Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) zsitvayb válasza Mankó (#244) üzenetére


zsitvayb
csendes tag

Én ugyanezen vaciláltam, csak nálam még számításba jött egy Galaxy Tab 2 7.0-is, egynek a licitjéről le is csúsztam.
Aztán indultam vagy a nexust, vagy egy galaxy-t megvenni, és végül az xperia tablettel tértem haza, amit nem bántam meg. :)

(#248) petymeg Nekem a billentyűzetes tokom van, így nem biztos, hogy teljesen releváns az információ, de az enyémet kis "kampók" fogják a "visszahajtott" rész pereménél, plusz ugye alul csatlakozik töltőnél. Nekem elég stabilnak tűnik.

(#250) Jasy Szerintem kihagyták a billentyűzetéből a magyar prediktív bevitelt. Én sem találom. Van mindenféle nyelv, de magyar nincs.

(#252) Jasy válasza zsitvayb (#251) üzenetére


Jasy
csendes tag

:-(
Köszönöm.
Billentyüs tok mennyi volt?

Mert digitalizalni kell!!!!!!!!!!!!!!!

(#253) zsitvayb válasza Jasy (#252) üzenetére


zsitvayb
csendes tag

Szerintem irreálisan sok... :O 32e.
Mondjuk én voltam hülye, mert a MM-ban vettem. Kis utánajárással biztos, hogy olcsóbban is hozzá lehetett volna jutni.

[ Szerkesztve ]

(#254) petymeg válasza zsitvayb (#253) üzenetére


petymeg
addikt

Ahhoz kepest, hogy a hajtogatos bortok 25, a velur meg 15 nem is sok... bar en a 15-t is meggondolom kiadni... gagyi tokba viszont nem akarom csomagolni.

Mm-ben lattal esetleg ravalo tokot, ami nem billentyus?

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#255) zsitvayb válasza petymeg (#254) üzenetére


zsitvayb
csendes tag

A velúrt. Vagy nem gyárira gondoltál? Megmondom őszintén, eredetileg valami utángyártottat kerestem, nem is gondoltam, hogy lesz gyári. Aztán megláttam a gyári velúrt 15-ért, mondom ez jó lesz...aztán megláttam a billentyűset. :)

(#256) petymeg válasza zsitvayb (#255) üzenetére


petymeg
addikt

Én velurt akarok, nekem a bill. nem hiányzik. Remélem van a miskolci MM-ban.

Meg még gondolkodom egy ilyen zippzáras kis tatyón is, aminek van oldalzsebe -a töltőnek. A MM-ban láttam Hama márkájút, valami 6k volt.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#257) Jasy válasza petymeg (#256) üzenetére


Jasy
csendes tag

Ez zipzáras engem is érdekelne. Ha vettél írj majd róla kérlek. Föleg oldalzseb miatt.

Mert digitalizalni kell!!!!!!!!!!!!!!!

(#258) Pool_ válasza Pool_ (#224) üzenetére


Pool_
tag

Áhoj!
Ma megjelent egy új frissítés (release6a), amivel elvileg nem működik a linkelt root leírás egy xda-s comment szerint. Szóval ha valaki rootolni szeretne vagy már megtette, az ne frissítsen egyenlőre, amúgy is csak egy VPN javítást ír.

[ Szerkesztve ]

(#259) zsitvayb


zsitvayb
csendes tag

Sziasztok,
Nektek nincs az az érzésetek, hogy nagyon gyorsan merül a tablet?
Éjszaka bkb. 80%-on tettem le, mosty kb. 60-on áll, Meg úgy egyébként is, napi 2, max. 3 óra használattal kb. 2naponta tölteni kell. Vagy ez csak nekem tûnik karcsúnak és egyébként teljesen normális?

(#260) Jasy válasza Pool_ (#258) üzenetére


Jasy
csendes tag

Gyorsabb vagy mint a frissítés. :D
Nekem csak ma reggel jelezte, hogy van frissítés, de olvasva hozzászólásod nem engedtem neki települni.
Az a kérdésem, hogy neked a rootoltra felment a frissítés?

Mert digitalizalni kell!!!!!!!!!!!!!!!

(#261) petymeg válasza Pool_ (#258) üzenetére


petymeg
addikt

Nagyon kiraly ez a frissites... miota feltettem megint szarakodik a wifi... regebbit a r6#1-t hogy tudnam visszavarazsolni ra?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#262) nismoka válasza petymeg (#261) üzenetére


nismoka
addikt

Nekem semmi gond nincsen a wifivel frissités után sem.

[ Szerkesztve ]

(#263) nismoka válasza zsitvayb (#259) üzenetére


nismoka
addikt

Nálam 8-10 órát bir egy töltéssel, a fényerö a minimumon van mert bent teljesen elég. Ha játszol az jobban zabál, föleg egy Dead Trigger.. :)

[ Szerkesztve ]

(#264) petymeg válasza nismoka (#263) üzenetére


petymeg
addikt

Egy óra nfs most wanted 25% mínusz. Netezés nálam is 8-10 óra.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#265) Jasy válasza zsitvayb (#259) üzenetére


Jasy
csendes tag

Ma 10-tol folyamatosan nyuztuk a masinat. Net, jatek, video, szoval minden ami kell. Most tart aksi 14%-nal. Sztem normal hasznalat mellett kibir 2 napot. :-) De sztem "normal" hasznalat nem nagyon lesz ezen a masinan. :-)

[ Szerkesztve ]

Mert digitalizalni kell!!!!!!!!!!!!!!!

(#266) Pool_ válasza Jasy (#260) üzenetére


Pool_
tag

Hali. Én nem frissítettem még amióta rootoltam, de lehet hogy előtte unrootolni kell majd nem tudom.
De nem hiszem hogy frissíteni fogom már a jb érkezéséig, letiltottam az értesítést is már.

(#267) Pool_ válasza zsitvayb (#259) üzenetére


Pool_
tag

Szerintem nagyon sok a 20% egy éjszaka alatt. Én amikor megvettem kb 4-5% ment le egy éjszaka. Most nekem is eszi valami nagyon az akkut, nem tudom hogy mi de elég bosszantó. Multkor is volt ilyen, reset megoldotta szóval gondolom valamelyik appom a ludas.

(#268) zsitvayb válasza Pool_ (#267) üzenetére


zsitvayb
csendes tag

Nálam akkor valami nagyon nem kerek. Hajnali 1-kor 65%-on tettem le, most reggel 9-kor 40%-on áll. Hogy lehetne kideríteni, hogy mi zabálja le az akksit?
A settingsben a batterynél egyébként minden kb. normál, egyedül az Android OS van kb. 60%-on, ami nekem nem mond semmit, bár több mint gyanús. :)

(#269) petymeg válasza zsitvayb (#268) üzenetére


petymeg
addikt

Az nekem is furcsa, hogy tableten mindig az android os fogyasztja a legtöbbet, telefonon mindig a kijelző van első helyen.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#270) Pool_ válasza zsitvayb (#268) üzenetére


Pool_
tag

Igen nekem is az van a toppon ott. Nem tudom hogy lehet kideriteni, de nyomok egy rendszervisszallitast este és megnézem frissibe mennyit merül. Most nekem is lement éjszaka vagy 30% és ez tuti hogy nem jó így, mert lezárás után el kellene mennie aludni, de valami ezekszerint nem hagyja.

(#271) Jasy válasza Pool_ (#266) üzenetére


Jasy
csendes tag

Azt hiszem en is csak jb-t fogom majd neki engedni.

Mert digitalizalni kell!!!!!!!!!!!!!!!

(#272) Jasy


Jasy
csendes tag

Egy kis help kéne. Van ugye a Topics meg a Socialife nevü alkalmazasok. Topics-ban hogyan lehet megadni másik topicot? Mondjuk ezt?

Mert digitalizalni kell!!!!!!!!!!!!!!!

(#273) Jasy


Jasy
csendes tag

Szerintetek ebbe belefer ez kis dragasag?
http://m.ipon.hu/index.php?site=webshop&product=210597

Mert digitalizalni kell!!!!!!!!!!!!!!!

(#274) petymeg válasza Pool_ (#270) üzenetére


petymeg
addikt

Kikapcsolt wifivel és 3g-vel éjszaka 7óra alatt 2%-ot merült. (a telefonom 3-at)

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#275) Jasy válasza petymeg (#274) üzenetére


Jasy
csendes tag

Nekem 10%-t merült most éjjel. Ki volt kapcsolva minden. Biztos, hogy valamelyik app miatt, de még nem tudom melyik is az.

Mert digitalizalni kell!!!!!!!!!!!!!!!

(#276) zsitvayb válasza Jasy (#275) üzenetére


zsitvayb
csendes tag

Nekem 80%-ról ment 66%-ra. Letöltöttem a better battery stats nevű programot, ami szerint nem tudott deep sleep módba menni a tablet, és egész éjszaka "ébren" volt. Nekem is már csak azt kéne kiderítenem, hogy mitől van ez. Elég sok mindent tud ez a progi, biztos ki lehetne belőle deríteni, de nekem ez már túl bonyolult. :)

(#277) petymeg


petymeg
addikt

Az appokat be szoktátok zárni?
A hosszbb mód ha egyesével oldalra tologatjátok őket, a gyorsabb ha pl az android assistant widgetjén "kisöpritek" a memóriát. Hátha segít...

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#278) Pool_


Pool_
tag

Na megvolt este a rendszervisszaállítás, 10 óra alatt 2%-ot merült az éjszaka.
Azt hiszem naponta feldobok majd 10 appot azokból amiket használok, aztán valahogy kiszűröm melyik a ludas, mert ha így maradna az nagyon tuti lenne.

(#279) petymeg


petymeg
addikt

:(( Ma eloszor fagyott le a tablet miota megvan. Hardveres restarttal indult csak el...

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#280) zsitvayb


zsitvayb
csendes tag

Sziasztok,
Ilyenje van esetleg valakinek: [link]?
Ha igen, mondana róla tapasztalatokat? Tudom, hogy szubjektív, de főként az érdekelne, hogy hogyan szól?

[ Szerkesztve ]

(#281) zsitvayb


zsitvayb
csendes tag

Sziasztok,
Kihagyhatatlan ajánlat következik. :))
Eladnám két hete vásárolt billentyűs tokomat (Sony SGPSK1) kifogástalan állapotban, tokkal-vonóval, számlával.
Az eladás oka: véletlenül kipróbáltam a képernyőn a billentyűzetet és nekem jobban bejön ott gépelni. :)
Új ára: 32.000,- Ft volt, de odaadom 25-ért (ennyibe kerül a sima billentyűzet nélküli bőrtok).

(#282) attilaborbas


attilaborbas
csendes tag

Sziasztok,

Szemezek ezzel a tablettel, neztem, hogy a t-mobilenal jo aron meg tudom venni a 3g-s verziot, de latom, hogy ott 1 ev garanciat irnak ra, ugy tudom 2 evet ad ra a sony. Errol tudtok valamit? Lehetseges, hogy a t-mobileban vasarolt termek kevesebb garanciat kap mint a markaboltban vett??

(#283) Carbonado11


Carbonado11
tag

Sziasztok!
USB host kábellel összekötve egy gamepaddal működnek a játékok?Vagy vezeték nélküli controllerrel?
Láttam az elődjét videón,az ment külső irányítóval.A Nexus7 is kezeli...Ez is tud ilyet?

Redmi Note 8

(#284) nismoka válasza Carbonado11 (#283) üzenetére


nismoka
addikt

Playstation3 kontrollert felismeri és müködik vezetékkel és bluetooth-on is.

(#285) Jasy


Jasy
csendes tag

Erről a root-ról mit mondotok?

[link]

Mert digitalizalni kell!!!!!!!!!!!!!!!

(#286) Carbonado11


Carbonado11
tag

Helló!Felraktad már?Vélemény?

Redmi Note 8

(#287) littlemamba


littlemamba
aktív tag

Már nagyon hatalmába kerített a must have érzés...

Zenfone I0 I Garmin EPIX PRO I ExpertBook & ENVY I Beats Studio + I Sony Vaio Pro

(#288) Pinochet


Pinochet
tag

Sziasztok! Most gondolkozom, hogy a T-nél veszek egyet. Milyen csomaggal vettétek eddig? GPS-ről tapasztalat? Igo vagy egyéb offline gps hogy megy rajta? Garanciás dolog engem is érdekelne, 1 vagy 2 év? Előre is köszi

(#289) Jasy válasza Pinochet (#288) üzenetére


Jasy
csendes tag

Én is T-nél vettem. A számomra elérhető legkisebb csomaggal. 4050Ft. Garira most nem emlékszem, de reggel megnézem és megmondom.

Nektek töltéskor nem melegszik a töltő? Nekem tűzforró.

[ Szerkesztve ]

Mert digitalizalni kell!!!!!!!!!!!!!!!

(#290) petymeg válasza Pinochet (#288) üzenetére


petymeg
addikt

Szia!
T mobilos az enyém is, Aranytárskártya Relaxnet M 2000 huf/hó.
Jótállás: 12 hó Sony + 12 hó T mobilos"korlátozott" <--- ez nem tom' mi, el kellene olvasni a doksiját....
Gps-t még nem teszteltem de ha kipróbálom megírom.

Nekem is meleg a töltö.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#291) Carbonado11


Carbonado11
tag

Az enyém független,2 év garanciás, Sony Salonból.Egy hónapos,karcmentes.Mellesleg ELADÓ!120.000 HUF-ért.Adok hozzá egy Targus tokot is.Sajnos nekem túl nagy!Kafa gép,gyors,smooth meg minden,de ágyban fetrengve és kézben tartva nekem kényelmetlen.Nexus 7-re elcserélném!
Jaaa és a témánál maradva: csak akkor melegszik az adapter,ha rá van dugva a kütyüre.Ha csak áram alá van helyezve,de nincs a tablethez csatlakoztatva,akkor hideg.

Redmi Note 8

(#292) Pinochet


Pinochet
tag

Köszi előre is.
Gondolom ti is végigrágtátok magatokat, hogy mégis melyiket vegyétek.
Nálam a Sony meg a Samsung galaxy note 10,1 van a képben, de kicsit gondolkozóba estem. Nálatok mi volt a pro és kontra érv? Miért a Sony? HDMI-vel hogy lehet összekötni tv-vel? kell hozzá külön csatlakozó? Kipróbáltátok, hogy lehet-e külső vinyót, vagy usb-t rákötni? videót próbáltatok már megosztani wifin tv-re, jól lejátsza? Néhány helyen írták, hogy a feliratokkal meg néhány videó fájllal gondja van, tapasztaltatok ilyet? Én is a Sony felé húzok, de kicsit elbizonytalanodtam, hogy a kiegészítők ára mennyibe kerül.

(#293) nismoka válasza Pinochet (#292) üzenetére


nismoka
addikt

Lehet venni hozzá HDMI adaptert, kb 13000FT, van hozzá OTG kábel is 7000FT. Nekem van mindkettő, kezel USB-n HDD-t is és Pendrive-ot is természetesen. DLNA megosztás is megy pld i-media share progival, MX player mindent visz, feliratokkal tokkal vonóval. :) Hogy miért a Sony? Mert nem gagyi müanyag mint a samu, szép képe van, a hangja se rossz na meg nálam a koreai cuccokkra bojkott van. ;) A fullos távirányitó funkciója meg hab a tortán, nagyon profi, a samu meg sem közeliti...

[ Szerkesztve ]

(#294) Jasy válasza nismoka (#293) üzenetére


Jasy
csendes tag

Hát igen nálam is távirányító funkció döntötte el a kérdést a Sony felé. :-)
Ezzel kapcsolatban lenne kérdésem. Hova kell tartani a betanításkor a távkapcsolót? Mert nekem sehol nem akarta elfogadni.

Mert digitalizalni kell!!!!!!!!!!!!!!!

(#295) Jasy válasza Jasy (#294) üzenetére


Jasy
csendes tag

Na közben rájöttem pár dologra. A tanítani akart távkapcsolót a kész jobb oldalához kell rakni úgy ahogy a betanító képen mutatja, de egy kicsit átlósan jobbra és egy picit alulról. Másik dolog pedig, hogy mikor villan a kép a tableten azonnal engedjük el a gombot a távkapcsolón, mert azután már azt nézi szerintem, hogy mennyi ideig tartsuk lenyomva a gombot.

Mert digitalizalni kell!!!!!!!!!!!!!!!

(#296) petymeg válasza Pinochet (#292) üzenetére


petymeg
addikt

Mielőtt megvettem elmentem a MM-ba és végigpróbálgattam egy pár tabletet. Ipad ki volt csukva ios miatt. Androidosok közül meg ez volt a legjobb minőségű + a cseppállóság + a távirányító. Meg T mobilnál elég jutányosan meg lehetett venni. (pontbeváltás, aranytárskártya csomag, kamatmentes részlet)

Nekem nincsenek még átalakítóim ezért nem tudom semmivel se összekapcsolni. Meg nem is akarom. Ha lesz valamikor ebayen utángyártott usb host kábel azt veszek, de 7k-t én nem adok ki egy drótért.

Jasy

Nekem a Bravia lapostévét meg a Sony dvd-t tudja irányítani, de az ezeréves Thomson crt tv-t, házimozit, dvd-t nem tudtam sajna beállítani. Bár csak egyszer próbáltam.

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#297) zsitvayb válasza zsitvayb (#281) üzenetére


zsitvayb
csendes tag

Sziasztok,
A kozeledo karacsonyra valo tekintettel, 22-ert viheto a billentyuzetes bortok! :)
Illetve van egy hasonloan ujszeru allapotban levo eredeti sony szurke/drapp szinu velur tokom is, ennek meg a csomagolasa is megvan. Ezt 15 helyett 12ert odaadnam.

[ Szerkesztve ]

(#298) zsitvayb válasza zsitvayb (#297) üzenetére


zsitvayb
csendes tag

Bocsanat, hogy megint en es megint ilyen tema, de az elobb elfelejtettem, es mar lejart a szerkesztesi ido, szoval ugyanitt van egy kb. egy hetet hasznalt Sony SmartWatch is eladosorban. Ezt 18ert lehet vinni. Markaboltban vasarolt, szamlaval, garanciaval, dobozaban...

(#299) M.A.Z. válasza Dr.Anonymus (#25) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

(#300) Picike8


Picike8
aktív tag

uristen, nekem kell egy ilyen. megyek is, nezek ebay-en egyet hasznaltan. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.