Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Kérdés mennyire fognak az eszköz gyártók foglalkozni a 4.1 eszközök frissítésével.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2) hemaka


hemaka
nagyúr

Régen milyen menőnek számított, hogy nem kellett az IrDA-val szórakozni. Most meg a hátam közepére nem kívánom már ezt sem. :D

(#3) csasaKKP válasza hemaka (#2) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Szerintem tök hasznos, füles, billentyűzet és egér is Bluetooth-os nálam, rühellem a tyúkbelet.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#4) Router válasza hemaka (#2) üzenetére


Router
őstag

Pedig talán az irda korában volt utoljára korlátozás nélküli fájlmegosztás. :)

www.reballing.hu/forum

(#5) Pr3ciSioN válasza hemaka (#2) üzenetére


Pr3ciSioN
aktív tag

egy 4 megás zenénél milyen szar is volt mikor már majdnem át ment és akkor elmozdították valamelyik telefont és lehetett előről kezdeni :D

\HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

(#6) BlackPriest válasza Pr3ciSioN (#5) üzenetére


BlackPriest
őstag

sok éve egy melóhelyen kaptam valami leharcolt notit, ledobtam a telóm az asztalra és jött valami hang a gépből. mondom wtf, olyan ismerős, az új irda eszköz hangja volt. na ekkor tudtam meg, hogy a tleómon kb mióta megvan, be van kapcsolva az irda :D

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#7) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Ez mintha már lett volna.

Nyugodj békében Integra!

(#8) kocsisdavid5


kocsisdavid5
aktív tag

Azt lehet tudni, hogy mekkora sebbeségre képes?

(#9) gabro0


gabro0
őstag

Korábban valahol azt olvastam, hogy a 4.0-ra képes eszközök firmware frissítéssel 4.1-re képessé tehetők.
Ezek szerint 4.0->4.2 ugrás is lehetséges?

(#10) FollowTheORI válasza gabro0 (#9) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Straight from Bluetooth SIG - "...privacy features may be available via a firmware update, but it does ultimately depend on manufacturer implementation. The increased speed and packet size features will require a hardware update..."

Szóval nem.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#11) Goblin12


Goblin12
őstag

Ahogy van IT Cafe most úgy lett PROHARDVER! cíkk író is? :S

(#12) atus72


atus72
senior tag

Szeretem az olyan cikkeket amik valami gyorsulásról beszél de az hogy honnan hova gyosrult az a valami az nem derül ki :)

(#13) oraihunter válasza csasaKKP (#3) üzenetére


oraihunter
aktív tag

Csatlakozom. :K És a számottevő gyorsuláshoz pedig gratula! :C

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#14) hemaka válasza Router (#4) üzenetére


hemaka
nagyúr

Az igaz, de elég macerás és kényes volt a dolog. Meg mostanában kb. fél év lenne, mire átküldenél rajta egy filmet.
Bár távirányítóként használni a mobilt vele nem rossz ötlet.

(#15) kpal


kpal
veterán

Az gáz aki megjárta bekapcsolt BT-nél turkáltak a telójában .

(#16) csasaKKP válasza kpal (#15) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Minek hagyta idegen eszköznek, hogy csatlakozhat. Először jóvá kell hagyni mindig.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#17) kpal válasza csasaKKP (#16) üzenetére


kpal
veterán

Ja ja , ha nincs használva csak ki kell kapcsolni amit éppen nem használunk akár Wifi-t is.

(#18) csasaKKP válasza kpal (#17) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Én soha nem kapcsolom ki, mert mindig szükségem van rá, amúgy csak párosított eszközök láthatják, DE ha csatlakozni is akar valami idegen eszköz, szimplán nem hagyom jóvá.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#19) DigitXT válasza atus72 (#12) üzenetére


DigitXT
félisten

Angol nyelvű források is így hivatkozzák: Transfer speeds between two Bluetooth devices have also improved by "up to 2.5 times" thanks to increased capacity for Bluetooth Smart data packets, which can now contain about ten times as much data as before. Gondolom főként azért, mert rádiós átvitelben elég sok zavaró tényező lehet, tehát az elméleti maximumot soha nem tudják a rendszerek.:N Amúgy a specifikáció elérhető a neten (párezer oldalas PDF-ek formájában), elvileg ki lehet mazsolázni belőle, hogy mitől gyorsult, és kb. mennyit.:) 10x akkora adatcsomagokkal gondolom pont az overhead csökkenését érik el, ami jó minőségű kapcsolatnál hozhatja az adatátvitel sebességnövekedését, akár 2,5x-es mértékben. Kérdés, hogy ennek egész pontosan hol van jelentősége, amikor kifejezetten nagy fájlok másolgatására nem tudom, használunk-e Bluetooth.:D

De abban egyetértünk, hogy ha már "sokat" gyorsult a cikk szerint, akkor célszerűbb lenne, hogy ők mazsolázzák ki ezeket az infókat, és teszik közzé, valamiféle szemléletes módon. Enélkül ugyanolyan felületes(nek néz ki), mint a linkelt angol cikk.:R

(#20) gabro0 válasza FollowTheORI (#10) üzenetére


gabro0
őstag

Pedig reménykedtem... Amúgy Nexus 5...

(#21) gps76 válasza DigitXT (#19) üzenetére


gps76
őstag

Szerintem a bluetooth-on keresztüli netmegosztásnál lesz érezhető a gyorsulás.Én már most is használom elfogadható sebességű,de nem ártana gyorsabbank lennie.

(#22) nemlehet válasza gps76 (#21) üzenetére


nemlehet
őstag

A sima hotspot nem jobb?

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#23) csordas11


csordas11
aktív tag

Jó az irány.

(#24) gps76 válasza nemlehet (#22) üzenetére


gps76
őstag

Nem,mert így pl.telefon-tablet össze vannak párosítva,telefonon a BT megosztás bekapcsolva,olyan mintha a tablet sim kártyás lenne mindig ott van a net rajta,viszont nem meríti le a telefont a wifi hotspot 2 óra alatt,hanem akár egész nap "elvannak" így, a telefon akkor merül minimálisan amikor megy rajta az adatforgalom. Próbáld ki tényleg hasznos dolog.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.