Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) cinemazealot válasza Speeedfire (#6) üzenetére


cinemazealot
addikt

Nekem is nagyon sokszor rohadt le a lábamról a cipő még bőven a max. fél éves garancia idő előtt, ezért bő 10 éve úgy döntöttem, hogy kizárólag olyan cipőt leszek hajlandó megvenni, amiért vállalnak legalább 1, de inkább 2 év garanciát. Így hát 2006-ban megvettem életem első Merrell nyári (vízi) cipőjét a Decathlonban 2 év garanciával, amivel azóta megjártam kétszer az Adriát, többször a Balatont, és gyakorlatilag minden nyáron hordom. Most már eléggé kopottas, a fűzőt már cserélni kellett, és pont most egy hónapja a felkanyarodó műanyag (Vibram) talprésztől kicsit elvált az oldalsó része (majd kap egy kis Palmatexet), de a mai napig hordom és egyenesen imádom.

Oké, kicsit drága (20-25 eFt), de inkább adok ki 10 évente ennyit egy ilyenért ennyit, mint néhány ezret, de félévente egy sz@rért.

Ha tehát a boltos azt mondja, hogy a garancia fél év, akkor már fordulok is ki a boltból.

sonar
6-7 év is szép kor és simán lehet, hogy azért tört el, ment szét, mert nem volt használva és a műanyag rideggé vált. Tudom, ettől nem leszel boldogabb, de vannak sokkal rosszabb esetek is, és szerintem ez még a jobbak közé tartozik. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.