Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BiP


BiP
nagyúr

Nem konkurrenciák. Már csak az ára miatt sem.

(#2) atisr


atisr
csendes tag

Kíváncsi vagyok ebből a vacakból tud -e aranyat csinálni az Apple :F Az biztos, hogy méretei alapján nem ellenfél a hordozható konzoloknak, ezt már tuti nem venném elő egy gyors játékra a 30-as buszon :D
A Sony helyében meg nem lennék olyan nyugodt, mert az egyre bővül és igényesebbé váló játékfelhozatalban az iPhone keményen odaver majd a PSP-nek hosszútávon.

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

A Sony szeretné.
Persze-persze.

(#4) Def26


Def26
félisten

Szvsz nincs mitől "tartania" a Sony és Nintendo -nak. Nem hiszem, hogy nagy kedvenc lesz ez a cucc. Túl nagy, és egyáltalán mivel irányítod a játékot? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5) FefeeX válasza Def26 (#4) üzenetére


FefeeX
veterán

iphone-on mivel irányítod a játékot? :) Ha követted volna az eseményeket, mondjuk még videót is láthattál volna pl. a NFS -ről...

Egyébként nem is az iPad, az iPod touch és az iPhone már rég odavertek a PSP-nek meg a hasonló gizdulásoknak, amiket csak játékra lehet használni kb azonos áron, és ráadásul a vas erőforrásai is szűkösebbek...

[ Szerkesztve ]

(#6) Def26 válasza FefeeX (#5) üzenetére


Def26
félisten

"Egyébként nem is az iPad, az iPod touch és az iPhone már rég odavertek a PSP-nek"

Ez már tény? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7) atisr válasza Def26 (#6) üzenetére


atisr
csendes tag

Azért még nem nevezném ténynek, de a fellendülő AppStore játékpiac hosszútávon biztos nem kedvez majd a Sony-nak.
Játék terén a iPhone olyan mint egy PSP NDS közös gyerek, bár azért részemről időnként hiányoznak a rendes navigációs gombok.
Az NDS megint szerencsésnek mondhatja majd magát, mert a 3D-s csili-vili játékok kedvelői eddig se az Ő játékostársadalmából kerültek ki.

(#8) Def26 válasza atisr (#7) üzenetére


Def26
félisten

Ahham, értem.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9) BiP


BiP
nagyúr

Azt kéne, hogy az ipad hardverét belezsúfolni egy ipod touch méretbe (4"), mellérakni néhány (fizikai) gombot, és akkor elég korrekt kézikonzol lehetne belőle, játékok meg már most dögivel vannak rá, ugye.

(#10) eeXaa válasza BiP (#9) üzenetére


eeXaa
addikt

....nem nem.... a zunehd n kellene ilyen átalakításokat végezni.. plusz, hogy lehessen vele telefonálni... :))

(#11) kommunism válasza FefeeX (#5) üzenetére


kommunism
aktív tag

Ne haragudj de sehol nem vert oda és nem is fog, a psp olcsóbb mellesleg és nem csak játékra alkalmas, hiába szebb graikailag az iphone a töketlen irányitás miatt mindig lesz 1 hatalmas közösség aki nem fog hozzányulni. Arról se feledkezz meg hogy a psp kb 4 évvel idősebb cucc mint az iphone, Ez az ipad meg akkora mint 1 ház kézikonzolhoz képest ugyhogy játékra nem de másra még jó lehet,pl Tábla pc-nek

[ Szerkesztve ]

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#12) atisr válasza kommunism (#11) üzenetére


atisr
csendes tag

"Tábla PC"-nek se alkalmas. Korlátozót mennyiségű és legfőképpen szórakoztatást elősegítő a programok vannak rá, rendes (pl. tervező) munkához hasznavehetetlen. Nem hiszem, hogy létezne normális ember aki ujjal szeretne rajzolni képernyőre :))

(#13) Gergo88


Gergo88
tag

Szerintem is kicsit FaPad, nem igazan tudom elkepzelni hogy valaki ennyi penzt dobna ki erre a cuccra.

Basu gasu bakuhatsu busu basu gaido.

(#14) [balu] válasza kommunism (#11) üzenetére


[balu]
tag

Tökéletlen irányítás? Lefogadom, hogy nem játszottál vele egy-két óránál tovább.

(#15) niyabinghi válasza Gergo88 (#13) üzenetére


niyabinghi
tag

Sokan nem értették a hajcihőt az első iPhone körül sem, most meg nézz körül. Én is azért tettem le a V9-et (pedig nagyon régóta motorolás voltam), mert iPhone-on lehet rendesen játszani és nem kell még a PSP-t is hurcolászni a táskámban állandóan. Jó, azért ki nem dobom. :D
Nem sok értelmét látom az iPadnek, de attól még lehet, hogy népszerű lesz. Nekem mondjuk nem kellene, nem látom át, miért lenne rá szükségem.

(#16) kommunism válasza [balu] (#14) üzenetére


kommunism
aktív tag

Igen ahogy mondod az hogy belenyulálok a kijelzőbe már rég rossz, a giroszkópos autovezetést meg hagyjuk........

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#17) Karma válasza kommunism (#16) üzenetére


Karma
félisten

A valódi autók kormányát is tekerni kell.

Egyébként nem segít a PSP-n egyáltalán - az iPod Touch/iPhone/iPad triász más célközönségnek szól, mint a PSP, ahogy ezt már más is írta. Én annyit tennék hozzá, hogy a PSP elsősorban a hardcore játékokban erős (kis kivétellel), az iKütyük meg casual stílusban.

“All nothings are not equal.”

(#18) atisr válasza Karma (#17) üzenetére


atisr
csendes tag

Én sokat vezettem már autót de még eddig sohasem tűnt fel, hogy amikor fordítom a kormányt a horizont is vele fordul :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.