Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44751) bajzal


bajzal
őstag

Slimkat-em van, d be akartam lépni a CWM-be egy bootanimációt feltenni, de nyomom a kamera gombot és nem jön be a CWM. Mit csináljak? Nem tudom újratelepíteni a CWM-et sem, mert elindul a telepítő aztán nem megy tovább.

Ezt az animációt szeretném telepíteni :D

(#44752) IMIIKE1998 válasza oliwire (#44749) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Köszi :)

(#44753) darvinya válasza tomp (#44750) üzenetére


darvinya
titán

Jó gyorsak, ha alig 30 perc lassú munkával cserélni. :D

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#44754) #22743424 válasza bajzal (#44751) üzenetére


#22743424
törölt tag

hangerő le=CWM slimcat alatt :)

(#44743) IMIIKE1998
A 207-est csak a telekomosok kapták meg hivatalosan ha jól emlékszem , szóval csak valamiféle telekomos javítás van benne sztem.

[ Szerkesztve ]

(#44755) bogil99


bogil99
aktív tag

Felvettem a kapcsolatot egy app fejlesztőjével, aki azt kéri most tőlem, hogy meg tudja oldani a problémát küldjem el neki a /system/framework mappában lévő file-okat.
Ezek között vannak személyes adatok? El lehet őket küldeni, vagy ezek valamelyikével vissza tud élni?

[ Szerkesztve ]

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#44756) dave0825 válasza bogil99 (#44755) üzenetére


dave0825
őstag

Szerintem nincsenek, de a legbiztosabb az, ha abból a ROM-ból, amelyiket használod (ahogy nézem stock .205), annak az .ftf-jéből kiszeded azt a mappát, és az biztos, hogy nem tartalmaz személyes adatot. :)
Ehhez flashtool kell, és DiskInternals Linux Reader program (ingyenes). 5 perc az egész. Ha kell segítség, írj pm-et.

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#44757) Joccc07 válasza bogil99 (#44755) üzenetére


Joccc07
addikt

Mehet nyugodtan.
Semmi olyan nincs benne amit nem lenne szabad látnia.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#44758) bogil99 válasza Joccc07 (#44757) üzenetére


bogil99
aktív tag

Köszönöm.

dave0825:
Köszönöm a felajánlást, most nem sok időm van, de később lehet hogy megkereslek ezügyben.

[ Szerkesztve ]

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#44759) l.skywalker válasza air (#44718) üzenetére


l.skywalker
félisten

Morcos fekete bácsi. Csak azért mert ti itt élitek az életetek, azért nem kell rögtön harapni mindenkire, aki jön megosztani a többiekkel a jó hírt. Menj le, vegyél egy TV újságot és húzogasd ki onnan a neked nem tetsző szövegeket. Az sem fog senkit sem érdekelni...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#44760) PAINfájdalom válasza l.skywalker (#44759) üzenetére


PAINfájdalom
aktív tag

Elnézést kérek, hogy beleszólok, de nem kéne a másikat sértegetni. Szerintem benne is van a fórum szabályzatában. Úgyhogy mielőtt elkezdenétek veszekedni, gyorsan hagyjátok is abba. Air kérlek ne akadj fent az írásán és te se menj bele veszekedésbe. Ne offoljuk szét teljesen a topicot

Road- Az Isten állatkertje http://www.youtube.com/watch?v=Yh6SR7BV5Y8

(#44761) jeka


jeka
tag

Sziasztok!

Aki használ Paranoid romot, tudna nekem segíteni, hogy melyik a legfrissebb és honnan szedjem le!!!!

Előre is köszönöm!!! :R

(#44762) PAINfájdalom válasza jeka (#44761) üzenetére


PAINfájdalom
aktív tag

Google: xperia sp xda. Megkeresed az android development részt és a listában megkeresed a kívánt ROM-ot. Nah ott az első vagy második hozzászólásba mindig van letöltő link a legfrissebbhez. Mindegyik rom-nál így fog működni ;]

Road- Az Isten állatkertje http://www.youtube.com/watch?v=Yh6SR7BV5Y8

(#44763) Aryon87


Aryon87
félisten

Lenne egy butácska kérdésem:
Slimkat esetében másnál van hogy másodpercekre leakad a telefon, vagy csak az enyém csinálja ezt? Legfőképp a chrome ill a play program frissítéseknél produkálja ezt.
Alapjában véve gyorsabb a telefon mint mikor a gyári 4.3 volt rajta (teló garis még egy évig hivatalosan, ennek ellenére tettem rá a 4.4-et, amivel remélem nem ugrasztottam a garit. :D )
LP-t nem merem feltenni rá, látom még nem épp stabil, pedig csábít a gyorsasága :DD
(Következő telóm tuti samsung lesz, pedig az SP-től sokat vártam a SELwW után...)

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44764) Aryon87 válasza Aryon87 (#44763) üzenetére


Aryon87
félisten

ill egy olyan kérdés lenne még hogy a dalvik és ART futtatáskörnyezet vagy mi a bánat közt mi a különbség? reggel ART-ra váltottam, eddig nem látok semmi különbéget.

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44765) PAINfájdalom válasza Aryon87 (#44763) üzenetére


PAINfájdalom
aktív tag

Telepítés során nálam mindegyik ROM belassul, Chrome-ot nem használok. A nyalókát én feltettem múlt hét végén, de engem nagyon nem győzött meg. RAM kezelése rosszabb, meg többször akadt be, ment Steve CM11-e. Illetve a videólejátszás is elég bajos volt neki. Utolsó napon 3X egymás után szénné fagyott és újraindúlt, akkor vetettem meg rá a keresztet és tettem vissza mentésből a CM11-et. Nekem ez jobban bejött.

Szerk.: állítólag az ART-on több hely kell az alkalmazásoknak, viszont gyorsabban indulnak. Én lényeges különbséget nem fedeztem fel

[ Szerkesztve ]

Road- Az Isten állatkertje http://www.youtube.com/watch?v=Yh6SR7BV5Y8

(#44766) air válasza Aryon87 (#44763) üzenetére


air
nagyúr

Nem ugrott a gari.
A CM12 stabilitásával pedig semmi probléma nincs a visszajelzések alapján. Csupán a szolgáltatásai hiányosak még.

(#44760) PAINfájdalom
Azt kell nézni, hogy ki mondja!

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#44767) Aryon87 válasza air (#44766) üzenetére


Aryon87
félisten

Lényegében kb 2-3 hete használom a slimkatot (Bagyusz félét), meg vagyok elégedve vele, csak bosszant hogy itt is előjön a gondolkodása mint a 4.3-ban. Múlt héten csinált full fagyást meg újraindulást mikor a leggyengébb mobilhálózaton próbáltam chrome-n böngészni a kórház várójában :D

Megnyugtat h a gari marad. Januárban volt véve a telefon, márciusban már ment a szervízbe a ledsorkipurcanása miatt, azt a szervizesek valami 8 hibát javítottak benne...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44768) dinnje válasza Aryon87 (#44763) üzenetére


dinnje
aktív tag

Nekem van egy olyan elképzelésem, h a belső tárolótól mentesített SlimKat a lassabb sd karikkal megy döcögősen. Nekem class 4-es kártyám van és bődületesen lassú a Chrome az utolsó SlimKat alatt, de csak a betöltéskor ill. új lap nyitásakor, ha betöltött akkor piszok gyors. Ill. lassan vált alkalmazások között, mintha kifagyna. Eddig a cm12-őt nyúztam, a chrome gyakran összeomlik, a rendszer szépen fut ahhoz képest hogy ez egy erősen prebéta változat. Jó az akkuidő. Most azon agyalok, h gyári rendszert, v a slimkat 8.9-et tegyem vissza :U

[ Szerkesztve ]

(#44769) Aryon87 válasza dinnje (#44768) üzenetére


Aryon87
félisten

appok közt aránylag gyorsan vált, de chrome ahogy írtad, az elején lassú, betöltéskor már nincs gond vele. play árúházban való frissítéskor szintén beakad a teló.

kingston micro sd hc 4 8gb van a telóban

Akkuidővel nincs gond, bár nem tudom mi a normális, mert én nyúzom a telefont rendesen (viber, facebook, chorme, zene, fotózgatás - sokszor vakuval stb). Átlagosan dél körül veszem le töltőről, és kb este 9 körül már teszem fel pedig még még javában 40% fölött van az akksi.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44770) norbert1998 válasza air (#44766) üzenetére


norbert1998
veterán

stabilitással nincs...ha kikapcsolod az autó fényerőt. de a teljesítménnyel sajnos van,elég könnyen ki lehet akasztani, ami onnan már OFF gombos
tehát akkor most mégsem stabil? :D

[ Szerkesztve ]

(#44771) tomp


tomp
félisten

Másnak csinál olyat a CM11, hogy eltűnik a háttérkép azaz fekete lesz és elkezd laggolni a rendszer? Csak a restart segít. Azután visszaáll alapra a háttér.

(#44772) norbert1998 válasza tomp (#44771) üzenetére


norbert1998
veterán

Ez is egy systemui fc miatt van. Nekem is csinálta. Már nem javítják.

(#44773) tomp válasza norbert1998 (#44772) üzenetére


tomp
félisten

Ez a hiba a bagyusz CM11és Slim-jében is jelen van?

(#44774) Aryon87 válasza tomp (#44773) üzenetére


Aryon87
félisten

Nálam Bagyusz féle SlimKat van, eddig nem tapasztaltam ilyen jelenséget, pedig beállított hátterem van

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44775) norbert1998 válasza tomp (#44773) üzenetére


norbert1998
veterán

Nem bagyusze a hiba. Hanem a cm11-eké. Tehát a slimben nincs

(#44776) tomp válasza norbert1998 (#44775) üzenetére


tomp
félisten

Nem azt írtam, hogy az ő hibája e. Hanem azt, hogy az ő 2 kiadásában is jelen van e vagy esetleg Ő bugfixálta e. :)
De ha ez CM error azaz a Silmben nincs jelen akkor még a héten felrakom. Remélem elférek a 8gigás kártyán. :)

(#44777) Aryon87 válasza tomp (#44776) üzenetére


Aryon87
félisten

Bőven elférsz rajta, mert nekem is 8 gigás sd van benne :)
vagy 20 app van a telón + képek (kamera és viber képek) + mp3 és így is van még 2,86GB szabad helyem :)

kep 1

kep 2

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44778) Aryon87 válasza Aryon87 (#44777) üzenetére


Aryon87
félisten

Bocs, elozo rossz lett
kep 1

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44779) tomp válasza Aryon87 (#44777) üzenetére


tomp
félisten

Zenék nem foglalnak nálam helyet mert a felhőből töltöm őket valós időben(Play Zene, tárazás letiltva).
Nem olyan sok képem van mert azonnal feltölti a teló a google táramba így a legtöbbet törlöm.
Most összeszámolva 56 app van felrakva. :)

(#44780) PAINfájdalom válasza Aryon87 (#44777) üzenetére


PAINfájdalom
aktív tag

Alkalmazásokból nagyjából teljesen mind1 mennyi van fent, mert pont hogy a belső sd-re települnek, ezért lett az elkülönítve

Tomp: akkor bőven el fogsz férni, gyakorlatilag semmit nem tartasz az sd-n

[ Szerkesztve ]

Road- Az Isten állatkertje http://www.youtube.com/watch?v=Yh6SR7BV5Y8

(#44781) tomp válasza PAINfájdalom (#44780) üzenetére


tomp
félisten

Telóval készült videók vannak inkább a kártyán illetve nem sok kép. Átlagosan 3GB szabad hely van a kártyán.

(#44782) Aryon87 válasza PAINfájdalom (#44780) üzenetére


Aryon87
félisten

És a telefon valódi tárhelyével mi van? Mert ez nem világos, pedig asszem le lett írva egyszer már :/

Van ugye a 8 Gigás SD amit a rendszer kettéoszt (rendszer és multimédia)
de ott a telefon saját kb 4 gigás tárhelye ami elvileg most inaktív?

Egyéb:
mint a képeken láthatjátok a vezérlőgombok, óra és akku kékre van állítva, hol tudom a hálózatot és a wifit is kékre álltani, mert azt sehol nem találom...

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44783) SkiDev válasza Aryon87 (#44782) üzenetére


SkiDev
senior tag

Ha jól emlékszem akkor a teló tárhelye ugyanúgy megvan. Feltepeíted az appokat és megy az 5.4 GB teljesen felhasználható területére, amihez nem férsz hozzá. SD kártya pedig a többinek...

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#44784) Cha-b


Cha-b
senior tag

Sziasztok!

SP kamerájához tudtok valami programot, amibe vannak különböző effektek, amivel a készült képekkel lehet "játszani" ? Gondolom van sokfajta, érdeklődnék melyik lehet a legjobb.

Konkrétan valami ilyesmikre gondoltam, ez nagyon tetszik. [link]

CSAKAKISPEST!!!!

(#44785) Aryon87 válasza SkiDev (#44783) üzenetére


Aryon87
félisten

Köszi :R

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44786) Aryon87 válasza PAINfájdalom (#44765) üzenetére


Aryon87
félisten

Picit visszakanyarodva az ART és Dalvik kérdésemre:

Az ART egy új futtatói környezet a szoftverben. Az alapértelmezetten egyelőre kikapcsolt Android Runtime (ART) abban különbözik a jelenlegi Dalviktól, hogy az eszközökre frissen telepített hardverfüggetlen Java alkalmazásokat azonnal lefordítja az adott telefon vagy tablet processzora által végrehajtható formába, nem futásidőben történik a művelet. Ennek két elméleti előnye is van: egyrészt nőhet az akkus üzemidő, másrészt felgyorsulhatnak a programok.

Ezt az LG G3 topicjában találtam meg, ami nyílván minden androidra érvényes, ugyanis nézegetem a telókat hogy nagyjából képben legyek majd hogy minek a mijét kell figyelni az 1 év múlva lévő utódoknál :DD
Merthogy jövő novemberben nem Sony lesz az Sp utódja az hétszentség. Samsung a főnyertes, de az LG és Huawei is esélyesek
:)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44787) air válasza Aryon87 (#44786) üzenetére


air
nagyúr

Mindig jót derülök azokon, akik azt hiszik konyítanak már valamicskét a platformhoz és a gyártókhoz, majd kijelentik, hogy a következő készülékük tuti nem Sony lesz, hanem Samsung, netalántán HTC. ;]
Samsungnál ott a Knox. Garancia vesztés nélkül nem rootolható. HTC-t BL nyitás nélkül nem lehet rootolni. -> Garancia vesztés.
Huaweit hagyjuk!
Esetleg LG szóba jöhet.
De talán még mindig a Sonynál van a legkevesebb korlátozás.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#44788) PAINfájdalom válasza air (#44787) üzenetére


PAINfájdalom
aktív tag

Szerintem azért akar más gyártótól telót, mert a Sony szoftveresen "nincs a toppon".

Aryon87: a Samsung-tól óva intelek, használtam egy s4-et egy darabig gyári szoftverrel és hiába a 2 GB RAM eleszi a touchwiz az egészet. Sírva rohantam vissza az sp cm11éhez

Road- Az Isten állatkertje http://www.youtube.com/watch?v=Yh6SR7BV5Y8

(#44789) norbert1998 válasza PAINfájdalom (#44788) üzenetére


norbert1998
veterán

De ha ott az aosp akkor minek szenvedjunk a gyári kramancokkal?

(#44790) PAINfájdalom válasza norbert1998 (#44789) üzenetére


PAINfájdalom
aktív tag

Pont azért, mert ugrik gari, mint ahogy air írta :D Sony-nál meg független kell ahhoz, hogy legyen aosp. Nem mindegyik sony-s telónak van bagyusza aki még tudja csinálni lbl-re a rom-okat

[ Szerkesztve ]

Road- Az Isten állatkertje http://www.youtube.com/watch?v=Yh6SR7BV5Y8

(#44791) air válasza PAINfájdalom (#44790) üzenetére


air
nagyúr

De függetlennél legalább szabad nyitni a BL-t gari vesztés nélkül.
Más típusnál én nem tudok ilyenről.

"Szerintem azért akar más gyártótól telót, mert a Sony szoftveresen "nincs a toppon"."

Nexust, Motorolát leszámítva a többi sem jobb. Sőt.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#44792) Becksman


Becksman
őstag

megjött a telefonom. Szervízbe azt irták hogy 3 pixel már a garanciális javítás feltétele. :(

Samsung A54 5G 8+256GB

(#44793) darvinya válasza air (#44791) üzenetére


darvinya
titán

De függetlennél legalább szabad nyitni a BL-t gari vesztés nélkül.

Na ez nem igaz.
Akkor kapod meg a „kulcsot”, ha lemondasz a garanciáról.

(#44788) PAINfájdalom

Használj Z1c utáni készüléket.
Bár nálam még a SP gyárija is pörög, nincs akadozás.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#44794) norbert1998 válasza PAINfájdalom (#44790) üzenetére


norbert1998
veterán

Nem gyártóról beszélek hanem a lehetőségről, hogyha van, akkor biza a józan ember aospot rak.
Helyesbitek. Csak az sp rendelkezett bagyusz szintű vagy akár öt megközelítő fejlesztővel az aktuális telefonok közül.

(#44795) Aryon87


Aryon87
félisten

SP elott egy SE Live with walkman telom volt. Parszor a foldhoz vagtam mergembe annyira belassult akar viberezes kozben. Facebook azt kinyirta.. Csalidas volt akkor, alug vartam hogy levalthassam. Erre itt az SP, hat ez sem hozott elelvezest.
Samurol csak feltetelezem h jok, van egy young a birtokomban.
Folyamatosan figyelem a szolgaltatok kinalatait, de a Sony nem hozott ujitast idenre, ami jott az nem tetszik (M2), a Z szeria meg draga nekem.

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#44796) air válasza darvinya (#44793) üzenetére


air
nagyúr

Megint tévedsz.

"Akkor kapod meg a „kulcsot”, ha lemondasz a garanciáról."
Hol olvastad ezt az orbitális marhaságot? :W

Legalább a Sony hivatalos oldalát olvasnád el!
"If you unlock the boot loader, you may void the warranty of your device and/or any warranty from your operator. See your device’s warranty statement for details."
(Vagy te sem tudsz angolul? :P )

Senki nem állítja, hogy magától a BL nyitástól veszítenéd el a garanciát. Ha BL nyitás után valamilyen nem megfelelő módosítást hajtasz végre, akkor veszítheted el a garanciát. De semmiképpen sem a nyitástól.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#44797) nikos21


nikos21
aktív tag

üdv, sima Sony 205-ös rendszer van a telót és az volna a kérdésem ha egy SMS-t írok miért csak 70 karaktert lehet írni? ez szolgáltató vagy telefon függő? volt amikor 160 karaktert engedett de tegnap óta csak 70-et

[ Szerkesztve ]

(#44798) darvinya válasza air (#44796) üzenetére


darvinya
titán

Akkor kezd el a folyamatot és ott lesz, hogy ezzel lemondasz.

(#44797) nikos21

Többet is enged, csak több SMS-ben.
Vagy kikapcsoltad a költségmegtakarítást.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#44799) nikos21 válasza darvinya (#44798) üzenetére


nikos21
aktív tag

értem köszönöm

(#44800) air válasza darvinya (#44798) üzenetére


air
nagyúr

Elkezdtem. Hol írják?

"Terms & conditions
I acknowledge that I may void the warranty of my device by unlocking the boot loader." ??

Ez megint azt jelenti. De elvitatkozhatunk még egy ideig.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.