Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) regler19


regler19
csendes tag

Sziasztok!
Sonarrt használok sorozat letöltésre (még csak most ismerkedem vele),jól működik és tetszik is nagyon, de olyan gondom van, hogy mikor a qbitorrent letölti az évadot akkor egy megadott mappába teszi pl /Tank/Media/Downloads amivel az a baj hogy rendszertelen az egész, majd a Sonarr ezt rendszerezi és átrakja a pl. /Tank/Media/Series/South Park/ mappába. Szép és jó, de nem helyezi át a fileokat hanem le klónozza és 2 helyen lesz meg, ha kitörlöm a Downloads mappából akkor a seedelés is megszűnik.
Nem lehetne beállitani valahogy hogy rögtön rendszerezve töltse le? Pont oda ahova végül a sonarr helyezi? Igy folyamatosan seedbe birna maradni és nem volna file duplázás.

(#102) petoakos válasza regler19 (#101) üzenetére


petoakos
újonc

Szia!
Én úgy csinálom, hogy a qbittorrent-be beállítom, hogy a meghatározott seed idő vagy ratio elteltével törölje ki a torrentet. (beállítások - Seeding Limits)(torrent oldalanként változik a követelmény)
Amit írsz be lehetne állítani, de nekem eddig sose működött jól. Ha a qbittorent letölteni a filmet a pl. /Tank/Media/Series/South Park/ mappába akkor a sonarr-nak át kell neveznie a fájlokat és akkor már nem tudja seedelni a qbittorrent, csak ha te minden alkalommal manuálisan beállítod a torrentbe is, hogy megváltozott a név. Pontosan ezért klónozza a sonarr a filmet és békén hagyja azt a fájlt amit seedelni kell.

(#103) stickermajom válasza regler19 (#101) üzenetére


stickermajom
addikt

Milyen OS? Hardlink nem működik? [link]

(#104) regler19 válasza petoakos (#102) üzenetére


regler19
csendes tag

Sejtettem hogy ez lesz a vége, de egy próbát megért. B opciónak pont azt akartam kérdezni amit írtál. Szóval marad ez. Radart még nem használok mert nem tudom hogy állítsam be hogy csak is kizárólag Dolby vision formátumot szedjen le.
Szokott lenni filmeknél hogy csak DV vagy csak HDR vagy HDR és DV is. az utolsót nem szeretem mert van hogy a TV kb minden 10. indításra HDRben játsza le DV helyett, ráadásul nagy a mérete is.a Serverbe meg olyankor maxon megy az i5 4690K proci és bufferingol a streem de rendesen.
Köszönöm a válaszod és a segítséged.

(#105) regler19 válasza stickermajom (#103) üzenetére


regler19
csendes tag

TrueNAS.
ezt nem ismerem ő mit tud?
Köszönöm a válaszod

(#106) regler19 válasza stickermajom (#103) üzenetére


regler19
csendes tag

Megtaláltam ezt a beállítást,de ez sem jó mert akkor a többi torrentemet is kitörli amiket manuálisan töltöttem le. Gondolom azt nem lehet benne beállítani hogy csak a sonarr kategóriát piszkálja...

(#107) stickermajom válasza regler19 (#105) üzenetére


stickermajom
addikt

Media Management alatt bekapcsolható, ha egy volume alatt van mindkét elérési út:


Amúgy minden DV anyagnak van HDR fallbackje, nem ott lesz szerintem a probléma. Mi a kliens?

(#108) stickermajom válasza regler19 (#106) üzenetére


stickermajom
addikt

Nem teljesen értem ezt a felvetést, a linkelés nem töröl semmit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.