Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Menyus51


Menyus51
csendes tag

Ja bocs azon biztos átfutottam, :B kösz a választ.

(#102) Menyus51


Menyus51
csendes tag

Hello.Nem tud valaki válaszolna a többi megválaszolatlan kérdésemre? :B :B :B :R

(#103) rep3at válasza Menyus51 (#102) üzenetére


rep3at
őstag

Az alkalmazások futnak rajta, hiszen kezeli a JAVA-t. Én nem vennék ilyet a Sagem rendszer miatt. Akkor már legyen rajta A200..

Forward thinking. كرر

(#104) dio001


dio001
tag

Sziasztok!!!
Én már kb. 3 hónapja nyúzom ezt a mobilt, semmi bajom nincs vele. Csak egyetlen kérdésem lenne hogyan tudom beállítani az sms-eknél hogy a belső memóriába mentse? Mert így olyan 40-50 sms-nél kiírja hogy nincs elegendő hely. A belső mem.-ből van szabadon olyan 14 mega. Tuti én vagyok a béna és nem tudom beállítani ezt elismerem. Na de visszatérve a telóra. A témák engem is zavartak hogy nem lehet feltenni de egy idő után elfogadtam, valljuk be nem arra vettem hogy hetente cseréljem rajta. A másik a füles, igen nem a legjobb, de nem értelek titeket, nem hiszem hogy olyan nagyon vájt fülűek lennénk hogy mindent hallanánk. Ha jobb hangzást akarok akkor veszek egy Bang&Olufsen fülest és tuti nem lesz bajom a hangokkal. Bár azért olcsóbban is lehet találni jobb minőséget. Nekem ez a véleményem.

Tengermély üdvözlettel: DIO

"Soha ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel... Mert a személyiségem az én vagyok, a viselkedésem meg attól függ, hogy Te ki vagy."

(#105) ddj


ddj
csendes tag

Az enyémmel az a baj van, h sokszor kilép képekből, walkmanból, stb., aztán meg elmegy a térerő és csak akkor jön vissza, ha újra bekapcsolom. SIM kártya lett benne cserélve, és már négyszer volt szervizbe, nem képesek kicserélni! Levelet is írtunk már a Pannonnak, ők még nem írtak vissza. Ha valaki tudna segíteni, várom az ötleteit.

(#106) ddj


ddj
csendes tag

Lehet, h vennem kéne 1 másikat...

(#107) V-kony


V-kony
csendes tag

Először is elnézést, ha rossz topucba írok, de nem találtam más topicot.
Egy kérdésem lenne, anyumnak tavaly ősszel vettünk egy SE W302 készüléket és pár napja nem szól beszélgetés közben a hangszórója. Alaphelyzetben kicsörög, meg egyéb más hangokat is le tud játszani, csak amikor felveszi, nem hallja, hogy a másik fél mit beszél, csak ha megnyomja a jobb felső HangBe gombot.
Mi lehet a probléma vele?

(#108) MaTe™


MaTe™
csendes tag

Nekem van egy ilyenem pontosabban volt most már egy Nokia 5310 xpress music-om van de nekem ez az SE nagyon rossz volt mert folyton lefagyott ez alatt azt értem hogy meg állt és a képernyő fehéren villogott nem lehetett semmit sem csinálni és leszívta az akkumlátort egy nap alatt 3-szor volt szerelőnél és mindig szoftvert frissítettek de egyre rosszabb volt... Nem tudjátok mi lehetett a baja?? :( :((

Nokia 5310 Xpress music..:) de majd lesz nem sokára valami más..:))

(#109) sdd2 válasza MaTe™ (#108) üzenetére


sdd2
veterán

Talán a képernyő romlott el vagy kontakthibás volt.Esetleg a képernyő vezetéke tört el úgy, hogy néhol érzékelt néhol nem.Más ötletem nincs. :(

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.