Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) eventus válasza rizso (#150) üzenetére


eventus
veterán

Ha a 256 GB XQ-CT54, akkor 1 fizikai és 1 eSim. Én Telekom eSim, működik. Örülök, hogy tetszik :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#152) bajormisi


bajormisi
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis információra lenne szükségem.
Hogy áll az 1/ív a melegedéssel? Nyáron 14 napon belül visszaadtam mert nagyon gáz volt. Történt azóta valami érdemleges előrelépés? Mert a teló amúgy nem lenne rossz.
Sokat a videózom 4K ban. Játék az nincsen.
Köszönöm.

(#153) eventus válasza bajormisi (#152) üzenetére


eventus
veterán

Szoftveresen sokat javítottak rajta, de fizikális hűtés hiányában van némi langyosodás, de nem forró.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#154) bajormisi válasza eventus (#153) üzenetére


bajormisi
csendes tag

Köszönöm! Akkor úgy tűnik július óta van némi javulás. Lehet teszek egy próbát vele ismét.

[ Szerkesztve ]

(#155) eventus válasza bajormisi (#154) üzenetére


eventus
veterán

Nem érdemes megvárni az V-t? Én már azt venném, remélhetőleg a gen2 proc és jó hőelvezetés lesz. Várható nagy kamera bumm is.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#156) eventus


eventus
veterán

[link] Folyamatosan frissülő custom kernel. Esetleg próbálta valaki?
Ráment nagyon a CPU korlátra, ne melegedjen, bár az ment gyárilag is.
Egyéb tulajdonságok érdekesek lehetnek benne?

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#157) eventus


eventus
veterán

Telefon alkalmazás váratlanul leállt... Sokszor :) hogy ezt mi okozza, mert az elmúlt két hétben csinálja, új frissítés nem volt. Mindkét SIM esetén előfordul.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#158) Dr. 444Hertz válasza eventus (#157) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Esetleg nézd meg, hogy melyik alkalmazásnak van hozzáférése a telefonhoz, és próbáld kiikszelni azokat, amelyiknél lehetségesnek tartod a bibit.
(Más ötletem nincs...)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#159) eventus válasza Dr. 444Hertz (#158) üzenetére


eventus
veterán

Ennyi, semmi felesleges

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#160) eventus válasza eventus (#159) üzenetére


eventus
veterán

Csörög a telefon, kijelző nem kapcsol be, de valóban van hívás. Hívás közben állítanám a hangerőt, nem megy, alkalmazas leállt, hívás nem szakad meg. Azért igy nagyon para. Telefon app adatait is töröltem, de semmi. Ne már.... :(

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#161) Dr. 444Hertz válasza eventus (#159) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Itt nézd meg.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#162) eventus válasza Dr. 444Hertz (#161) üzenetére


eventus
veterán

Úgy tűnik megoldódott, 2 napja nincs hiba. Elég bosszantó, még telefonálni is képes akadni a rendszer.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#163) Elit3Zotya válasza eventus (#162) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Sony telefonok pedig nagyon stabilok/gyorsak voltak, amik eddig nálam voltak.pl 1iii. Valami egyedi hiba lehet szvsz.

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#164) eventus válasza Elit3Zotya (#163) üzenetére


eventus
veterán

Ezért volt érdekes, de előfordulhat. Nem a droid miatt váltottam :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#165) Dr. 444Hertz válasza Elit3Zotya (#163) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Nálam is stabil az 1iii, de például egy szerviz után (antenna hiba), miután biztonsági mentésből laktam újra, az alkalmazások annyira hülyén viselkedtek az engedélyek miatt, hogy inkább 0-ról telepítettem az összeset.
Ezért gondoltam, hogy esetleg itt érdemes keresgélni.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#166) eventus


eventus
veterán

Érdekes pletyka: maradja 12 mpx a főkamera? Elvileg némi szavazás alapján nem is szeretnének 20 mpx feletti szenzort a szabazók. Egy natív nagy pixel méret, 18-19-20 mpx elég lenne, semmi összevonás. 12 mpx kevés szerintem a részletességhez, főleg a mai kijelzők mellett. De ha marad 12, akkor most új szenzort kérünk :) [link]

Hivás gondok azóta sem jöttek elő.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#167) Elit3Zotya válasza eventus (#166) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Szerintem is jobb lenne egy jó nagy szenzor, és pl 20mp.
Amit még meg léphetnének, hogy a zoom kamera is legyen picit nagyobb szenzorral ellátva.

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#168) eventus


eventus
veterán

1V [link] Elég valósnak tűnik, főkamera is látszik nagyobb.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#169) Dr. 444Hertz válasza eventus (#168) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

ToF szenzor viszont eltűnt... bármit is jelentsen a gyakorlatban :D

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#170) Elit3Zotya válasza eventus (#168) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Szenzornövelés csak előnyére válhat.. :K

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#171) Dr. 444Hertz válasza Elit3Zotya (#170) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Nem feltétlenül, de reméljük, hogy egy fejlettebb szettet kalunk ;)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#172) eventus válasza Elit3Zotya (#170) üzenetére


eventus
veterán

Remélem adaptív hz kijelző is lesz, fix 120 ciki lenne + elvárt szintű kamera és veszem is meg :) droidtól továbbra is falramászom, de sony tulajdonságokkal élhető.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#173) Elit3Zotya válasza Dr. 444Hertz (#171) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Mondjuk igaz, de azért egy jobb, nagyobb, fejlettebb szenzorból bízzunk benne, hogy a Sony is tud egy megfelelő szoftvert írni..Pl a pro i eléggé jóféle képeket lő a fő szenzorral, bár oda is jobb lett volna egy picit nagyobb felbontás.

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#174) Dr. 444Hertz válasza Elit3Zotya (#173) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

A Pro-I esetén adott a nagyobb felbontás, csak ugye a lencse-szenzor távolság/méretarány miatt a pixeleknek csak egy része lett kihasználva.
Remélem, itt az 1 V esetén ilyesmi nem lesz
(Mondjuk a Pro-I egy techdemó, az 1-es széria viszont annyira azért nem, úgyhogy kizártnak tartom, hogy ilyesmi megtörténik :D )

Én annak örülnék, ha az új szenzor több fényt tudna befogni, vagyis a nagyobb pixeleket preferálnám, mint a mennyiséget.
Szeretem a Sony-féle fotókat, de azért el tudnék viselni kevésbé kontraszos színvilágot.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#175) eventus


eventus
veterán

1 V specifikációk: [link]Fő kamera érdekes: 12MP 1/1.28" 24mm f1.7-4.0 - valós 12 mpx nagy pixel mérettel vagy összevon 50 mpx? Ha lesz pro ii, akkor megértem, hogy nem kapott 1" szenzort. Változtatható rekesz klassz. 70 mm induló telének örülök, 85-nél már elég rossz volt, 125 vicc. kijelző remélem tényleg az lesz. Aztán várjuk a hivatalost :))

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#176) Elit3Zotya válasza eventus (#175) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Na jó ha ez tényleg ilyen lesz, akkor azért elég jó lenne...Ezekkel a változtatásokkal simán kiegyeznék.. :K
Mikorra várható a megjelenése..?
Ja megvan MWC

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#177) Dr. 444Hertz válasza Elit3Zotya (#176) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Azt írja a cikk (japánul), hogy nem valószínű, hogy az MWC-n ott lesznek, így valószínűleg egy saját szervezésű rendezvényen mutathatják be február 28-án.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#178) eventus


eventus
veterán

Elvileg valós képek az V-ről [link]

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#179) Dr. 444Hertz válasza eventus (#178) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Elég nagy kitüremkedés van a kameránál, ez biztató.
Kíváncsian várom :))

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#180) eventus válasza Dr. 444Hertz (#179) üzenetére


eventus
veterán

Már vevőm is van a IV-re :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#181) eventus


eventus
veterán

Jött egy 354 mb frissítés, 64.1.A.0.869. 860 volt fent, így ez csak hibajavítás lesz, de nem kicsi.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#182) tutuhawer válasza eventus (#181) üzenetére


tutuhawer
őstag

Én nem tudom, ki mit javít havonta, de nekem edig is letarolt mindent a készülék.
Hasít minden program, mint a villám.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#183) eventus


eventus
veterán

Új kép az utódról [link]
Ház is módosult kicsit, azt írja vastagodott, nyilván a kamera miatt. Ezen visszaköszön a rgb szenzor is, remélem semmit nem spórolnak le. Elvileg megbízható szivárogtató forrásból jött a kép.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#184) Dr. 444Hertz válasza eventus (#183) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Nekem gyanús, hogy nem egyetlen készülékkel készülnek...

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#185) eventus válasza Dr. 444Hertz (#184) üzenetére


eventus
veterán

Igen, szó volt ultra verzióról is. De akár johet egy pro-ii. Utóbbit venném meg, mert ha marad a főkamera 12, jelen szenzorral akkor az semmi fejlődés. Mostani pro a sötétebb kijelző miatt nem vettem.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#186) eventus


eventus
veterán

1 V: itt a Tof, hol a Tof játék [link] Nem vagyok benne biztos, hogy sok haszna van, sötétben többször pontatlan közelre is. i13 lidar jobban működött.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#187) eventus


eventus
veterán

Nagyobb kamera szofi frissítés várható? [link] [link]

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#188) eventus


eventus
veterán

Végső 1V desing? [link]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#189) eventus


eventus
veterán

Talán a valós szenzor méretek: [link]
Ilyen főszenzor oneplus 8 proban volt, 48 mpx mellett. Ha igaz a nagyobb pixel méret akkor az jobb lenne binning nélkül.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#190) eventus válasza eventus (#189) üzenetére


eventus
veterán

Kamera körül elkezdett valami lötyögni, kis mozgásra is :F holnap szerviz. Esetleg tapasztalt ilyet valaki? Minden működik, zoom lencsék is, talán a minőséget tudnám a fő kamerán említeni romlásként.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#191) otto14 válasza eventus (#190) üzenetére


otto14
senior tag

Esetleg volt leejtve a telefon, vagy csak magától?

nekem nincs ilyen telefonom, csak kíváncsiskodom

asd

(#192) Dr. 444Hertz válasza eventus (#190) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Mindenképpen szerviz.
Valószínúleg az üveg réteg ragasztása engedett el, ha a lötyögés alatt azt értesz, amit én is.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#193) eventus válasza Dr. 444Hertz (#192) üzenetére


eventus
veterán

#191otto14: olyat nem kapott mint más telefonom.

#192Dr. 444Hertz: kíváncsi leszek mi okozza. Továbbá érdekel, hogy miért olyan gyenge a térerőm kezdettől fogva.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#194) eventus


eventus
veterán

1V szenzor méretek: [link] Ha 1/1.4 akkor lehet a Sony IMX 689 lesz, binninggel annyi amennyi korábban szivárgott. Ilyen szenzor volt az Oppo find X2 proban is, nem rossz.
1V teljesítmény: [link]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#195) eventus válasza eventus (#193) üzenetére


eventus
veterán

Leadva szervizbe, addig egy pixel 6a helyettesít.. Android és Android között is van különbség, hiába ez szűz droid, agyrém a Sonyhoz képest. Fotozàsnàl próbàlom nyomni a gombot :D

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#196) Dr. 444Hertz válasza eventus (#195) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

A gomb nagyon hasznos, én már a függője vagyok... :DDD

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#197) eventus


eventus
veterán

Elkészült a telefonom, nem találtak semmi hibát. Szerintük az optikai stabilizátornak van hangja, többi telefonnak is van. Többet meghallgattam, éppen hogy hallható valami, de az enyém szinte kattog ha mozdul a telefon. Esetleg más 1 IV tulaj mit tapasztal vagy 1 III? Fókusz is véleményük alapjàn rendben van. Köszi :(((

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#198) Dr. 444Hertz válasza eventus (#197) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Jaa....
A stabilizátornak (és talán a teleszkópnak is) tényleg van hangja, ha erősen rázod.
Bekapcsoláskor kattog (és vinnyog) is rendesen, amikor az egész rendszer el kezd mozogni.

Az már más kérdés, hogy ha nem igazán rázod, akkor nem kéne hallatszódnia.
Nyilván zavaró mértékű nálad, tehát van baj.
Ha Pest környékén laksz, esetleg vidd be a West End szaküzletbe, ha oda is jó a garid.
Hátha ott a srácok is látnak valamit a telefonodon...

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#199) eventus válasza Dr. 444Hertz (#198) üzenetére


eventus
veterán

Igen, van baj. Elmúlt egy hónapban észleltem, képeken is.
Cordonba adtam le közvetlen. Egy hét után jött a mail, hogy minden oké normális hang. Hosszabb levelet kaptak, ellenőrzik újra. Kértem prezentálni másik ugyanilyen telefonon, illetve szerintük más márka telefonjai is ennyi adnak ki hangot. Nem hinném, hogy a Sony valamilyen oknál fogva inkább kattog :)

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#200) eventus válasza eventus (#199) üzenetére


eventus
veterán

Ma visszakaptam a telefonomat, megtörtént a fő és a zoom kamera csere. Láthatóan más a kamera pozíciója, pengék újra a képek :)) alig hallható a képstabilizátor. Elbeszélgettem volna azzal, aki elsőre pattintott. Sajnos rosszak a tapasztalatok a Cordonnal, kicsit sarokba kell szorítani őket. Japánosan mehet neki a szeppuku ;]

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.