Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) mrlujoak válasza Bog (#45) üzenetére


mrlujoak
veterán

Jó, akkor neked ötleted?
Én előálltam egy tézissel. Várom a tiéd is. Amugy a menü, a formaterv, az a leányvállalaté, a MegaBass TM, a Sony Corp. tulajdona.
Az X1-et azért hoztam fel, mert ugye abban is megtalálható A mélyhangkiemelés...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#52) androcles válasza copin (#40) üzenetére


androcles
tag

Ez egy jó ötlet, kár, h. akik milliókért ülnek a marketing osztályon az SE-nél, ilyen nem jut eszükbe! Voltak ilyen cuccaim, és főleg a kétkazettás magnóik csúcsak voltak anno.

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#53) Bog válasza mrlujoak (#51) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Igen, nekem van. Direkt butítják, hogy legyen létjogosultsága a kicsit magasabbra pozícionált telefonoknak, mint mondjuk a W595, vagy a W380, vagy a W702, stb.

A Walkman is a Sony tulajdona.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#54) mrlujoak válasza Bog (#53) üzenetére


mrlujoak
veterán

Hát... :U
Igen, tudom, hogy a Walkman is a Sony Corp. tulajdona, csak ugye erről már írtam kettővel előbb, hogy ezzel elégedjen csak meg a W302... :)

Mindegy, kíváncsi vagyok a hivatalos válaszra, miért maradt ki a MegaBass ebből a Walkman modellből.
Ettől viszont a Bass és nem elhanyagolható módon a Kézi (állítható) ekvalízer benne van, így a zenei élményről nem maradnak le a low-end felhasználók sem.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#55) joey04 válasza hemaka (#50) üzenetére


joey04
titán

Mondtam én hogy a végén majd kiadnak egy walkmant kártyás csomagban 5k lesz de nem lesz benne zenelejátszó sem. :(((
azzal is "viccelődtem" régen hogy majd a megabass is kimarad. erre tessék.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#56) mrlujoak válasza joey04 (#55) üzenetére


mrlujoak
veterán

Fogd a Sagemre, és szép napod lesz... ;]

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#57) Ricardo


Ricardo
félisten

Alsó kategória ide vagy oda nem szabadott volna kihagyni. Ha nem fér bele ebbe a kategórlába, akkor nem kell lehozni a Walkman nevet ennyire alulra.
Ezt az árat (a Brand "lejáratása") nem éri meg. Ennek a névnek, mint ahogy a cybershotnak is egy minőséget kell garantálnia. bizonyos szint alatt ezt nem lehet ez érthető, de akkor nem kell erőltetni.

Szerk: A hivatalos válaszra én is kíváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#58) Bog válasza mrlujoak (#56) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az a baj, hogy az átlagjúzernek fogalma sincs róla, hogy a Sagem áll a háttérben, sőt, talán páran le is köpnék a telefont, ha tudnák, nem cseng olyan jól ez a név.
Ők csak annyit látnak, hogy itt egy Sony Ericsson Walkman formájú Sony Ericsson Walkman, amiből kispórolták a megabass funkciót, s ebben az esetben töknyóc, hogy ez igazából mennyire befolyásolja a hangminőséget, mert az egységsugarú júzer nem ezt nézni.

Próbálok hivatalos választ szerezni, a kérdés mindenesetre elment a megfelelő emberekhez.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#59) Vtwo


Vtwo
senior tag

Inkább a W200i 9900-ért.

(#60) AMD Power


AMD Power
titán

Ha lenne benne AF nem is lenne vele nagyon problémám. Bár a számológép elég béna lett , de a többi aránylag rendben van. Nekem mondjuk a hátlapja nagyon nem jön be , de még belefér.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#61) joey04 válasza mrlujoak (#56) üzenetére


joey04
titán

hát nekem nem ettől lesz szép napom.de látom neked már csak ez a vigasz maradt :C

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#62) mrlujoak válasza AMD Power (#60) üzenetére


mrlujoak
veterán

A testvérmodellben sem lesz AF (S302) ami a Snapshot családba kerül. :U

Joey20: nekem nem kell semmilyen téren vigasz, sem rosszkedvű sem frusztrált nem vagyok, pláne nem emiatt a modell miatt. :))
Személyszerint sokkal rosszabbra számítottam, de meglepett, hogy a Sagemmel közös tervezés nem lett rossz.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#63) joey04 válasza mrlujoak (#62) üzenetére


joey04
titán

még ennél is rosszabbra számítottál? :Y
látszik hogy se telefonokat használsz, jelszó: mindig lesz rosszabb!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#64) AMD Power válasza mrlujoak (#62) üzenetére


AMD Power
titán

S302.. Elég baj ,hogy abban se lesz AF. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#65) mrlujoak válasza joey04 (#63) üzenetére


mrlujoak
veterán

Tudod, a Sagem rettenetes szoftvereket szokott írni a mobiljaira, és bizony a minőséggel is akadt gond.
Na, ez ebben az esetben nem jelentkezett.
Ezt a gúnyos jelmondatod mindegyik gyártónál elsütheted, mert bizony a nagy Nokia is a napokban mutatott be jópár hulladékot( meghökkentő módon az N96-tal az élen, hisz elbújhat az N85 mellett a modell), a Samsung is "nagyot alkotott" pár modellel, és bizony az LG-től is olvastunk mostanában mobilhorrort. ;]

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#66) joey04 válasza mrlujoak (#65) üzenetére


joey04
titán

csak nem mindegy hogy mindegyik modellre elsüthető, vagy csak 1-2re

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#67) Sellaci


Sellaci
tag

Hello! Láttam a Mediában, és volt egy olyan menü, hogy fényhatások. Nem volt rajta alapból MP3, nem tudtam kipróbálni... Mit takar? Am. nem annyira rossz telefon sztem, élőben mindenképpen jobb az összhatás.

(#68) AMD Power válasza Sellaci (#67) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem jó lett ez a telefon. Nekem csak egy bajom van vele. AF!!

Az a kurv* AF ,hogy miért nem fér bele egy csomó SE-be!? :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#69) Ricardo válasza AMD Power (#68) üzenetére


Ricardo
félisten

Ha el is kezdi szélesebb körben alkalmazni az SE akkor sem a 3-as mobilokban fog elterjedni.

(#70) AMD Power válasza Ricardo (#69) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem mér mind1 melyikben csak lépjenek már valamit mert ez így elég szánalmas.

Bár engem most azért a T700,C905 és az X1 megint kicsit elvarázsolt. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#71) Ricardo válasza AMD Power (#70) üzenetére


Ricardo
félisten

Én abban bízom hogy a rossz hangminőség csak botlás,több teszt említette egy két új SE kapcsán (T700, S302, K330). Látom nagyjából egyforma az ízlésünk. Nekem a C905, és a Xperia melett a W705 és a W902 is bejön.

(#72) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Sikerült egy tegnap vásárolt W302-est kicsit közelebbről megnéznem, és bizony telefonáltam is vele, és gyakorlatilag a K550i hangminőségét hozza beszédkor, egy rossz szó nem volt rá a tulajtól sem.
A Walkman részénél a Bass mélyhangkiemelés sajna elmarad a MegaBass dübörgésétől, viszont jobb, mint a K550i Bass mélyhangja, és még a Kézi hangszínnél is szebben szól.

Egyébként a SE nem kíván az alsós Walkman modellekbe MegaBass-t pakolni, így különböztetvén meg apalettáját.
A középkategóriás Walkmanek kapják a MegaBass-t, a felsősök pedig a már debütált Clear Bass-t.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#73) joey04


joey04
titán

a SE nem kíván az alsós Walkman modellekbe MegaBass-t pakolni, így különböztetvén meg apalettáját.
A középkategóriás Walkmanek kapják a MegaBass-t, a felsősök pedig a már debütált Clear Bass-t.

no ez már valóban visszataszító :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#74) Ricardo válasza mrlujoak (#72) üzenetére


Ricardo
félisten

Az teljesen rendben van hogy középen megabass, és a félső szegmensben meg az új clear bass technológia. De hogy alulra nem rakja be a mély kiemelést :(
Ezzel csak a walkman mivoltát veszítik el azok a modellek. Különböztesse meg úgy hogy alulra nem hozza le a Walkman nevet. Ezzel elérnéné azt hogy az emberek azért vesznek walkmant mert az ad valami pluszt.

Az alsós walkmanokban se megabass, se jó füles, se kártya a csomagban, mert alsós telefonok, akkor mi különbözteti meg egy K szériás alsós SE-től :F

Továbbra is tartom azt hogy a Walkman névnek nincs helye az alsó részben ( ahogy a Cyber Shotnak sincs)

(#75) AMD Power válasza mrlujoak (#72) üzenetére


AMD Power
titán

Engem ez annyira nem zavar. Én nem használtam 1x azt a Bass funkciót. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#76) mrlujoak válasza Ricardo (#74) üzenetére


mrlujoak
veterán

A Sony Ericsson így követi a Sony Walkman-ek stratégiáját, miszerint alsós-olcsó Walkmanek (többnyire) Bass mélykiemelést, a közepesek MegaBass-t, míg a felsősök Clear Bass mélyet kapnak.
Ez a tendencia már a füleseknél elindult, ugyanis HPM-64-es Walkman fülest kapnak az alsósok, HPM-64 és 70-es fülest a középkategóriások, HPM-70 és 74 (...) típust a felsősök.

Az új, alsós Walkmaneket a Walkman tokozás, a Walkman szoftver, és a még mindig jobb, minőségibb, középen kettészedhető HPM-64 Walkman headsetek különböztetik meg mondjuk egy alsós K szériástól.

Mint írtam, ez a modell a Bass mélyhangkiemeléssel komolyan szól, jobban keményebben, mint a K550i-m Bass mélye, de még az általam beállított Kézi eq-nél is szebben szólaltatja meg a zenét.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#77) copin válasza mrlujoak (#76) üzenetére


copin
őstag

[link]

Ez közép kategória és nincs benne semmi mega, clear vagy akármi bass. Leellenőriztem. Amit én néztem/hallgattam, abban nem volt megabass, csak clear. Szerintem már nem is lesz többé mega.

(#78) mrlujoak válasza copin (#77) üzenetére


mrlujoak
veterán

Épp ezért írtam, hogy nem minden a MegaBass...
Az általad linkelt széria is a beépített hangszíneket használja, plusz a kézi beállítás.
MB, CB nélkül is éppúgy Walkman.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#79) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

az igen! ennyiért 5310-es kap az ember :D

(#80) mrlujoak válasza RandomGosu (#79) üzenetére


mrlujoak
veterán

Azt ne feledd, hogy míg ez vadonadt új teló, addig az 5310-es már több, mint 1 éves.
Pöppet öreg...
Majd ennek az árát nézd meg egy év múlva!

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#81) Yules


Yules
csendes tag

Borzasztó... nem fogad el SEMMILYEN java alkalmazást. Minden Sagem-es ilyen szerintem. 1 hete egy F305-öt cseréltem ki inkább nokiára, mert nem akartam szenvedni vele. A páromét holnap visszük vissza.

Igényes. Még a T610-emet is teletöltöttem hasznos java alkalmazásokkal, térképekkel.
Sony nálam leszerepelt...

(#82) copin válasza Yules (#81) üzenetére


copin
őstag

Akkor a samsung is le fog szerepelni, de ott az összes zárt olyan. Itt úgy néz ki hogy ez valami sagemes hülyeség.

Jó tudni. :R

[ Szerkesztve ]

(#83) liszt


liszt
csendes tag

kérdésem lenne: a távvezérlés funkció a k750i-n ismert un HID file-okon keresztül müxik -e a telón?
pl winamp, medialejátszó stb. - bluetoothon keresztül...

[ Szerkesztve ]

(#84) AMD Power válasza Yules (#81) üzenetére


AMD Power
titán

W302 - F305. Szutyik. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#85) Ricardo válasza Yules (#81) üzenetére


Ricardo
félisten

Azért nem feltétlenül szerencsés hogy egy egész gyártót az egyik alsó szegmensbe (ráadásul azok közül is a gyengébbek közé tartozó) szánt telefonalapjánítélsz el. :U

(#86) security95


security95
csendes tag

Sziasztok!

nekemnincs különösebb problémám a telefonnal, de volna 1-2 kérdésem.

1. lehet-e és ha lehet, akkor hogy lehet mélyhangot kiemelni? ez a széles sztereó akar lenni?

2. hogy tudok ÚJ témát rátenni? Már körbeolvastam több helyen és semmit nem találtam, ami ésszerünek tünt az ez volt: rakd be a thm fájlt az egyéb mappába inditsd ujra a telefont és a téma installálva lesz. de ez nem működött.

3. mi az az AF?

előre is kösz. bocs a hülye kérdésekért nem vagyok valami telefonzseni

(#87) --Nozbert-- válasza security95 (#86) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Szia!

Mélyhangot lehet kiemelni,bár sajnos nincs az igazi Walkman mobiloknál már ismert és megkedvelt Megabass,viszont hagyományos basszus hangszínt tudsz állítani;zenelejátszás közben:Egyebek->beállítások->majd hanszínszabályozó. A széles sztereó az széles sztereó,értelme szvsz nem sok,mivel csak visszhangzik a zene.

Új témát rátenni nagyon egyszerű: a thm. fájlt a telefonod "Themes" mappájába másold,nem kell telepítgetni,ezt összekeverted a java alkalmazások felrakásával.

AF,az autofocus funkció rövidítése,amivel sajnos ez a készülék nem rendelkezik. :(

[ Szerkesztve ]

/\/0zb3/27

(#88) Ryu77 válasza --Nozbert-- (#87) üzenetére


Ryu77
aktív tag

Nekem is ilyen telefonom van és nincs neki themes mappája.
Tudom miről beszélek mert elötte K750-em volt s azon volt ilyen mappa, de az fogadta is bluetooth-on is a témákat ez a kis mocsok meg nem.
Java-t még nem is próbáltam de gondolom akkor az sem megy.

(#89) --Nozbert-- válasza Ryu77 (#88) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Igen,azóta utanéztem,téveset írtam,valóban nem tudják kezelni a Sagemes SE-k a témákat. Felettébb szomorú. :(

/\/0zb3/27

(#90) mucius


mucius
tag

hát..
se témák, se gyorscsévélés, se megabass (hangszínszabályzóval szarakodni messze nem ugyanaz), ocsmányszarminőségű csengés.

qrvagyorsan el kell adnom. :O

(#91) .bableWes


.bableWes
őstag

sziasztok!

haverom kapott 1 ilyet, és olyan kérdésem lenne, hogy ha küldök neki képek - ami lg secrettel lett löve - azt irja ki rá neki, hogy érvénytelen file formátum. ugyan ezt irja ki neki a videokra és témákra is... mi lehet vele a gond?

köszi a help-et elöre is

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#92) ddj


ddj
csendes tag

OLVASD EL!!! ha rajtam kívül valakinek még olyan a w302-j hogy pl. zenehallgatás közben, vagy bármikor VILLANIK EGYET AZT ELMEGY A TÉRERŐ :W akkor írjon ebbe a témába de ha nem azt is írjátok le lécci! ja és csak akkor jön vissza a térerő ha újra bekapcsolom, nem a sim-kártya hibája azt már tudom

(#93) ddj válasza security95 (#86) üzenetére


ddj
csendes tag

lehető. - beállítások - hangszínszabályzó | itt lehet állítani hangszínt.

témákat nem lehet rátenni :(((

(#95) ddj


ddj
csendes tag

TIETEKEN IS ELMEGY A TÉRERŐ VAGY AZ ENYÉM SELEJTES?? :O

(#96) ddj


ddj
csendes tag

már kéne valamit csinálnom az enyémmel :F

(#97) kaller1 válasza ddj (#96) üzenetére


kaller1
veterán

Komolyan nem értem,hogy miért nem vitted még szervízbe,inkább szenvedsz vele... :U

.::> <::.

(#98) Menyus51


Menyus51
csendes tag

Hello.Szerintetek érdemes SE w302 telot venni (most a vodánál 20 ezer)?Vagy tudtuk ilyen árfekvésben jobat mondani?
elöre is kösz :)

(#99) Menyus51


Menyus51
csendes tag

JA bocs és még azt szeretném kérdezni hogy alkalmazzások,géppel letöltött témák hogy futnak rajta?

(#100) Lasy


Lasy
veterán

csak egy picit kellett volna visszaolvasnod, hogy megtudd a témákat nem kezeli.

+36702778032

(#101) Menyus51


Menyus51
csendes tag

Ja bocs azon biztos átfutottam, :B kösz a választ.

(#102) Menyus51


Menyus51
csendes tag

Hello.Nem tud valaki válaszolna a többi megválaszolatlan kérdésemre? :B :B :B :R

(#103) rep3at válasza Menyus51 (#102) üzenetére


rep3at
őstag

Az alkalmazások futnak rajta, hiszen kezeli a JAVA-t. Én nem vennék ilyet a Sagem rendszer miatt. Akkor már legyen rajta A200..

Forward thinking. كرر

(#104) dio001


dio001
tag

Sziasztok!!!
Én már kb. 3 hónapja nyúzom ezt a mobilt, semmi bajom nincs vele. Csak egyetlen kérdésem lenne hogyan tudom beállítani az sms-eknél hogy a belső memóriába mentse? Mert így olyan 40-50 sms-nél kiírja hogy nincs elegendő hely. A belső mem.-ből van szabadon olyan 14 mega. Tuti én vagyok a béna és nem tudom beállítani ezt elismerem. Na de visszatérve a telóra. A témák engem is zavartak hogy nem lehet feltenni de egy idő után elfogadtam, valljuk be nem arra vettem hogy hetente cseréljem rajta. A másik a füles, igen nem a legjobb, de nem értelek titeket, nem hiszem hogy olyan nagyon vájt fülűek lennénk hogy mindent hallanánk. Ha jobb hangzást akarok akkor veszek egy Bang&Olufsen fülest és tuti nem lesz bajom a hangokkal. Bár azért olcsóbban is lehet találni jobb minőséget. Nekem ez a véleményem.

Tengermély üdvözlettel: DIO

"Soha ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel... Mert a személyiségem az én vagyok, a viselkedésem meg attól függ, hogy Te ki vagy."

(#105) ddj


ddj
csendes tag

Az enyémmel az a baj van, h sokszor kilép képekből, walkmanból, stb., aztán meg elmegy a térerő és csak akkor jön vissza, ha újra bekapcsolom. SIM kártya lett benne cserélve, és már négyszer volt szervizbe, nem képesek kicserélni! Levelet is írtunk már a Pannonnak, ők még nem írtak vissza. Ha valaki tudna segíteni, várom az ötleteit.

(#106) ddj


ddj
csendes tag

Lehet, h vennem kéne 1 másikat...

(#107) V-kony


V-kony
csendes tag

Először is elnézést, ha rossz topucba írok, de nem találtam más topicot.
Egy kérdésem lenne, anyumnak tavaly ősszel vettünk egy SE W302 készüléket és pár napja nem szól beszélgetés közben a hangszórója. Alaphelyzetben kicsörög, meg egyéb más hangokat is le tud játszani, csak amikor felveszi, nem hallja, hogy a másik fél mit beszél, csak ha megnyomja a jobb felső HangBe gombot.
Mi lehet a probléma vele?

(#108) MaTe™


MaTe™
csendes tag

Nekem van egy ilyenem pontosabban volt most már egy Nokia 5310 xpress music-om van de nekem ez az SE nagyon rossz volt mert folyton lefagyott ez alatt azt értem hogy meg állt és a képernyő fehéren villogott nem lehetett semmit sem csinálni és leszívta az akkumlátort egy nap alatt 3-szor volt szerelőnél és mindig szoftvert frissítettek de egyre rosszabb volt... Nem tudjátok mi lehetett a baja?? :( :((

Nokia 5310 Xpress music..:) de majd lesz nem sokára valami más..:))

(#109) sdd2 válasza MaTe™ (#108) üzenetére


sdd2
veterán

Talán a képernyő romlott el vagy kontakthibás volt.Esetleg a képernyő vezetéke tört el úgy, hogy néhol érzékelt néhol nem.Más ötletem nincs. :(

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.