Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) mrlujoak válasza Bog (#45) üzenetére


mrlujoak
veterán

Jó, akkor neked ötleted?
Én előálltam egy tézissel. Várom a tiéd is. Amugy a menü, a formaterv, az a leányvállalaté, a MegaBass TM, a Sony Corp. tulajdona.
Az X1-et azért hoztam fel, mert ugye abban is megtalálható A mélyhangkiemelés...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#52) androcles válasza copin (#40) üzenetére


androcles
tag

Ez egy jó ötlet, kár, h. akik milliókért ülnek a marketing osztályon az SE-nél, ilyen nem jut eszükbe! Voltak ilyen cuccaim, és főleg a kétkazettás magnóik csúcsak voltak anno.

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#53) Bog válasza mrlujoak (#51) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Igen, nekem van. Direkt butítják, hogy legyen létjogosultsága a kicsit magasabbra pozícionált telefonoknak, mint mondjuk a W595, vagy a W380, vagy a W702, stb.

A Walkman is a Sony tulajdona.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#54) mrlujoak válasza Bog (#53) üzenetére


mrlujoak
veterán

Hát... :U
Igen, tudom, hogy a Walkman is a Sony Corp. tulajdona, csak ugye erről már írtam kettővel előbb, hogy ezzel elégedjen csak meg a W302... :)

Mindegy, kíváncsi vagyok a hivatalos válaszra, miért maradt ki a MegaBass ebből a Walkman modellből.
Ettől viszont a Bass és nem elhanyagolható módon a Kézi (állítható) ekvalízer benne van, így a zenei élményről nem maradnak le a low-end felhasználók sem.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#55) joey04 válasza hemaka (#50) üzenetére


joey04
titán

Mondtam én hogy a végén majd kiadnak egy walkmant kártyás csomagban 5k lesz de nem lesz benne zenelejátszó sem. :(((
azzal is "viccelődtem" régen hogy majd a megabass is kimarad. erre tessék.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#56) mrlujoak válasza joey04 (#55) üzenetére


mrlujoak
veterán

Fogd a Sagemre, és szép napod lesz... ;]

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#57) Ricardo


Ricardo
félisten

Alsó kategória ide vagy oda nem szabadott volna kihagyni. Ha nem fér bele ebbe a kategórlába, akkor nem kell lehozni a Walkman nevet ennyire alulra.
Ezt az árat (a Brand "lejáratása") nem éri meg. Ennek a névnek, mint ahogy a cybershotnak is egy minőséget kell garantálnia. bizonyos szint alatt ezt nem lehet ez érthető, de akkor nem kell erőltetni.

Szerk: A hivatalos válaszra én is kíváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#58) Bog válasza mrlujoak (#56) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az a baj, hogy az átlagjúzernek fogalma sincs róla, hogy a Sagem áll a háttérben, sőt, talán páran le is köpnék a telefont, ha tudnák, nem cseng olyan jól ez a név.
Ők csak annyit látnak, hogy itt egy Sony Ericsson Walkman formájú Sony Ericsson Walkman, amiből kispórolták a megabass funkciót, s ebben az esetben töknyóc, hogy ez igazából mennyire befolyásolja a hangminőséget, mert az egységsugarú júzer nem ezt nézni.

Próbálok hivatalos választ szerezni, a kérdés mindenesetre elment a megfelelő emberekhez.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#59) Vtwo


Vtwo
senior tag

Inkább a W200i 9900-ért.

(#60) AMD Power


AMD Power
titán

Ha lenne benne AF nem is lenne vele nagyon problémám. Bár a számológép elég béna lett , de a többi aránylag rendben van. Nekem mondjuk a hátlapja nagyon nem jön be , de még belefér.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#61) joey04 válasza mrlujoak (#56) üzenetére


joey04
titán

hát nekem nem ettől lesz szép napom.de látom neked már csak ez a vigasz maradt :C

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#62) mrlujoak válasza AMD Power (#60) üzenetére


mrlujoak
veterán

A testvérmodellben sem lesz AF (S302) ami a Snapshot családba kerül. :U

Joey20: nekem nem kell semmilyen téren vigasz, sem rosszkedvű sem frusztrált nem vagyok, pláne nem emiatt a modell miatt. :))
Személyszerint sokkal rosszabbra számítottam, de meglepett, hogy a Sagemmel közös tervezés nem lett rossz.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#63) joey04 válasza mrlujoak (#62) üzenetére


joey04
titán

még ennél is rosszabbra számítottál? :Y
látszik hogy se telefonokat használsz, jelszó: mindig lesz rosszabb!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#64) AMD Power válasza mrlujoak (#62) üzenetére


AMD Power
titán

S302.. Elég baj ,hogy abban se lesz AF. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#65) mrlujoak válasza joey04 (#63) üzenetére


mrlujoak
veterán

Tudod, a Sagem rettenetes szoftvereket szokott írni a mobiljaira, és bizony a minőséggel is akadt gond.
Na, ez ebben az esetben nem jelentkezett.
Ezt a gúnyos jelmondatod mindegyik gyártónál elsütheted, mert bizony a nagy Nokia is a napokban mutatott be jópár hulladékot( meghökkentő módon az N96-tal az élen, hisz elbújhat az N85 mellett a modell), a Samsung is "nagyot alkotott" pár modellel, és bizony az LG-től is olvastunk mostanában mobilhorrort. ;]

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#66) joey04 válasza mrlujoak (#65) üzenetére


joey04
titán

csak nem mindegy hogy mindegyik modellre elsüthető, vagy csak 1-2re

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#67) Sellaci


Sellaci
tag

Hello! Láttam a Mediában, és volt egy olyan menü, hogy fényhatások. Nem volt rajta alapból MP3, nem tudtam kipróbálni... Mit takar? Am. nem annyira rossz telefon sztem, élőben mindenképpen jobb az összhatás.

(#68) AMD Power válasza Sellaci (#67) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem jó lett ez a telefon. Nekem csak egy bajom van vele. AF!!

Az a kurv* AF ,hogy miért nem fér bele egy csomó SE-be!? :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#69) Ricardo válasza AMD Power (#68) üzenetére


Ricardo
félisten

Ha el is kezdi szélesebb körben alkalmazni az SE akkor sem a 3-as mobilokban fog elterjedni.

(#70) AMD Power válasza Ricardo (#69) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem mér mind1 melyikben csak lépjenek már valamit mert ez így elég szánalmas.

Bár engem most azért a T700,C905 és az X1 megint kicsit elvarázsolt. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#71) Ricardo válasza AMD Power (#70) üzenetére


Ricardo
félisten

Én abban bízom hogy a rossz hangminőség csak botlás,több teszt említette egy két új SE kapcsán (T700, S302, K330). Látom nagyjából egyforma az ízlésünk. Nekem a C905, és a Xperia melett a W705 és a W902 is bejön.

(#72) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Sikerült egy tegnap vásárolt W302-est kicsit közelebbről megnéznem, és bizony telefonáltam is vele, és gyakorlatilag a K550i hangminőségét hozza beszédkor, egy rossz szó nem volt rá a tulajtól sem.
A Walkman részénél a Bass mélyhangkiemelés sajna elmarad a MegaBass dübörgésétől, viszont jobb, mint a K550i Bass mélyhangja, és még a Kézi hangszínnél is szebben szól.

Egyébként a SE nem kíván az alsós Walkman modellekbe MegaBass-t pakolni, így különböztetvén meg apalettáját.
A középkategóriás Walkmanek kapják a MegaBass-t, a felsősök pedig a már debütált Clear Bass-t.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#73) joey04


joey04
titán

a SE nem kíván az alsós Walkman modellekbe MegaBass-t pakolni, így különböztetvén meg apalettáját.
A középkategóriás Walkmanek kapják a MegaBass-t, a felsősök pedig a már debütált Clear Bass-t.

no ez már valóban visszataszító :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#74) Ricardo válasza mrlujoak (#72) üzenetére


Ricardo
félisten

Az teljesen rendben van hogy középen megabass, és a félső szegmensben meg az új clear bass technológia. De hogy alulra nem rakja be a mély kiemelést :(
Ezzel csak a walkman mivoltát veszítik el azok a modellek. Különböztesse meg úgy hogy alulra nem hozza le a Walkman nevet. Ezzel elérnéné azt hogy az emberek azért vesznek walkmant mert az ad valami pluszt.

Az alsós walkmanokban se megabass, se jó füles, se kártya a csomagban, mert alsós telefonok, akkor mi különbözteti meg egy K szériás alsós SE-től :F

Továbbra is tartom azt hogy a Walkman névnek nincs helye az alsó részben ( ahogy a Cyber Shotnak sincs)

(#75) AMD Power válasza mrlujoak (#72) üzenetére


AMD Power
titán

Engem ez annyira nem zavar. Én nem használtam 1x azt a Bass funkciót. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#76) mrlujoak válasza Ricardo (#74) üzenetére


mrlujoak
veterán

A Sony Ericsson így követi a Sony Walkman-ek stratégiáját, miszerint alsós-olcsó Walkmanek (többnyire) Bass mélykiemelést, a közepesek MegaBass-t, míg a felsősök Clear Bass mélyet kapnak.
Ez a tendencia már a füleseknél elindult, ugyanis HPM-64-es Walkman fülest kapnak az alsósok, HPM-64 és 70-es fülest a középkategóriások, HPM-70 és 74 (...) típust a felsősök.

Az új, alsós Walkmaneket a Walkman tokozás, a Walkman szoftver, és a még mindig jobb, minőségibb, középen kettészedhető HPM-64 Walkman headsetek különböztetik meg mondjuk egy alsós K szériástól.

Mint írtam, ez a modell a Bass mélyhangkiemeléssel komolyan szól, jobban keményebben, mint a K550i-m Bass mélye, de még az általam beállított Kézi eq-nél is szebben szólaltatja meg a zenét.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#77) copin válasza mrlujoak (#76) üzenetére


copin
őstag

[link]

Ez közép kategória és nincs benne semmi mega, clear vagy akármi bass. Leellenőriztem. Amit én néztem/hallgattam, abban nem volt megabass, csak clear. Szerintem már nem is lesz többé mega.

(#78) mrlujoak válasza copin (#77) üzenetére


mrlujoak
veterán

Épp ezért írtam, hogy nem minden a MegaBass...
Az általad linkelt széria is a beépített hangszíneket használja, plusz a kézi beállítás.
MB, CB nélkül is éppúgy Walkman.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#79) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

az igen! ennyiért 5310-es kap az ember :D

(#80) mrlujoak válasza RandomGosu (#79) üzenetére


mrlujoak
veterán

Azt ne feledd, hogy míg ez vadonadt új teló, addig az 5310-es már több, mint 1 éves.
Pöppet öreg...
Majd ennek az árát nézd meg egy év múlva!

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#81) Yules


Yules
csendes tag

Borzasztó... nem fogad el SEMMILYEN java alkalmazást. Minden Sagem-es ilyen szerintem. 1 hete egy F305-öt cseréltem ki inkább nokiára, mert nem akartam szenvedni vele. A páromét holnap visszük vissza.

Igényes. Még a T610-emet is teletöltöttem hasznos java alkalmazásokkal, térképekkel.
Sony nálam leszerepelt...

(#82) copin válasza Yules (#81) üzenetére


copin
őstag

Akkor a samsung is le fog szerepelni, de ott az összes zárt olyan. Itt úgy néz ki hogy ez valami sagemes hülyeség.

Jó tudni. :R

[ Szerkesztve ]

(#83) liszt


liszt
csendes tag

kérdésem lenne: a távvezérlés funkció a k750i-n ismert un HID file-okon keresztül müxik -e a telón?
pl winamp, medialejátszó stb. - bluetoothon keresztül...

[ Szerkesztve ]

(#84) AMD Power válasza Yules (#81) üzenetére


AMD Power
titán

W302 - F305. Szutyik. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#85) Ricardo válasza Yules (#81) üzenetére


Ricardo
félisten

Azért nem feltétlenül szerencsés hogy egy egész gyártót az egyik alsó szegmensbe (ráadásul azok közül is a gyengébbek közé tartozó) szánt telefonalapjánítélsz el. :U

(#86) security95


security95
csendes tag

Sziasztok!

nekemnincs különösebb problémám a telefonnal, de volna 1-2 kérdésem.

1. lehet-e és ha lehet, akkor hogy lehet mélyhangot kiemelni? ez a széles sztereó akar lenni?

2. hogy tudok ÚJ témát rátenni? Már körbeolvastam több helyen és semmit nem találtam, ami ésszerünek tünt az ez volt: rakd be a thm fájlt az egyéb mappába inditsd ujra a telefont és a téma installálva lesz. de ez nem működött.

3. mi az az AF?

előre is kösz. bocs a hülye kérdésekért nem vagyok valami telefonzseni

(#87) --Nozbert-- válasza security95 (#86) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Szia!

Mélyhangot lehet kiemelni,bár sajnos nincs az igazi Walkman mobiloknál már ismert és megkedvelt Megabass,viszont hagyományos basszus hangszínt tudsz állítani;zenelejátszás közben:Egyebek->beállítások->majd hanszínszabályozó. A széles sztereó az széles sztereó,értelme szvsz nem sok,mivel csak visszhangzik a zene.

Új témát rátenni nagyon egyszerű: a thm. fájlt a telefonod "Themes" mappájába másold,nem kell telepítgetni,ezt összekeverted a java alkalmazások felrakásával.

AF,az autofocus funkció rövidítése,amivel sajnos ez a készülék nem rendelkezik. :(

[ Szerkesztve ]

/\/0zb3/27

(#88) Ryu77 válasza --Nozbert-- (#87) üzenetére


Ryu77
aktív tag

Nekem is ilyen telefonom van és nincs neki themes mappája.
Tudom miről beszélek mert elötte K750-em volt s azon volt ilyen mappa, de az fogadta is bluetooth-on is a témákat ez a kis mocsok meg nem.
Java-t még nem is próbáltam de gondolom akkor az sem megy.

(#89) --Nozbert-- válasza Ryu77 (#88) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Igen,azóta utanéztem,téveset írtam,valóban nem tudják kezelni a Sagemes SE-k a témákat. Felettébb szomorú. :(

/\/0zb3/27

(#90) mucius


mucius
tag

hát..
se témák, se gyorscsévélés, se megabass (hangszínszabályzóval szarakodni messze nem ugyanaz), ocsmányszarminőségű csengés.

qrvagyorsan el kell adnom. :O

(#91) .bableWes


.bableWes
őstag

sziasztok!

haverom kapott 1 ilyet, és olyan kérdésem lenne, hogy ha küldök neki képek - ami lg secrettel lett löve - azt irja ki rá neki, hogy érvénytelen file formátum. ugyan ezt irja ki neki a videokra és témákra is... mi lehet vele a gond?

köszi a help-et elöre is

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#92) ddj


ddj
csendes tag

OLVASD EL!!! ha rajtam kívül valakinek még olyan a w302-j hogy pl. zenehallgatás közben, vagy bármikor VILLANIK EGYET AZT ELMEGY A TÉRERŐ :W akkor írjon ebbe a témába de ha nem azt is írjátok le lécci! ja és csak akkor jön vissza a térerő ha újra bekapcsolom, nem a sim-kártya hibája azt már tudom

(#93) ddj válasza security95 (#86) üzenetére


ddj
csendes tag

lehető. - beállítások - hangszínszabályzó | itt lehet állítani hangszínt.

témákat nem lehet rátenni :(((

(#95) ddj


ddj
csendes tag

TIETEKEN IS ELMEGY A TÉRERŐ VAGY AZ ENYÉM SELEJTES?? :O

(#96) ddj


ddj
csendes tag

már kéne valamit csinálnom az enyémmel :F

(#97) kaller1 válasza ddj (#96) üzenetére


kaller1
veterán

Komolyan nem értem,hogy miért nem vitted még szervízbe,inkább szenvedsz vele... :U

.::> <::.

(#98) Menyus51


Menyus51
csendes tag

Hello.Szerintetek érdemes SE w302 telot venni (most a vodánál 20 ezer)?Vagy tudtuk ilyen árfekvésben jobat mondani?
elöre is kösz :)

(#99) Menyus51


Menyus51
csendes tag

JA bocs és még azt szeretném kérdezni hogy alkalmazzások,géppel letöltött témák hogy futnak rajta?

(#100) Lasy


Lasy
veterán

csak egy picit kellett volna visszaolvasnod, hogy megtudd a témákat nem kezeli.

+36702778032

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.