Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18401) kamarush válasza ko9 (#18399) üzenetére


kamarush
csendes tag

Most komolyan még Theme Engine-t is kellene portolnom? :D :Y
Bár más ki csinálná meg.....
Na jó nem azért írtam :DD Ha kész van minden /kernel és minicmsandwich/, belevágok abba is :)

(#18402) ko9 válasza Keeperv85 (#18400) üzenetére


ko9
addikt

Nono! Semmi sem lehetetlen!

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#18403) natë


natë
nagyúr

ko9 : a miui-dnál egy problémám még lenne, a zene lejátszó állandóan a rádiót akarja elindítani, akár fülessel, akár anélkül próbálom.

(#18404) Keeperv85 válasza ko9 (#18402) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ó, dehogy is nem. A folyamat nem reverzibilis. Akkora adatvesztést okoz, hogy képtelenség visszafordítani. Már a bájtkód visszafejtése sem megy, a dexelés után meg végkép bezárul a kör...

Eleve az interpreter kihagy mindent, ami csak az emberi megértés miatt kell. Ha lenne visszafordító rutin, akkor már nem lenne, mert az összes JAVA fejlesztő megpiszkálta volna az interpretereket.

(#18405) parts válasza kamarush (#18401) üzenetére


parts
tag

Az új minicmsandwich is lesz zárt BL-re? ICS .587 stock kernelen? Ez esetben tudsz valamit kezdeni a LED buggal? LWW hangszóró probléma megoldódik? Örülök, hogy visszatértél, a minicmsandwich nagyszerű munka.

Xiaomi 13T Pro

(#18406) kamarush válasza Keeperv85 (#18404) üzenetére


kamarush
csendes tag

Ez egy visszakódolt smali fájl ;]
[link]

/* Stock 587 Ics SystemUI */

[ Szerkesztve ]

(#18407) Keeperv85 válasza kamarush (#18406) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Az jó, mert eredetileg a fájl így néz ki. ;] De neked ezt nem kell elmondanom remélem. Mellesleg ott vannak még a binárisok a java mellett, amit szét kéne szedni érhető formára.. etc...

(#18408) kamarush válasza Keeperv85 (#18407) üzenetére


kamarush
csendes tag

Ez a fájl konkrétan az ImageWallpaper :)
Nem a SystemUI.java.

[ Szerkesztve ]

(#18409) Keeperv85 válasza kamarush (#18408) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Látom közben csak sikerült rosszat betenni, késő van ehhez :B

Persze, valamennyire vissza lehet hozni, de pl. ezekkel mit kezdesz?

public void onVisibilityChanged(boolean paramBoolean)
{
synchronized (this.mLock)
{
if (this.mVisible != paramBoolean)
{
this.mVisible = paramBoolean;
drawFrameLocked();
}
return;
}
}

..ezt helyett:

@Override
public void onVisibilityChanged(boolean visible) {
if (DEBUG) {
Log.d(TAG, "onVisibilityChanged: visible=" + visible);
}

synchronized (mLock) {
if (mVisible != visible) {
if (DEBUG) {
Log.d(TAG, "Visibility changed to visible=" + visible);
}
mVisible = visible;
drawFrameLocked();
}
}
}

Nyilván vissza lehet pakolni, meg összenézni, ha értékek szerepelnek, de hát ez messze csak akkor megy, ha legalább hasonló forrás van. Mikor semmi sincs, akkor ez hiába...

(#18410) kamarush válasza Keeperv85 (#18409) üzenetére


kamarush
csendes tag

Ez például 2 különböző forrás :U Ahogy nézem Aosp.
Tehát maradjunk annyiban, hogy a dex visszafejthető ha nem is teljesen, de 80%-ban igen. Mert ugye ez volt az eredeti felvetés, hogy nem lehetséges :B
ko9 majd linkeli a progit, aztán tudsz vele játszani :P

[ Szerkesztve ]

(#18411) Keeperv85 válasza kamarush (#18410) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ismerem a dex2jar-t. ;) Amúgy nem AOSP és nem, nem különböző források! Megnéztem én is egy szétkapott system ui-ban, nagyjából ugyanezt adja vissza (ezt az eljárást illetően dettó...). Maradjunk annyiban szerintem, hogy semmire sem mész vele, még te sem, ha nincs meg a párja. Túl hiányos ahhoz, hogy magában ezzel bármit is lehessen kezdeni. Viszont arra jó, hogy meg lehet keresni az eredeti részeket és szépen összepakolni őket újra, ha valahol megvannak. Ameddig nincs valami ínyencség betéve a kódba, (Mint pl. abban amiből ez a rész van a framework alá be van szórva a Cedar-X média támogatás...), addig lehet ezzel játszani, de ahogy ez bejön a képbe és egyre több lesz a hiányzó vagy rosszul visszafejtett rész, úgy fogynak a lehetőségek...

Játszhatunk olyat, hogy én adok egy apk-t és kérem vissza mi volt benne, úgy hogy az fordítható állapotban legyen ismét, de ez nem fog működni a dolog. Kipróbáltam már párszor, ugyanis múltkor pont az egyik saját romom módosításai távoztak angolosan a nagy semmibe... :U

(#18412) Danndi


Danndi
tag

Hali! Kb. 3 hete van minim, de az agyamra megy!! Nem tudom, hogy típushiba, vagy az enyém rossz, de magától rezeg a telefon, mint ha nyomkodnám a vissza gombot, pedig egy ujjal nem érek hozzá... ezzel vigyem vissza garanciába, vagy valami szoftveres a hiba??? :U

(#18413) Pocok256 válasza Danndi (#18412) üzenetére


Pocok256
veterán

Nem tudom hogy típushiba vagy mi de a userek folyamat képtelenek használni a keresőt :(

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#18414) wayne1 válasza Danndi (#18412) üzenetére


wayne1
senior tag

Te is meg tudod csinálni ha root-olt a telód, keress rá itt a fórumban. De ha beviszed szervizbe akkor is megcsinálják, csak egy kalibrálás kell neki.

Más.
Rákerestem itt a fórumon a 720p-s mkv file-okra. Nekem most stock GB van fent, semmi mókulás csak a root. Kipróbáltam a Dice playert, BS playert, MX playert de mindegyikkel akad a lejátszás mint az állat. Mi lehet a gond, mert olvasom itt, hogy mindenkinek simán megy.
BS player HW módban nem is játsza le csak SW módban. Kipróbáltam több mkv file-t is.

(#18415) surgyi


surgyi
senior tag

Sziasztok!
Szakadt már el valakinek a töltő csatlakozó fedelét tartó kis pöcök? Egyik töltéskor mikor kipattintottam a földre esett...tudom nem nagy valami, de szervizben vajon átcserélik ezt a kis gumi fedelet??

(#18416) Keeperv85 válasza surgyi (#18415) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Az enyém még tartja magát, de mielőtt vettem a telót valahol pont láttam egy videón, hogy a srác megpróbálta letépni, de nem jött össze. Szerintem megér előbb egy telefonálást az ügy, hogy ne kelljen feleslegesen elmenni a szervizig, bár valószínű cserélik is ezeket.

(#18417) natë válasza natë (#18403) üzenetére


natë
nagyúr

User error volt.

Más: lecseréltem a JB adreno V3 driverre a rom drivereit. Működik hiba nélkül.

(#18418) ko9 válasza natë (#18417) üzenetére


ko9
addikt

Megérte?

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#18419) natë válasza ko9 (#18418) üzenetére


natë
nagyúr

Normál működésben nem veszek észre különbséget, játszani meg nem játszom, de állítólag komoly fps növekedést jelent. Én csak tesztelgetek ;]
Ha flasheltem zipből CWM alatt, az elvileg ok, ugye? :F

Szerinted az az ACID audio bizbasz működik a romod alatt? Nem mintha a miui lejátszó hangzásával gond lenne.

Ja egy javaslat/kérés : ha lehet folytasd a romod fejlesztését. Nem igen van konkurrense jelenleg és ezt őszintén így gondolom.

(negyedjére próbálok postolni, remélem minden elküldi a fórum egyben :W )

[ Szerkesztve ]

(#18420) GuruZone


GuruZone
őstag

sziasztok, flashtool, CWM-dal bűvészkedtem úgy 3 hete, és felraktam asszonynak a Real ICS r6-ot (Based on the latest Official Sony ICS 4.1.B.0.587), raktam hozzávaló kernelt is,

de asszony panaszkodik, hogy lassabb, mint a gyári (!) 2.3.x és sok az FC.

Hogy tudnám feltenni a legutolsó gyári ROM-ot? Vannak hozzá image fájlok? Van downgrade lehetősg a 2.3-ra ugye?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#18421) satesz2


satesz2
csendes tag

Sziasztok!

Valaki tudna nekem segíteni?....

A PC Companion jelezte tegnap hogy elérhető egy új frissítés a telefonomhoz. Nem tudom pontosan.. de valami 4.1.b. ..... Nem tudom mi a vége.... El kezdte a letöltést.... majd kiírt valami hibát. Ezután azt kérte, kapcsoljam ki a telót, tartsam lenyomva a hangerő "le" gombot, és csatlakoztassam a telefont újra a géphez. Simán megtörtént a frissítés. De...
Azóta eltűnt a wifi. Egyszerűen nem ismeri fel. Igaz.. ez már múltidő..ezt már sikerült orvosolnom. Viszont a billentyűzár feloldás eltűnt. Egészen pontosan a kikapcsológomb rövid megnyomásával be lehet kapcsolni a zárat, de a kikapcsolás úgy működik, hogy ha megnyomom a "Home" gombot... (akár véletlenül is) A képernyő zár jön elő.... (Az a 9 karika, amin be lehet állítani egy alakzatot ... ) Ezzel nem is lenne semmi gond.. CSak hogy alatta ott van hogy segélyhívás... Ami elég gáz, mert ha az ember zsebben hordja a telefont, mint én is..és dolgozok is közben és nem egy irodában.... Akkor a régi módi elég gyakran megismétlődik.. hogy a telefon vígan tárcsázgat miközben én nem is tudok róla.... Mivel nincs billentyűzár... a segélyhívót nyugodtan tárcsázhatja.

Mi lehet a gond?.. Hová lett a billentyű zár? ( Amikor a bal alsó sarokból elcsúsztattam az ujjam a jobb alsó sarok felé) ...

Előre is köszönöm a segítséget!

(#18422) Danndi válasza wayne1 (#18414) üzenetére


Danndi
tag

köszi, egyenlőre nyomtam neki SUS-al egy frissítést, de észre se vettem már az ICS-t dobta fel, ezzel most még nem szórakozott...

(#18423) fatal`


fatal`
titán

Ez a smultronic rom kicsit modokkal megtámogatva (skip track via long volume button pres, reboot és reboot to cwm menükkel, másik systemuival) marha jó, gyors ROM. Ajánlom én is. :)

(#18424) sdd2


sdd2
veterán

Egy rossz hír sajnos Nem lesz Jelly Bean hivatalosan a 2011-es modellekre

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#18425) fatal` válasza sdd2 (#18424) üzenetére


fatal`
titán

Ennyit a 1,5 éves támogatási ciklustól, alig telt le valamivel több, mint egy év.

Gondolom így marad 587-en, led bugostul. Elég érdekes hozzáállás. :) Persze a 2012-es modellek két főverziófrissítést kapnak.

[ Szerkesztve ]

(#18426) sdd2 válasza fatal` (#18425) üzenetére


sdd2
veterán

Ez van sajnos... :(((

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#18427) fatal`


fatal`
titán

"Beyond Ice Cream Sandwich we would not able to guarantee owners of these smartphones the user experience you expect and we demand"

Ez meg milyen röhejes indok már? Bezzeg az Xperia J-n azon tudja garantálni, az MSM7227-tel, mi?

Inkább mondja azt, hogy vegyetek újat, mint megint ez a röhejes, "nem bírja a hardver" duma, szánalmas.

(#18428) natë válasza fatal` (#18425) üzenetére


natë
nagyúr

Az Xperia-k előtt Defy-om volt. 2.2-es gyári sw az utolsó arra a modellre, de ezt te is tudod. Van már régóta ICS-ük, JB-ük és piszok gyors, bugmentes CM7-esük (azóta sem láttam fürgébb customot egy mobilra sem).
Mindez zárt bl-rel.
Szóval szerintem ez a hír annyira nem elkeserítő (annak ellenére, hogy igazad van). Lesz nekünk is hibátlan Jellynk, ha meg mégsem, akkor eladjuk 2013-ban a 2 éves telefonunkat.

(#18429) GuruZone válasza GuruZone (#18420) üzenetére


GuruZone
őstag

Help #18420 :)

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#18430) FET-MEN válasza fatal` (#18427) üzenetére


FET-MEN
veterán

Vicc amit csinálnak.. :( összes gyártó ilyen homér.. na persze örültünk h ezek megkapják az ics-t de én tudtam hogy effölé nem lesz lépés..ugyanaz a helyzet mint annó x8-nál, meg a többinél. Amúgy lol LED bug? Akkor ezért nem jelez az normálisan csak én nem tudtam.. :U :DDD Mondjuk sose nézem mert rossz helyen van :)

Iphone 7

(#18431) fatal` válasza natë (#18428) üzenetére


fatal`
titán

A proléma avval van, hogy itt nem olyan egyszerű romokat telepítgetni, mert a testpointtal kell szarakodni. Én meg félek, hogy téglázom a telót :D

(#18430) FET-MEN: Custom romoknál, van, amelyiken javítva van, de a gyári romon szar. GB alatt még jó volt. A vicc az, hogy közben kijött egy frissítés ugye (587) és ott sem javították.

1,5 év support mi? Persze...

Ha lenne új nexus 4"-on, normális áron (nem kell csúcshardver 200k-ért), akkor vevő lennék rá. Most max használt Nexus S van (nem kell nekem 4,5" meg nagyobb tepsi), használt telefon meg nálam nem játszik. Mondjuk még egy évig biztos kiszolgál a mostani is. Annyira nem nagy érvágás, hogy nem lesz jelly bean, nem evvel van a baj, hanem a pofátlan indokkal, a pofátlan ígérgetésekkel (1,5 év support).

[ Szerkesztve ]

(#18432) dokee78 válasza GuruZone (#18429) üzenetére


dokee78
félisten

Keress vissza a hozzászólásaimra,
van egy flashtool linkem a benne van a 2.3.4 es ROM is.

(#18433) Mr X


Mr X
veterán

Srácok, megint segítség kellene.

Olvastam anno többeknél is, hogy töltőre dugva meghülyül a touch screen, nem érzékel, máshol érzékel. Erre született valami megoldás?

(#18434) fatal` válasza Mr X (#18433) üzenetére


fatal`
titán

Másik töltővel csinált nekem ilyet. Megoldás volt, hogy inkább gépen töltöttem USB-n, meg a gyári fejjel :D

(#18435) Mr X válasza fatal` (#18434) üzenetére


Mr X
veterán

Akkor visszaviszem, kicseréltetem a töltőt. GSM boltos a telefon és valami utángyártott töltőt adtak hozzá.

Köszi a tippet. :R

[ Szerkesztve ]

(#18436) kamarush válasza sdd2 (#18424) üzenetére


kamarush
csendes tag

Ezt eddig is tudtuk :U
És figyeljétek meg, hogy azok a telók megkapják hivatalosan a 3.4-es kernelt is :D
Úgy ahogy elkezdték GB-vel 2.6.35-re, Ics 3.0.8-ra és majd a Jellybean 3.4-re.... Ahogy kell/ene.
Nem úgy mint nálunk.. Froyo kernelt kaptunk GB-re és Ics-re is.

[ Szerkesztve ]

(#18437) sdd2 válasza kamarush (#18436) üzenetére


sdd2
veterán

Sajnos :(((

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#18438) kamarush válasza sdd2 (#18437) üzenetére


kamarush
csendes tag

Na de nembaj...
Útban van már hozzánk is :B

(#18439) sdd2 válasza kamarush (#18438) üzenetére


sdd2
veterán

Igen, ko9 mondta, hogy készülget. Igaz én már sajnos nem vagyok tulaja, de majd megnézem milyen lett videón. :)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#18440) gabe_


gabe_
őstag

Hogy az Xperia T mi ratyi képeket csinál... Hiába exmor meg minden, sztem a miénkkel sokkal jobb minőségű fotókat lehet lőni...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#18441) ricsike81


ricsike81
aktív tag

hallotáttok hogy 2011 xperia készülékekre nem lesz hivatalosan jelly bean sajnos. remélem lesz még egy javitó frissités a minire ettől függetlenül.

(#18442) eastsider válasza ricsike81 (#18441) üzenetére


eastsider
nagyúr

(#18443) natë válasza ricsike81 (#18441) üzenetére


natë
nagyúr

Nem, mert a Jelly-t átugorják és az utódja landol a mi készülékeinkre.

(#18444) mathaus=) válasza kamarush (#18438) üzenetére


mathaus=)
senior tag

Ha megszabad kérdezni hogy halad a 'project' hogy a függő készüléket birtokló
egyének is tudjanak kernelt cserélni?;)

(#18445) evo87 válasza ricsike81 (#18441) üzenetére


evo87
őstag

Így van, jelly bean nélkül használhatatlan lesz a telefon.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#18446) FET-MEN válasza natë (#18443) üzenetére


FET-MEN
veterán

még ha így lenne :)

Iphone 7

(#18447) dokee78 válasza ricsike81 (#18441) üzenetére


dokee78
félisten

Várható volt a "write-only" troll

(#18448) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Nagykijelzőhomér vagyok, sgs-re fóliára megéri 1-1be?

Iphone 7

(#18449) sdd2 válasza FET-MEN (#18448) üzenetére


sdd2
veterán

ááá... nem

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#18450) FET-MEN válasza sdd2 (#18449) üzenetére


FET-MEN
veterán

A csávót nem érdekli csere. :DDD . Mindegy gyári ics ugyis többet ér meg a vaku..

Iphone 7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.