzolko (#40) üzenetére


zord01
senior tag

Nem azt mondtam, hogy nem lehet megkülönböztetni őket, csak, hogy hasonlít rá, méghozzá jobban, mint pl a Samsung GTabok.

Amúgy régen iszonyat nagy Sony fan voltam, tkép itthon még javarészt minden Sony, úgy 4-6 millió forint értékben, de az elmúlt 10 évben folyamatosan csalódok bennük. Most meg ez az új dizájnvonal... hát finom vagyok mikor azt mondom, hogy nagyon nem jön be. Ráadásul telefon fronton ugyan ez megy. Év eleje óra már kidobtak vagy 20 telót, de egy sem tetszik. Ráadásul mint hasonlít egymásra, az a világító csíkos az meg számomra pont olyan, mint győzike (kisbetővel a mocskos para**ja) meg a zebracsíkos xarjai... Naaaaaaagyon raj. Meg sukár vagy mi a kanyja...

[ Szerkesztve ]

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#50) lordyka


lordyka
aktív tag

most győztek meg végleg h a jövőben csak sony cuccaim lesznek.
minőségi cuccokat hoz ki és a gyár most is bizonyította h sokkal emberibben áll a felhasználókhoz.
már egy ideje tudom h a sony xperia t lesz a következő mobilom, és ha tabletre adom egyszer a jövőben a fejem akkor az is sony lesz. remélem folytatják majd ezt az infrás vonalat mert akkor már megéri majd pl csak sony-val berendezni egy nappalit. ha mindent a táblával lehet majd vezérelni az maga lesz a kényelem.
és persze az se elhanyagolható h adnak a külsőre, nem szürkülnek bele a mezőnybe.
akár mennyire is undorító az apple pereskedése, azt alá kell írni h a samsung őket másolta, ennek köszönhetően jutottak el idáig, h végre mondhatni saját dizájnnal adják ki a dolgaikat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.