Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44251) eames


eames
tag

Ha beviszem a T-Mobile-hoz sárgulás miatt a telefont, szerintetek mit kezdenek vele?

(#44252) norbert1998 válasza Szmoki (#44250) üzenetére


norbert1998
veterán

de, de az meghalt. :W :O

(#44253) darvinya válasza norbert1998 (#44249) üzenetére


darvinya
titán

Nálam mind2 ugyanazt a sebességet adta.

Kijelzőt még mindig nem küldték?
Bár ünnepek jönnek, ilyenkor lassulnak.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#44254) air válasza eames (#44251) üzenetére


air
nagyúr

Elhajtanak. ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#44255) norbert1998 válasza darvinya (#44253) üzenetére


norbert1998
veterán

nem, még a válaszig sem jutottak el. az automatikus üzenetet megkaptam 8 nappal azután, hogy írtam nekik. arról szólt az autto. üzenetük, hogy megkapták a levelemet, hamarosan válaszolnak. hát szerintem meg nem lesz belőle semmi, vagy ha lesz is, idén már biztosan nem. úgyhogy veszek egy másikat, aztán ha esetleg küldenek egyet, akkor azt majd itthon eladom.
van neked esetleg a z antennakábelének cseréjében tapasztalatod? mikor meghalt a képernyő kissé felpolcolt idegi állapotomban elfelejtettem kihajtani a csavart, minek következtében eltéptem a kábelt. pontosabban letörtem, de ez nem para, mert chip van itthon másik, csak kábel nincs, de elég komplexnek tűnt az is

(#44256) David_DD válasza Joccc07 (#44248) üzenetére


David_DD
tag

woww :D nagyonjóó. én hiszek neked!

de akkor ez a tag valamit elrontott. de nagyon :D https://www.youtube.com/watch?v=u5dqpAU5r64

(#44257) Steve198310


Steve198310
őstag

Na meg lesem a CM12 őt ;]

"Hülyékkel nem érdemes vitatkozni.. Csak lesüllyedsz a szintjükre és ott legyőznek a rutinjukkal"

(#44258) eames válasza air (#44254) üzenetére


eames
tag

Tényleg? Azt hittem már tudnak vele csinálni valamit. :(((

(#44259) air válasza eames (#44258) üzenetére


air
nagyúr

A T már régóta nem csinál semmit.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#44260) darvinya válasza norbert1998 (#44255) üzenetére


darvinya
titán

Sajna, azt már eladtam.
Pont ilyen hiba miatt vették meg. :D

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#44261) pruzsi


pruzsi
őstag

Itt olvastam hogy van frissítés.. ez a cm11 van nekem fent de a bejegyzés a cm12-es frissítésről szólt de ezt nem vettem észre leszedtem ér ráfrissítettem sajnos,csak a philz jutok hogy tudok visszatenni az előzőt hogy az adatok is megmaradjanak.

[ Szerkesztve ]

(#44262) IMIIKE1998 válasza eames (#44258) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Nekem sárgulás, készülékház recsegés, és nem csinálnak vele semmit... :/

(#44263) eames válasza IMIIKE1998 (#44262) üzenetére


eames
tag

Hihetetlen. Azért beviszem, hátha. Hónapokig ignoráltam, de már egyre sűrűbben sárgul.

(#44264) bagyusz válasza air (#44229) üzenetére


bagyusz
őstag

Konkretan nem tudom, hogy mi lehet masik, fejtsd ki bovebben. A proxy sensor hiba a hivaskozben, letetelkor valamint az auto fenynel szokott eljonni.

(#44265) darvinya válasza bagyusz (#44264) üzenetére


darvinya
titán

Bogarak nélkül nincs kihívás. :DDD

Most nálam játék közben a visszagomb érintésére semmit nem csinál, pedig érzékeli a bevitelt.
Gyári fw-ről beszélek.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#44266) bajzal


bajzal
őstag

Az miért van, hogy a telefon alsó sávja pont az a csík ahol a navi gombok vannak nem olyan érzékeny mint a kijelző többi része. Ezt kapacitív érintő tollal vettem észre. A kijelző többi részén egy nagyon minimálisat kell rányomni, jól érzékeli, de a navi gomboknál nem jó, néha csak a nem tudom hányadik rányomásra érzékel. Mi lehet ez?

(#44267) Tin


Tin
veterán

srácok, valaki leírná hogy kell tutifrankón befrissíteni egy SP-n a gyári, kb 1 éve nem frissített androidot a legutolsóra úgy, hogy utána ne álljon fejre? HR mehet, akárhányszor, minden lementve.

step by stepet légyszi. a sus-ról volt olyan, de a sus meg megszűnt ahogy látom.

[ Szerkesztve ]

(#44268) Steve198310


Steve198310
őstag

Na fel tettem a CM12-öt. Jó lett volna de 10 perc után gyalu volt.
Igaz még ugye teszt verzió de remélem faxa lesz.

"Hülyékkel nem érdemes vitatkozni.. Csak lesüllyedsz a szintjükre és ott legyőznek a rutinjukkal"

(#44269) air válasza bagyusz (#44264) üzenetére


air
nagyúr

A hsz-emben ott a link, de akkor leírom.
Arról van szó, hogy a proxi szenzor wakelockot idéz elő, ha fedett állapotában elmulasztott hívás történik.
Ez komoly akku szívást okoz.
Könnyen reprodukálható, csak le kell takarni a proxi szenzort, és rá kell hívni a készülékre.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#44270) air válasza Tin (#44267) üzenetére


air
nagyúr

Az összefoglaló elolvasásáig eljutottál-e már?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#44271) tomp


tomp
félisten

Nos!
Repülő módban 12óra alatt a CM11 merül 1%-ot, viszont aktív kijelzővel nagyon merül. 20perc alatt 10%!
Szerintetek javulni fog még? Az elején 10perc alatt merült 15%-ot!
Még a kártyán van a jó öreg stock rom. Nem szívesen raknám vissza mert azért a CM11 sokkal gyorsabb hiába van a gyárin zram.

(#44272) norbert1998 válasza Steve198310 (#44268) üzenetére


norbert1998
veterán

Írva is volt, hogy jelenleg használhatatlan. :)

(#44273) Tin válasza air (#44270) üzenetére


Tin
veterán

jajaja, csak kíváncsi voltam, érdemes-e a gyári pc companion-t használni, mivel 3rd party tool-t nem akarok, pont ezért lett elegem az androidból.

(#44274) n00n válasza norbert1998 (#44272) üzenetére


n00n
őstag

Azért én is teszek vele egy próbát. Mert kíváncsi vagyok, hogy tényleg gyorsabb-e, mint a KK. Ha igen, akkor a mennyország lesz ez a Lolipop. :) Persze, ha sikerül stabil állapotba hozni. Viszont úgy nézem a mostani hibák nagy része egyszerűen javíthatónak tűnik.

(#44275) norbert1998 válasza n00n (#44274) üzenetére


norbert1998
veterán

A mostani hibák nagy része már javítva van :D csak meg nincs feltöltve

(#44276) n00n válasza norbert1998 (#44275) üzenetére


n00n
őstag

És mikor lesz feltöltve? (Persze, ha lehet tudni) Mert, ha a napokban, akkor várok vele. :K

(#44277) Logeeen válasza n00n (#44276) üzenetére


Logeeen
senior tag

Bagyusz azt mondta, hogy hétvégén tölti fel.

#Xiaomi 13T#

(#44278) miskanaruska válasza jenei1994 (#5351) üzenetére


miskanaruska
csendes tag

Szia!

Sikerült valamilyen alkalmazással hangerőt növelned fülhallgatón?
Nekem is ez a gondom, hogy max. hangerőn a Sony Xperia L nem szól hangosan, főleg ha egy kicsit zajosabb buszon utazom. Eddig egy Nokia X-press music-om volt ennek a hangereje elég volt. Tudsz-e segíteni.

Üdv: Miskanaruska :R

Naposcsibe vagyok még az internet hatalmas baromfiudvarában!

(#44279) darvinya válasza miskanaruska (#44278) üzenetére


darvinya
titán

(#44278) miskanaruska válasza jenei1994 (#5351)

No comment…

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#44280) pruzsi válasza pruzsi (#44261) üzenetére


pruzsi
őstag

Sikerült működésre bírni viszont néha lassú,a teamwin recoveryben milyen műveletet végezzeg el hogy megoldódjon?

(#44281) David_DD válasza darvinya (#44279) üzenetére


David_DD
tag

kiégtem :D:D de ha belegondolsz...legalább van aki visszaolvas a postok között!! :D

(#44282) norbert1998 válasza miskanaruska (#44278) üzenetére


norbert1998
veterán

ez kicsit furcsa így, 39 ezer plusz hsz. után. na mindegy. amúgy ha van root, akkor a viper4android segíthet

vagy ne csúcs fejest használj (több száz Ohm-os) egy nyanvadt telefonon

[ Szerkesztve ]

(#44283) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Felraktam a zRAM-ot CWM-mel stock Telekomos .207-re, de nem igazán látom a pozitív hatást. Felraktam egy status jelző appot is, ami szerint a "ZRAM Used Ratio" 25-30%. Eddig jó, csak a rendszer továbbra is ugyanúgy viselkedik, a szabad RAM olyan 300MB körül indul, és 2-3 app után, főleg ha a Skype az egyik, lemegy 150MB-ra és váltáskor az appok ugyanúgy újratöltődnek (vagy legalábbis a képernyőt teljesen újrarajzolják szép lag-okkal) ahogy eddig. Ekkora fos az Android 1GB RAMmal, vagy csak a SONY ennyire "penge", vagy én csinálok valamit rosszul? :Y

(#44284) norbert1998 válasza Sebhelyes (#44283) üzenetére


norbert1998
veterán

nekem a slimmel simán jó a ram kezelés, ugyan közel sem a z 2 gigája, de nem rossz így sem

(#44285) Sebhelyes válasza norbert1998 (#44284) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Mit jelent a "nem rossz" ebben az esetben? Taszkot váltva "pikk-pakk" felugrik a kiválasztott app képernyője? Félreértés ne essék, nem multigigabájtos játékok között váltanék lag nélkül, csak mondjuk be van hívva a Calendar, Gmail, Evernote, esetleg Walkman, meg a Skype. Ha lemegy a free RAM 200MB alá, elkezdi újrarajzolgatni a képernyőket váltásnál, dacára a zRAMnak (ami Skype-nál 3-4mp). Túl agresszív az Android memória takarítója? Nem elég agresszív a zRAM?

(#44286) sgeza válasza Sebhelyes (#44285) üzenetére


sgeza
veterán

Írj rám privátban emlékeztetőül, hogy küldjem el az általam belőtt paramétereket és programokat. Nekem most kimondottan jó a gyári. Kicsit hosszú a lista, és most nincs időm megírni.

(#44287) Salex1


Salex1
senior tag

Lehetséges valahogy állítani a figyelmeztetések, jelzések hangerejét, amiket beszélgetés közben ad a telefon?

(#44288) bagyusz válasza air (#44269) üzenetére


bagyusz
őstag

Felületesen olvastam át amit linkeltél. :D Azt nem néztem meg, de majd meglesem.

(#44289) Chris2


Chris2
csendes tag

Sziasztok. Barátnőm sp-jével van az a probléma, hogy telefonálás után nem éled fel a kijelző, illetve hívásindításkor egyből lekapcsol, holott még nem is tette a füléhez. A telefon t-mobilos, zárt bl-es. Gyári, 4.3 van a telefonon. Az utolsó frissítést is megcsináltam. Tudnátok segíteni, hogy mit csináljak vele? Előre is köszi!

????????

(#44290) n00n válasza Chris2 (#44289) üzenetére


n00n
őstag

Proximity szenzort kell kalibrálni. Ha jól emlékszem gyári ROM-on ezt a következő képben kell:

Tárcsázóba: *#*#7378423#*#* majd hívás ott megkeresed és kalibrálod.

(#44291) air válasza bagyusz (#44288) üzenetére


air
nagyúr

Köszi.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#44292) Chris2 válasza n00n (#44290) üzenetére


Chris2
csendes tag

Köszi a gyors választ!
Este megpróbálom, ha hazaér a munkából.
Üdv.

????????

(#44293) GEPESZ66 válasza n00n (#44290) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Miután a tárcsázóba beütötted a számokat, akkor előjön egy ablak, ott mire kell kattintani?

(#44294) darvinya válasza n00n (#44290) üzenetére


darvinya
titán

Ott a teszterben mit kalibrálsz?
Calibráció nem támogatott.

Ha csak ráfrissítgetett, akkor érthető a bug.
Amúgy a proximity szenzor fix értékű, azaz 3cm távolságú és ki/be kapcsolás a funkciója.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#44295) n00n


n00n
őstag

Lehet rosszul emlékszem, előző telefonomon így kellett valahogy kalibrálni. Akkor elnézést kérek. :B

(#44296) Lajbymester válasza Chris2 (#44289) üzenetére


Lajbymester
tag

Szerintem csak egyszerűen bekoszolódott a fólia alatt, ha van a telefonon, így egyfolytában azt hiszi, hogy ott van a fülednél.

(#44297) Chris2 válasza Lajbymester (#44296) üzenetére


Chris2
csendes tag

Üdv. A fólia már nincs rajt, ha tisztára törlöm az érzékelőnél akkor is csinálja. Nem ráfrissítettem. Az M-emen nincs kalibrálàs, csak teszt. Az sp-t csak este tudom megnézni. Remélem valami sikerül. Köszi.

????????

(#44298) HD5570 válasza darvinya (#44294) üzenetére


HD5570
aktív tag

Konkrétan a CWM hibám odáig fajult(auto kikapcs cwm backup után ,ha még emlékszel)hogy minden második indításra(be sem kell lépnem a CWM-be) előjött a hiba,és kikapcsolt a telefon.Töröltem a CWM-et 5x 6x rebootoltam,és egyszer sem csinálta.
Valami tipped van esetleg :F
Konkrétan az az utolsó tippem,hogy mivel Németországból hozták a telefont,valamelyik hardver különbözik az itteniektől, és ezért valamilyen formában inkompatibilis a CWM-el a telefon.

[ Szerkesztve ]

„Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát.” „Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki.”

(#44299) darvinya válasza HD5570 (#44298) üzenetére


darvinya
titán

Hát…ez nem olyan biztos, lehet amit használsz CWM és amire használod nem jó.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#44300) lecso 100


lecso 100
csendes tag

Sokáig nem engedtem, hogy frissítse magát ismét a gép, de kb. két hete rászántam magam. Az aksi szereti.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.